ToptanTr.com
(08/01/2021, Saat: 22:05)B.C. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son zamlarla jiletler bonherre fiyatlarını geçti, ayrıca bomherre ilk alışverişte %10 indirim veriyor ki toptantr de silver blue 71, bonherre de 63 tl oluyor.

Bikac hafta jilet almayalım, düşürürler fiyatı
Bence ustura
(08/01/2021, Saat: 23:45)Erdi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bikac hafta jilet almayalım, düşürürler fiyatı

Ben de aynı cümleyi kurmuştum 20 lira daha zam yaptılar Big Grin
Ben demir celik sektorundeyim tonunu 650 dolara aldigim hammaddeyi 1050 dolara aliyorum. Zam mecbur kaliyorlardir ama suda var zaten stokta ucuza temin edilmis malzemeyede zam.yapilmaz.
Genelde zam gelince almayız. Sonra tekrar zam gelir. Smile Eğer ihtiyaçsa bir şekilde almak zorunda kalıyoruz.
Ben bu siteyi uygun fiyatlı p&g ailesi ürünleri sattıkları için takibe almıştım. Tam almaya karar verdim ilk zamlar geldi, kargosuyla fiyat yükselince vazgeçtim. Tekrar düşer herhalde diyip beklerken hopp bir zam daha geldi. Çil yavrusu gibi dağıldık. Big Grin Adamlar en uyguna satan ve maalesef alternatifsiz oldukları için tercih sebebimdi ancak şuan hepsi aynı. Kargo ücreti vermek yerine uyguna satan bir kuaför toptancısı bulup temin etmek daha mantıklı geliyor. Ancak gillette ailesinin ürünlerini bulmak da biraz zor olacak gibi. Bakalım umarım düşürürler fiyatları geri.
Hayırlı olsun, son siparişimi 1 er kartela GP, Yeşil 7Oclock ve Astra şeklinde dün verdim bugün sitede silver blue, GP, Nacet listelenmiyor. Bir hikayenin daha sonuna mı geldik acaba Smile
Tüh kaçırdım galiba bende tam sipariş vericektim
Bahsettiğiniz jiletler Bonherre ve Atamantrade sitelerinde satılmaya devam ediyor komşular.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(28/01/2021, Saat: 00:59)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsettiğiniz jiletler Bonherre ve Atamantrade sitelerinde satılmaya devam ediyor komşular.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bonherre ve toptantr de satılan jiletler aynı versiyon mu? Sanırım impa ve razorusta satılanlar ile aynı değiller.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
(28/01/2021, Saat: 10:00)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bonherre ve toptantr de satılan jiletler aynı versiyon mu? Sanırım impa ve razorusta satılanlar ile aynı değiller.
İ harfinin noktası yuvarlaksa avrupa versiyon.
Köşeli ise toptan.tr dekiler.

https://dolap.com/profil/sohayli
https://beyfendi.org

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: