ToptanTr.com
Merhaba, geçen hafta bende Toptantr.com üzerinden Gillette SB ve Nacet siparişi verdim araya duş jeli ve şampuan da ekledim gayet güzel kargolanmış bir biçimde elime ulaştı. Tek sıkıcı kısmı ürünü geç kargoluyorlar.
Beklediğim siparişler geldi.. gayet güzel paketlenmiş.. Toptan tr ye teşekkürler
Önceden alış-veriş yaptım ürünler tam bir haftada elime ulaştı, onun haricinde bir sıkıntı yaşamadım. Benim kargolamada iyiydi.
 Tıraş aleti
Birkaç arkadaşın kargolarında eksik çıkmıştı. Firma o sorunları da sıkıntısız bir şekilde gidermişti.
Önceki siparişim eksiksiz ve düzgün gelmişti ama şimdiki siparişimde bir hata olmuş belli ki.
Astra jilet ve wilkinson tıraş kolonyası siparişi vermiştim ama sadece astra jilet çıktı kargodan ve fatura da sadece astra jilet için kesilmiş.
Ya yanlışlık yapıldı ya da stoklarda yoktu göndermediler ama bana bilgi verilmedi tabi gelmeyeceğinden.
Whatsapp desteklerinden yazdım ve bir mail de gönderdim bakalım geri dönüşleri nasıl olacak, ona göre güncellerim yazıyı.
Ürünün ellerinde kalmadığını söyleyerek iade yaptılar, zaten böyle şeyleri düzelttikleri sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum. Siparişlerimden genel olarak memnun kaldım, Toptantr'ye teşekkürler buradan.
Herkese Selam Dostlar Ayın 8 de Toptantr den Alışveriş yapmıştım Sendeo Kargo diye bir Kargoyla Anlaşmışlar Fakat Ürünler Bana Getirilmeden Evde Olmadığımızı İda Ederek İyade Yapılmış 13 ünde Tekrar Ürünler Kargoya Verildi Bugün İtibariyle Ürünleri Teslim Aldığımı İda Ederek Teslimat Yapıldı Deniyor ve Kargom Bana Teslim Olmadı Bu Durumdan Azım Fena Yandığından Siz Değerli Dostlarımıda Bilgilendirmek İstedim

Bugunde Yurt Dısında Oldugunuz İçin İyade İşlemi Baslatıldı Deniyo Fakat Evde Kargo Bekliyoruz Smile))))
Sendeo kargo firması adını değiştirip "nerdeo" yapmalı demek ki Smile
(02/08/2022, Saat: 15:10)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sendeo kargo firması adını değiştirip "nerdeo" yapmalı demek ki Smile

Bu iyiydi komşum. Smile
Smile Aynen Cok İyiydi Ustat Bugun Aradılar Kargonuzu Kaybettik Dediler Toptantr yede Bugun Teslim Edildi Diye Mail Atmıslar Resmen Dalga Geciyorlar Yaaa SmileSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: