ToptanTr.com
(07/04/2020, Saat: 12:07)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim ürünler böyle bir kutuda geldi. içindekiler de gayet özenli ve düzenli konulmuştu . 3 kartela jilet ve extra bir parca paket vardı. memnun kalmıştım. şu sıkıntılı süreçte kargo geçikmeleri falan olabiliyor normal karşılamak lazım. ama komşularımızın yaşadığı son sıkıntılar da hoş değil kullanılabilir durumda da olsa deforme olmuş ürünü hiç kimse istemez, ürünler değiştirilse veya hata kabul edilse herkes takdir ederdi, şimdi herkes tedirgin oldu, beklemeye çekildi.

mühle konusuna yazmıştım. geçen sene aldığım fırça kıl döküyor diye yazdım sorgusuz sualsiz yenisini gönderdiler. bizim beklentimiz böyle bir hizmet.

FCFAEB55-0-F3-F-4981-8-DF8-A695468-A76-FD.jpg

+1 benimde kargom bu şekilde gelmişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Cuma günü kargoya verdikleri kargom ortada yok benim. Kargoları zamanında eline geçen arkadaşlara ürünleri hayırlı olsun. Umarım kısa zamanda ben de test ederim jiletleri.
(07/04/2020, Saat: 12:09)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1 benimde kargom bu şekilde gelmişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benimki de böyle geldi. İçinde 2 kartela jilet 1 paket de bebek bezi vardı.
Cumartesi verdiğim siparişler bugün elime ulaştı. Hiçbir sorun yok. Bugünde bazı ürünler sitede indirime girmiş. Özellikle losyon ve balsamlarda guzel indirimler var.
Benim ürünler de az önce geldi. Jiletlere ek olarak şampuan siparişi de vardı. Sadece şampuanların uç kısımlarını dökülme olmasın diye bantlamışlar. Fakat malzemeler kutu içerisine gelişigüzel konmuş. Bu da jilet kutularının kartela ambalajından çıkıp kutu içinde dağınık halde durmasına ve bir iki jilet kutusunun tıpkı birkaç sayfa önce bir komşumuzun paylaşımındaki resimde olduğu gibi ezilmesine yol açmış. Bu ezilme dağılma olayının kargo firmalarının kutularına rastgele muamele yapmasıyla alakalı olduğunu düşünsem de yine de satın aldığımız firmanın sorumluluğu da had safhada. Eğer daha korunaklı, patpata saramıyorlarsa bile an azından bir poşete sarıp bantlayarak gönderselerdi, belki dağılmanın, ezilmenin önüne geçilirdi. Neyse, başka derdimiz olmasın diyelim. Umarım site sahipleri bundan sonra bu kazalara sebebiyet vermeyecek şekilde paketlerler.
So far so good..
Dün sipariş verdim bugun yola çıkmış kargo yarın büyük ihtimalle bende olur bakalım 2. Sipariş nasıl olacak
Tıraş aleti  
Sabahtan sipariş geçtim ama pek umut vererek konuşulmadı ve hatta haftaları bulan gecikemelerden bahsedildi ?. Umarım istanbul içi böyle bir sıkıntı yaşanmaz
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Cuma akşamı verdiğim sipaşirim az önce koli içinde ( jilet dışı siparilerim de vardı ) geldi. Sıkıntı yok.
Merhaba bende geçen salı (1 hafta önce ) aynı gün 2 sipariş verdim TOPTANTR_77843 ve TOPTANTR_77848.
TOPTANTR_77843 nolu sipariş kargosu elime ulaştı kargo içeriğinde 2 kartela GSB 1 Kartela Nacet jilet ,1 Aloe Vera jel,Oral B diş ipi vardı. Fakat kargoya açtığımda 1 kartela GSB eksik çıktı. Firma ile whatsapp üzerinden iletişim kurarak kargo paketi,fatura ve ürünlerin fotoğrafını gönderdim. Kamera kayıtlarına bakacakları söylendi.Bugün tüm gün süren whatsapp mesaim sonucu üst yönetime mail atıldığı sonuç beklendiği söylendi.TOPTANTR_77848 nolu siparişte yola çıkmadı. (3 Kartela jilet ve muhtelif ürünler var).Tabiri caiz ise can çekıştiriyorlar. Artık kabak tadı verdi.Lütfen bu sorunlar giderilene kadar alışveriş yapmayalım. Herkese selam ve sevgiler.9dad173b6b90cee150b25aaf4e1335c2.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(07/04/2020, Saat: 19:11)astana71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba bende geçen salı  (1 hafta önce ) aynı gün 2 sipariş verdim TOPTANTR_77843  ve TOPTANTR_77848.
TOPTANTR_77843 nolu sipariş kargosu elime ulaştı kargo içeriğinde 2 kartela GSB 1 Kartela Nacet jilet ,1 Aloe Vera jel,Oral B diş ipi vardı. Fakat kargoya açtığımda 1 kartela GSB eksik çıktı. Firma ile whatsapp üzerinden iletişim kurarak kargo paketi,fatura ve ürünlerin fotoğrafını gönderdim. Kamera kayıtlarına bakacakları söylendi.Bugün tüm gün süren whatsapp mesaim sonucu üst yönetime mail atıldığı sonuç beklendiği söylendi.TOPTANTR_77848 nolu siparişte yola çıkmadı. (3 Kartela jilet ve muhtelif ürünler var).Tabiri caiz ise can çekıştiriyorlar. Artık kabak tadı verdi.Lütfen bu sorunlar giderilene kadar alışveriş yapmayalım. Herkese selam ve sevgiler.[2.jpg[/img]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum geçmiş olsun gelmeyen paket için harcama itirazı yapabilirsiniz bankaniza.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: