Herkese Selamlar
Tekirdağ dan herkese selam ederim.

Yaklaşık 1 yıldır takip ettiğim bu değerli paylaşım platformunda tanışma başlığı açmak geç de olsa bugüne kısmetmiş.

34 yaşındayım. İşim gereği hafta içi her gün tıraş olmaktayım

İlk alışverişimi yaklaşık 1 yıl önce bir Eskişehir ziyaretimde Razorus firması Noyan bey vasıtası ile gerçekleştirmiştim. Kendisi beni ofisinde çok misafirperver bir şekilde ağırladı ve satış gayesi gütmeden tüm samimiyetiyle yaklaşık 2 saat  boyunca tüm soru ve çekincelerime cevap verdi. İlk geleneksel tıraş ürünlerini kendisinden alarak bu serüvene başladım.

Sonrasında daha yoğun bir şekilde teoriden pratiğe doğru adımlarımı atmaya başladım ve forum başlıklarını sürekli olarak her gün tarayarak cildime en uygun jilet, fırça, sabun, after shave ürünlerini aramaya ve satın alma kararlarını oluşturmaya başladım.
Bunun yanında "Razorus" youtube kanalındaki videoları ve "Delikanlı Tıraş" Youtube kanalından  Selman Bey'in bütün videolarını neredeyse izledim.

Devamında, bir gün yolum İmpa Ticaret Mustafa bey'in dükkanına düştü. Kendisi sağ olsun şuan bile bana komik gelen, aklıma geldikçe yüzümde tebessüm oluşturan garip sorularıma-hangi sabun daha iyi, hangi jilet bana uyar vs- sorularıma sabırla cevap verdi. Kararsızlık o kadar diz boyu ki 4 yada 5 sefer alışveriş torbamı değiştirdim o sırada.

Müteakip günlerde Mustafa Bey ile İnternet ve telefon üzerinden alişveriş gerçekleştirirdik. İlk internet siparişim bir cuma gününe denk geliyordu. Ben siparişi verdim ve telefon açıp "Ödemeyi pazartesi yapacağım o zamana kadar sepet durabilir mi?" soruma kısaca - ki yoğun olduğunu tahmin edebiliyorum  o sırada- "olur" cevabını vermişti ki cumartesi sabahı kapıda elinde İmpa Ticaret paketleriyle kargocu arkadaş ile gunaydınlaştıkWink Esnaflıgı ve insanlığı ile çok mükemmel bir insan Mustafa Bey.

Yaklaşik bir sene zarfında edindiğim ürünleri kısaca belirtmek gerekirse,

Fırça:omega 10049, geltir jaguar, yaqi tuxedo 26 mm, yaqi 24 mm ve 26 mm two band porsuk.
Sabun: arko, lea, cella, proraso sandal ve yeşil çay, Body Shop maca root, mwf, tabac, Efrasyab lanolin ve kantaron,
Krem: nivea, derby, kapo, viking
After Shave: Nivea losyon ve balsam çeşitleri, Sebamed balsam, Efrasyab Balsam
Alet: wilkinson sword classic, Yaqi Dlc, EJ DE 89 *2Smile
Jilet: Bilinen birçok markadan 1-2 kutu ve son toptan.tr alışverişinden yüklü stoklama alışverişleri.

Kısaca kendimi ve serüvenimi naçizane özetlemeye çalıştım.

Tüm komşularımı selamlar, herkese tahrişsiz ve keyifli tıraşlar dilerim.
Tecrübeli bir yeni üye tanıtım yazısı olmuş bu Smile
Foruma hoş geldiniz komşum. Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle. Ekipmanlarınız gayet güzel ve net. Belki bir ayarlı alet düşünülebilir.
"A Samurai always wears two swords."
Hoşgeldiniz.
Hoşgeldiniz komşum tecrübelerinizi aktardiginiz mesajları da bekleriz Smile
üyeliğiniz benden eski Smile hoşgeldiniz keyifli tıraşlar hoş muhabbetleriniz olsun.
Hoş geldiniz keyifli tıraşlar dilerim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar ve forumda hoş sohbetler dilerim.
Hoşgeldiniz.
Hoşgeldiniz
Benden eskisiniz hoşgeldiniz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 726 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,694 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Selamlar merttyy_ 4 1,178 18/04/2023, Saat: 17:40