ToptanTr.com
150 lirayı riske ettim ben bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Karton fiyatı 250-300₺ olsa hiç sıkıntı yoktu
Smile

(25/03/2020, Saat: 16:37)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Karton fiyatı 250-300₺ olsa hiç sıkıntı yoktu
Hatta aldım sanal kartın limitini yanlış ayarlamışım hata verdi, bu bi mesaj mı acaba

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hahaha

(25/03/2020, Saat: 16:39)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hatta aldım sanal kartın limitini yanlış ayarlamışım hata verdi, bu bi mesaj mı acaba

(25/03/2020, Saat: 16:24)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar önce satıcı firma ve ürün ayırımını doğru yapmalıyız. Enkay(toptantr) sorunlu bir firma değildir. Sattığı ürünün tamamen orijinal olup olmadığını onlarda bilemez , çünkü kıyas yapılacak muadili yok. Gillette ile anlaşmaları olduğunu sanmıyorum,P&G ye sordum, ithal etmemişler.

Sadece silver blue yi inceleme fırsatım oldu ,bizdeki ile yan yana koydum, jilet üzerindeki mürekkep dağılmıştı , içime sinmedi , almadım.

İnşallah paralel ithalat ile bir şekilde elde edilmiştir ve orijinaldir de jilete servet ödemeyiz Smile

Murekkebin dagilmasi bir isaret midir? Kalite kontrol vs sureclerinden o sekilde gecemez bence.
Bu sabah firmanın depo adresine gittim. Açık olsaydı almak istediğim ürünleri doğrudan almayı planlıyordum fakat korona virüsü önlem tedbirleri çerçevesinde home ofis uygulamasına geçtiklerine dair bir yazı asmışlardı kapılarına. Deponun yer aldığı bina çok büyük ve @Soner Soner'in paylaştığı resimdeki gibi bir yapıda. Güven konusunda bir sorun yaşanmayacağını düşünüyorum.
Ben 1 kartela Gillette Platinum satın aldım bakalım internetteki fiyatının çok düşüğünde satıyorlar inşallah jilet gelir.
Tıraş aleti  
Şehir içi kargolar 1 günde geliyor aksi bir durum olmadıkça. Yarın bu eziyet güzel haberlerle biterde umarım tüm komşularım yararlanır. (Ancak kime göre neye göre? Bana göre Feather Ferrari, başkasına göre Pasat) Vee risk yine devam eder
Aldım bi kartela platinum artık neyse neSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: