Bonherre.com
Gelen mailin özellikle son mısralarıni aşağıya bırakıyorum.

Yeni sitemizde görebileceğiniz eksiklikler/hatalar için şimdiden kusurumuza bakmayın Smile Çok çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Sorularınız için bize soru@bonherre.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Keyifli günler dileriz

Bonherre
Mühle nin sitesi gibi olmuş pek ilgimi çekmedi benim açıkcası???
Cella klasik fiyatı hatalı falan girilmiş olabilir mi? 65 tl yazıyor 35 den impa ticarette satılıyordu.Hayırlı olsun umarım faydalı olur.
Firmayı takdir ediyorum ilgi alakalari müşteriye yaklaşımları çok güzel, zamanla kendilerini geliştirip ürün çeşitliliğini artiracaklarini düşünüyorum.Ankara ekibi ile belki ziyaret edebilirizSmile
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
(07/04/2020, Saat: 00:07)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella klasik fiyatı hatalı falan girilmiş olabilir mi? 65 tl yazıyor 35 den impa ticarette satılıyordu.Hayırlı olsun umarım faydalı olur.

Üstadım üye olduktan sonra 51 TL ye düşüyor fiyatı
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(07/04/2020, Saat: 00:07)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella klasik fiyatı hatalı falan girilmiş olabilir mi? 65 tl yazıyor 35 den impa ticarette satılıyordu.Hayırlı olsun umarım faydalı olur.

Komşum şuan impada yok cella. Geldiğinde ise 35e satacağını hiç sanmıyorum. Dikkat ettiğim kadarıyla stok yokken eski fiyatlar stok gelince yükseliyor. Bu durum dikkatinizi çekmiştir umarım.

Geleneksel tıraş adına 2 bilemediniz üç site varken bu sektörde yeni açılmış bir siteyi bence acımasızca eleştirmeyelim. Kendilerini geliştirmeye teşvik edelim. Düşüncem bu yöndedir.
Komşum acımasızca eleştirdiğimi düşünmüyorum.Fakat güncel kur ile 35tl den satılacağınıda sanmıyorum haklısın.Bence Cella için hala yüksek impa fiyatları güncellenince karşılaştırmasını tekrar yaparız.Mevcut durumda hiçbirşey eskisi gibi olmayacak burası net.
(07/04/2020, Saat: 03:28)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum şuan impada yok cella. Geldiğinde ise 35e satacağını hiç sanmıyorum. Dikkat ettiğim kadarıyla stok yokken eski fiyatlar stok gelince yükseliyor. Bu durum dikkatinizi çekmiştir umarım.

Geleneksel tıraş adına 2 bilemediniz üç site varken bu sektörde yeni açılmış bir siteyi bence acımasızca eleştirmeyelim. Kendilerini geliştirmeye teşvik edelim. Düşüncem bu yöndedir.
(06/04/2020, Saat: 23:09)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Urun gami simdilik hosuma gitti fakat fiyatlar bekledigimin cok ustunde. Site halen cok problemli ve kullanimi nispeten zor.

Sepeti yaptim, tam odemeye gectim sirket faturasi kestiremiyorum. Musteri hizmetleri koymuslar, site daha yeni acildi ama kimseye ulasamiyorum.

Umarim kisa zamanda toparlarlar

ekleme: Mail ile attigim soruma 10 dakikada cevap donduler
Komşum, aldığınız kişisel ürünü şirkete fatura ettirmek!

Muhasebecinize bir danışın isterseniz, yada muhasebecinizi değiştirin. Çok riskli.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/04/2020, Saat: 07:42)tanios74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, aldığınız kişisel ürünü şirkete fatura ettirmek!

Muhasebecinize bir danışın isterseniz, yada muhasebecinizi değiştirin. Çok riskli.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya kuafor dukkanim varsa
Varsa sorun yok, yoksa sıkıntı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: