OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP
Eleştiriye açık olmamak yeteneklerin önüne geçer. Bakın Sergen Yalçın  adam eğleniyor iyisiyle kötüsüyle hepimiz kabul ediyoruz / ettik . Ne alaka diyenler için adama neler yapılmış zamanında okuyun. Şimdi burada bir kelime doğru veya yanlış yazıldı diye savas açılırsa elbette bizlerin dikkatini çeker. Biz de tavrımızı öyle alırız. Kimsenin kariyerine yeteneklerine malina kastımız yok. Vip acibademi ilk alanlardanim. İçinde gsb jilet gelen paket söze yardımcı olayım. Orada yazılanları tekrar okuyun. Kimse mükemmel bir ürün bulmadı ama hepimiz destekledik. Güzel mesajlar yazdık. Gayretinize çabanıza teşekkür edip başarılar diledik. Onlar da biziz. Bunlar da biziz. Biz aynıyız siz de aynı kalın. Selametle.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=11921

Konusu var içeriği var, merak eden araştırır okur komşular, böylelikle de kimse kırılmamış olurdu.

Neyse Osman Bey sıkmayın canınızı, kurumsal bir firma olsaydınız(razourus bonherre gibi) şimdi herkes sizi savunuyor, elimizde bir tane sabun üreticisi var küstürmeyelim diye adeta yarış içine giriyor olurlardı. Zira başka markalara gelen şikayetleri firma temsilcilerinden önce forumdaki arkadaşlar savunup yağlayıp ballamayı çok severler, sizin hatanız zebramodan satış yapmak sanırım. İsteyen komşular üzerine alınabilir beis görmemekteyim.
(27/05/2020, Saat: 18:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum bana kucuk kapta sample olarak geldi. İcerik vs bilgisi hakkında en ufak bir fikrim yok. Kopurmesi kolay oldugu icin belki vardır bir katkı diye bahsini gecirdim. Ayrıca kimyasal maddede olabilir hic gucenecek bir durum yok. En yakın zamanda son versiyonu da deneyip tekrar yorumlarım ama an itibari bile dedigim gibi ulke sınırları icindeki en iyi sabun, tebrik ederim.

Konularin ilk postunda, butun urunlerin icerik bilgisini yayinliyor.
Abi, onlara goz atip, oyle yorum yaparsan daha saglikli olur.
Icinde kimyasal zararli madde gozukmuyor.

Kimsayal madde de olabilir, gucenecek bir durum yok diyorsun.
Ama kopurmeyi kolaylastiran SLS gibi maddeler iceren artezyen sabunu kimse almaz.
Kopurmesi kolay, kimyasal katki icerebilir demek dogru bir yaklasim degil.
Ureticinin konuda hassasiyet gostermesi cok dogal.
(28/05/2020, Saat: 14:12)FurkanB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=11921

Konusu var içeriği var, merak eden araştırır okur komşular, böylelikle de kimse kırılmamış olurdu.

Neyse Osman Bey sıkmayın canınızı, kurumsal bir firma olsaydınız(razourus bonherre gibi) şimdi herkes sizi savunuyor, elimizde bir tane sabun üreticisi var küstürmeyelim diye adeta yarış içine giriyor olurlardı. Zira başka markalara gelen şikayetleri firma temsilcilerinden önce forumdaki arkadaşlar savunup yağlayıp ballamayı çok severler, sizin hatanız zebramodan satış yapmak sanırım. İsteyen komşular üzerine alınabilir beis görmemekteyim.

alinmaktan degil cevabim belirtiyim,lakin hepimiz biseyler yazdik, okudum hocam benim elestirim tavir ve tarz konusuna, aciklamanin sekline. ve sizin kurumsal firma lafiniza da napalim hocam sadece el saklatip susalim harika vs mi diyelim ki ben kullanmadim hic bu sabunlardan sorunum sabun degildir davranis hitap vb dir,.
zararli kiyasal yok arkadaslar demek yeterliyken, lafinizin nerelere gittigini izah edeyim demek abim yasindaki birine yakisik almadi kanimca ureticiysen eger bunu yapmamalisin cunku seni var eden o elestirenlerdir iyisiyle kotusuyle, canonturk fotograf forumunda kimse ossmannn sabunu tartismaz, elestirmez, yorumda yapmaz almazda.
kimse kimsenin avukati degil kesinlikle ama haksizlik varsa artik susmama karsri aldim 5 yildir hic bu kadsr gerilmemisti forum surekli bi gerginlik sebep ne sabunumda kimyasal yok evet abi biliyoruz ve okuduk anladik zaten, sizide diger yorum yapanlarida turkiye sartlarinda kaliteli, guzel ulasmasi kolay artisian sabunumuz oldu ne mutlu bize, lakin o sabunun ureticisine bisey soramacakmiyiz, yada yanlisimiz olduysa eger duzeltmesini isteyemeyecekmiyiz bu forum niye var o zaman?.
kimyasal sozcugune takilmadigini anladik abi sukur var anlagimizda yer, ve yazilani kavrayabilecek turk diline hakimiyetimiz var sukur, yapmayalim su tarz ince gonderme birbirimize simdi bu noktada alindiysaniz osman hocam e kimyasala siz aliniyosaniz benimde lafinizin nereye gittigini izah etmeye demenize alinmam gerekmez mi? ki bu tek ornek.
mesela ben bir uyenin yazdigini sizin sabun postunuz diye size mi sorucam anlat abi ne demek istedi diye?
yada bizim akli melikelerimizde sikinti mi var yazilani anlamadik, anlatma geregi duydunuz sebep ne?
ki tek saturdan oyle sorular cikarki inanin sundurmekle bi yere varabilirmiyiz sanmam.

tebrikler turkiyemizin tek artisian sabun ureticisi oldugunuz icin, tebrikler cesaretiniz emeginiz cabaniz icin, tebrikler belkide bize ilerde ornek teskil edecek girisiminiz icin, tebrikler hepsi ve daha fazlasi icin.

tek elestirim cevap verirken bir tik biz kardeslerinize yumusak basli aciklayici bilgi verici olun insanlik halidir hepimiz hatalarimizla variz, @ahraz caner abi, gergin degiliz abi yanlis anlamalar olmasin, artik kimse forumdan ayrilmasin, tartismayalim derdim bu benim izah yontemim farklidir bilemem ben buyum ve bu forumun bir uyesiyim, lakin sizin hepimizden bir fazla dikkat etmeniz lazim osman hocam.
(28/05/2020, Saat: 14:12)FurkanB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=11921

Yaşınız 23, foruma geleli 25 gün olmuş bu süre zarfında forumdaki herkesi tanımışsınız tebrik ederim sizi. İçinde bulunduğunuz ve içinde olmaya can attığınız güzel ve seviyeli insanların bulunduğu topluluk içerisinde uygun üslup kullanmanız gerekmezmi ?
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Ne zaman bir eleştiriyi manasıyla/etraflıca değerlendireceğiz? Ne zaman iki düşünüp bir konuşacağız? Ne zaman yanlışımızda ısrarı bırakacağız?
Bu güzel forum günden güne kan kaybediyor ve bu beni üzüyor. Forumu belki haddim olmayarak akl-ı selime ve sükunete davet ediyorum. Sizlerden rica ediyorum artık alınganlıklarımızı ve tarafgirliklerimizi bir yana bırakalım, sadece ve sadece tıraş konuşalım. Zira televole gibi kim kime ne dedi, o ne cevap verdi tartışmalarını okumaktan sıkıldım.
Saygılarımla.
Bende anlamadim neden uzadi diye konu. Aslinda deneyimli bir uye icerigini gormedigi ornek bir sabunu deneyerek, tecrubelerine dayanarak tahminde bulunmus. Ve Turkiye'nin en iyi sabunu diye yapabilecek en iyi iltifati yapmis.
Cevap olarak kisaca, deterjan turevi kullanmiyorum komsum, icerik tamamen dogal, tamamen dogal olmasi cok onemli benim icin cok onemli anlaminda 2-3 cumle denseydi ve bitseydi keske. Boylece okuyanlar %100 dogal bir sabun oldugunu ogreneceklerdi veya bir kez daha hatirlamis olacaklardi ama simdi bu gerginligi hatirlayacaklar.
(28/05/2020, Saat: 14:56)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaşınız 23, foruma geleli 25 gün olmuş bu süre zarfında forumdaki herkesi tanımışsınız tebrik ederim sizi. İçinde bulunduğunuz ve içinde olmaya can attığınız güzel ve seviyeli insanların bulunduğu topluluk içerisinde uygun üslup kullanmanız gerekmezmi ?
Keşke herkes sizin gibi araştırmacı olup içerikte ne var diye baksa komşum Smile

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Creator komşum Artistry serisinden edinmiştim. Severek kullanıyorum. Yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum. Sabunlarda kullanılan parfümlerde/kokularda/esanslarda bir çok alerjen olabiliyor.  Sabunlarınızda kullanılan esansların içeriği nedir? Esssential oil diye belirtmişsiniz ancak içerik hangi maddelerden oluşuyor?
Boyle kaliteli bir sabunun sayfasinda (hemde sabunun ureticisi forumumuzdan bir komsu, yani cok degerli bir durum) boyle gerginlikler okunmamaliydi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 101,066 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  İnceleme: Ossman Fleuron Tıraş Sabunu marv 5 2,195 01/06/2022, Saat: 15:11
Son Yorum: exselans
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 31,906 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,173 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 17,953 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 28,893 22/04/2021, Saat: 22:20
Son Yorum: Creator
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,068 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,569 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,274 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,623 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: