ToptanTr.com
(25/03/2020, Saat: 14:25)sahinm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zamanda geriye gidip dün üye olamam ki, öyle denk geldi  Big Grin

Ama tabii ki tanıdığınız kişilerden gelecek haberi bekleyin, ben kendi deneyimimi paylaştım sadece. Smile

Komşum yanlış anlamayın, insanın aklına her şey gelebiliyor. İnsallah ürünler orijinaldir hepimiz faydalanırız, ama takdir edersiniz ki bu ürünlerin fiyatı dünya genelinde belirli bir bandın dışına pek çıkmıyorlar. Avrupa ve Amerika tıraş sitelerine bakarsanız yine benzer fiyatları görürsünüz. Ama dediğim gibi umarım doğrudur hepimiz faydalanırız.
Gillette ile gorustum

Firmanin bu sekil anlasmalar yapmadigini, distributorlerin yaptigini soylediler. Fiyati soyledigimde onlar da sasirdi, almayin dediler Smile
(25/03/2020, Saat: 14:38)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim dikkatimi GİLLETTE yazısındaki "İ" çekti. Impadaki ve amazondaki silver blue larda bu i nin noktası yuvarlak buradakinde ise köşeli. Platinium da da ayni şekilde. Nacette ise impadaki de buradaki de köşeli. Acaba bunlar yeni üretim veya yeni versiyon olabilir mi . Yeni sarı 7 oclock lar da köşeli mesela.Benzer yazı sitili farkları yeni polsilverlarda var ve eski ve yeni jilet karakteri çok faklı.
Mesajınızı okuduğumdan beri biraz araştırdım impadan aldığım perma sharp 5li paketin üzerindeki gillette yazısının "i" sinin noktası kare ondan memnunum buda kare sahte olasılığını azaltıyor
(25/03/2020, Saat: 15:01)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette ile gorustum

Firmanin bu sekil anlasmalar yapmadigini, distributorlerin yaptigini soylediler. Fiyati soyledigimde onlar da sasirdi, almayin dediler Smile

Arkadaşlar toptantr Enkay Şirketler Grubunun bir şirketi, 40 yıldır bu sektördeler, Türkiye'nin en büyük toptancılarından. Bir çok firmanın da distribütörlüğünü yapıyorlar. Ben önce enkay gruptan şimdi de toptantr.com'dan yıllardır alışveriş yapıyorum. Bir arkadaşım sordu buradaki konuşulanları anlattı yazmak istedim.
(25/03/2020, Saat: 15:33)c.mumcu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar toptantr Enkay Şirketler Grubunun bir şirketi, 40 yıldır bu sektördeler, Türkiye'nin en büyük toptancılarından. Bir çok firmanın da distribütörlüğünü yapıyorlar. Ben önce enkay gruptan şimdi de toptantr.com'dan yıllardır alışveriş yapıyorum. Bir arkadaşım sordu buradaki konuşulanları anlattı yazmak istedim.

Ben ikna oldum Big Grin
(25/03/2020, Saat: 15:28)Dr.TomFord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesajınızı okuduğumdan beri biraz araştırdım impadan aldığım perma sharp 5li paketin üzerindeki gillette yazısının "i" sinin noktası kare

Yeni üretim jiletler (yeni perma, 7 oclock, nacet vs.) bu şekilde benim anladığım. Dolayısıyla ben sahte olduğunu düşünmüyorum. Ama polsilver lerden de ağzım yandı. Bunların da elimdeki silver blue lardan farklı karekterde olacağını tahmin ediyorum. Inşallah iyi çıkar da hepberaber faydalanırız.
Arkadaşlar yeni üyelik açıp başlığa yazıyorsunuz rica ediyorum şirketle bir bağınız var ise şirketiniz adına hesap açıp bize cevap verin. Forumumuzda tedarikçilerimizin hesapları ve konuları var, bizlere oradan bilgi veriyorlar.

Bir arkadaşım söyledi de ondan geldim yazdım falan inandırıcı durmuyor kusura bakmayın. 3 tane yeni üye başlığa odun vermeye çalışıyor.

Şayet ürünler orijinal ise özür dileyip ömürlük stok yapmaya hazırım yine söylüyorum insallah doğrudur hepimiz faydalanırız.
Boyle bir siteyi tesadüfen gördüm ve yazmak istedim. Ama işlerin bu kadar uzayacagini bilemedim. İyilik yapmak amacıyla sizlerle paylaşmak istedim kendimde siparişim verdim. Gelince deneyeceğim. Burada reklam amaçli birşey yapmadım. Tanımadığım bir firma isteyen sipariş verir isteyen vermez. Ürünler ins orjinaldir. Orijinal ise demek bu zamana kadar boşu boşuna bu markalara para verdik demek. Forumda yeniyim ama yıllardır klasik tıraş oluyorum. O yüzden yargısız infaz yapmayalım
Benim merak ettiğim bir nokta bilenler varsa aydınlatırsa sevinirim .

Diyelim ki

A firması fabrikasında X ürünü yapıyor buna bir karekod oluşturuyor . Bu karekod her ülke yada her yeni üretim sürecinde değişir mi . Aynı X ürün Türkiye’de ki karekodu ile Rusya daki karekodu farkılımıdr ??? Ürünler aynı fabrikadan çıkıyor .
Urun forumdaki bilinen tedarikcilerin 4te 1i fiyatina satiliyor. Ticari olarak buyuk bir sorun soz konusu.

Simdi bunlar orjinal mi degil mi, karar verelim Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: