ToptanTr.com
(06/04/2021, Saat: 18:50)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bonherreyi tercih etmenizi öneririm daha bize dönük, bu işin hobi olduğunun farkında olan profesyonel insanlar

iki üst mesajımda da aynısını demişim Big Grin
Toptantr olmasaydı çoğumuzun permasharp derby rapira ve yeşil astra'dan başka rahatlıkla kaliteli jilet kullanma fırsatı olmayacaktı . Ben şahsen sorun yaşamadım eksik sipariş gönderdiklerinde arayıp özür dilediler ve iade yaptılar. Her siparişten sonra arayıp memnun kaldınız mı diye sordular. Sorun yaşanmıştır eminim ama firma millete kesik atmaya çalışmıyor. Eleştirirken haklının hakkını da vermek gerektiğine inanıyorum. Bununla birlikte ısrarla tavsiye edilen alternatifiyle gayet tatsız bir alışveriş tecrübesi yaşadım ve kesinlikle çöp almam dediğim nadir yerler arasına girmeyi başardılar.
@"B.C." toptan.tr iade politikası çok kötü. İlk zamanlarda jilet siparişi vermiştim. Jiletlerin orjinalliğine güvenemeyip, aynı gün içerisinde kargoya bile verilmemişken iptalini istemiştim. Yaklaşık 40 gün kadar beklemiştim iadeyi.
(07/04/2021, Saat: 11:42)B.C. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toptantr olmasaydı çoğumuzun permasharp derby rapira ve yeşil astra'dan başka rahatlıkla kaliteli jilet kullanma fırsatı olmayacaktı . Ben şahsen sorun yaşamadım eksik sipariş gönderdiklerinde arayıp özür dilediler ve iade yaptılar. Her siparişten sonra arayıp memnun kaldınız mı diye sordular. Sorun yaşanmıştır eminim ama firma millete kesik atmaya çalışmıyor. Eleştirirken haklının hakkını da vermek gerektiğine inanıyorum. Bununla birlikte ısrarla tavsiye edilen alternatifiyle gayet tatsız bir alışveriş tecrübesi yaşadım ve kesinlikle çöp almam dediğim nadir yerler arasına girmeyi başardılar.

Konu içine girdim , yorum yazayım dedim ki komşum duygularıma tercümanlık yapmış. Aynen katılıyorum
Bence ustura
Gillette serisi jiletleri uygun fiyata satmalari bile yeter
(07/04/2021, Saat: 14:12)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"B.C." toptan.tr iade politikası çok kötü. İlk zamanlarda jilet siparişi vermiştim. Jiletlerin orjinalliğine güvenemeyip, aynı gün içerisinde kargoya bile verilmemişken  iptalini istemiştim. Yaklaşık 40 gün kadar beklemiştim iadeyi.

Yapmışlardır Smile adı üstünde toptancı belki de muhasebecileri 100 bin liralık iade ile 100 liralık iadeyi aynı prosedürle işleme alıyordur parayı yasal süresinin sonunda ödeme vs gibi şeyleri bile olabilir bu varsayım tabi bilmiyorum muhasebe işlerinden pek anlamam Smile Ben iademde hediye çeki istediğim için anında vermişlerdi.
(09/01/2021, Saat: 02:10)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben demir celik sektorundeyim tonunu 650 dolara aldigim hammaddeyi 1050 dolara aliyorum. Zam mecbur kaliyorlardir ama suda var zaten stokta ucuza temin edilmis malzemeyede zam.yapilmaz.

sitede dolaşırken gördüm bu yorumu. bizim şirket de alüminyum alıp, yangın dolabı yapıp satıyoruz. böyle ticaret yapılmaz. eğer böyle yaparsanız elinizdekini yerine koyamazsınız. sermayeden yersiniz. sonra elinizde hammadde kalmaz.

bir sürü metal hammaddenin fiyatı arttı. hatta ulaşımı zorlaştı. üretici elindeki mala farklı fiyat çekiyor, 1 ay sonra gelecek olana farklı fiyat çekiyor. malı hemen isterseniz fiyatı daha pahalı.

kur farkını geçtim, direkt döviz olarak da fiyatlar çok arttı. o yüzden herkes önlemini alsın.
Merhabalar ıslak tıraşa tekrar başlamış biri olarak bu foruma kayıt olmam gerektiğimi düşündüm ve çok güzel bilgiler edindim.
Ben de 2022'de alışveriş yapıp, yazan birini göremediğim için, şu anki durumu merak edenler olur diye yazayım dedim.

ToptanTR'yi denemek için 1'er kartela Silver Blue, Platinum ve Nacet aldım.
6 mart pazar günü siparişi verdim, 10 martta kargoya verildi, 10 mart perşembe mng kargoda bekledi öyle. (herhalde canları istemedi yola çıkarmayı)
11 mart cuma günü yola çıktı, 14 mart pazartesi günü ise elime ulaştı.

Paketi sadece balonlu naylonlara sarmışlardı, bir kutu falan yoktu, genel olarak düzgün gelmiş olsa da 1-2 pakette ezikler vardı ama çok da öyle abartılacak kadar değil.
Bence ufak bir de karton kutuya konulsa çiziksiz gelirdi.

Fiyat olarak nacet = 76₺, silver blue = 99₺, platinum ise 101₺ idi. Ürünler bana da forumda denildiği gibi orijinal göründü.

O kadar zamdan sonra bu fiyatlar pahalı gelmedi bana, ayrıca diğer tüm sitelere göre %40 civarı daha ucuzdu.
Teslimat süresi dışında genel olarak memnun kaldım, şu dönemde almak isteyenlere önerebilirim.
Merhaba komşular,bu siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum yaklaşık 500 tl kadar, nasıl güvenilir bir site mi , yorumlar okuyunca şüphe doğdu içimde.. Gillette platinum sipariş vereceğim.106 tl bonherre de 154 tl örneğin,acaba orijinal mi ürünler? Kargodan koliden salatalık çıkmaz değil mi?

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Toptantr guvenilir bir firmadir arkadaslar alisveris yapabilirsiniz. Bazen kotu ambalajladiklari oluyor ama hic salatalik vakasi yasamadik.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: