Nereye gideyim?
(07/07/2012, Saat: 16:10)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Isparta için ne dersiniz? çok güzel diyorlar?
bolu aklımda var. Ama 1. günden sonra da abantta ne yapılır?
(07/07/2012, Saat: 15:59)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bolu abant, gol var orman var serindir. Yakındır, yolu da mis.

http://www.tatilsepeti.com/Otel_Buyuk_Ab...Dgodi2rTIg

göbekli bir kardeşiniz olarak yanıtlıyayım
bölgenin tarihi ve turistik mekanları gezildikten sonra
yöresel lezzetleri tadma zamanı gelmiştir
en güzel mekanlarından
meşhur esnaf lokantalarına gezilir dolaşılır
en az 3 kilo alınıp dönülür Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ispartayi gormedim, abantta yapacak pek birsey yok ormanlik temiz havası var. Otelin fiyatina aldanma, abanta 10 km civarında pansiyonlar var 30-40 liraya bulunur. Yol duzgun demesen amasra diyecegim ama yolu rezil o tarafın.
Bi de tur sirketlerini bi incele cok cazip karadeniz turları denk gelebilir 3-4 gunluk eger arabayla gitmeyeceksen.
3 veya max 4...
hanım ve kayınvalide de olacak..
(07/07/2012, Saat: 16:13)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaç gün düşünüyorsun sen?
ustad bolu da kalırsan haberim olsun
universitenin sosyal tesisleri cok guzel dısarıdan gelenlere akademisyen de olsa 70 tl ancak biz arada olursak 35 tl abant ta golcuk e yedi gollere yakın
tavsiye ederim.
Hocam yazdım kenara.... aklımda. bu rakamlar kişi başı rakamlar değil mi? Oda filan değil..

(07/07/2012, Saat: 16:40)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ustad bolu da kalırsan haberim olsun
universitenin sosyal tesisleri cok guzel dısarıdan gelenlere akademisyen de olsa 70 tl ancak biz arada olursak 35 tl abant ta golcuk e yedi gollere yakın
tavsiye ederim.
ispartaya kucukken gitmistim. gul kremi sampuani kolonyasi suyu .... hersey gulluydu. gezmelik bir yer hatirlamiyorum. bir de golu var guzel. zaten uzak sayilir sana. tatil deyince aklima hep yemek otel ve deniz gelir nedense. ben denizsiz tatil icin avrupayi tercih ederim neden diyecek olursan hep sanayisini gezdim cunkuSmile
hocam deniz bana hitap etmiyor. maksat bizim hanımı filan gezdireyim. bana kalsa en güzel tatil evde oturulan tatil... Smile
ha bir de babamın dükkana giderim. Smile
(07/07/2012, Saat: 16:54)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ispartaya kucukken gitmistim. gul kremi sampuani kolonyasi suyu .... hersey gulluydu. gezmelik bir yer hatirlamiyorum. bir de golu var guzel. zaten uzak sayilir sana. tatil deyince aklima hep yemek otel ve deniz gelir nedense. ben denizsiz tatil icin avrupayi tercih ederim neden diyecek olursan hep sanayisini gezdim cunkuSmile
(07/07/2012, Saat: 16:56)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam deniz bana hitap etmiyor. maksat bizim hanımı filan gezdireyim. bana kalsa en güzel tatil evde oturulan tatil... Smile
ha bir de babamın dükkana giderim. Smile
(07/07/2012, Saat: 16:54)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ispartaya kucukken gitmistim. gul kremi sampuani kolonyasi suyu .... hersey gulluydu. gezmelik bir yer hatirlamiyorum. bir de golu var guzel. zaten uzak sayilir sana. tatil deyince aklima hep yemek otel ve deniz gelir nedense. ben denizsiz tatil icin avrupayi tercih ederim neden diyecek olursan hep sanayisini gezdim cunkuSmile

kesin öz abimdiniz beni evlatlık verdiler Smile
en güzel tatil budur evet
Ürgüp Avanos Kapadokya?
250 km imiş ankaraya?
Kayınvalide olmasa Çeşme tarafı iyidir diyecektim. 650km sanırım oradan ama değerdi 4 güne.
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nereye Gidilir? Nerede Ne Yenir? Efrasyab 16 6,743 09/09/2019, Saat: 17:40
Son Yorum: DenizKSK
  Et maintenant on va où? / Peki Şimdi Nereye ihtilaf 21 21,060 02/11/2013, Saat: 03:09
Son Yorum: Delidumrul
  eskisehirdeyim nereye gideyim Linq 6 7,514 28/02/2013, Saat: 02:34
Son Yorum: yarhasan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: