ToptanTr.com
Zamanında geltir ailesi olarak konu açıldığında ürünlerin orijinal olup olmadığını tereddüt etmiş sonra ise kartela siparişleri havada uçuşmuştu. Ben bile 5 kartela jilet almıştım. Herşeye zam geldi maalesef. Ben toptan marketten (toptan tr den değil) arko sabunu 2.80 liraya almıştım , aynı sabunun en son 4 liraya yakın fiyatı vardı.
Velhasıl sonumuz hayrolsun
Bence ustura
Genelde temizlik mslzemesinden dis macununa kadar cesitli urunler temin ettim. Bu urunlerin genelde son kullanim tarihi sorunlari vardi. Onun haricinde jilet gibi dayanikli tuketim malzemelerinde tercih edebilirsiniz. Yiyecek icecek tarzi son kullanimi onemli kalemlerde stok yapmayacak sekilde, hizli tuketim amacli alisveris yapmanizi oneririm dostlar
Tişikkirlir Sipirmin.
Geleneksel tıraş ürünleri konusunda şu ana kadar verdiğim 3 siparişte de sorun yaşamadım. İmkanlar dahilinde güzel bir alternatif sitesi.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Bende Kartela Jilet, El Sabunu aldım Fiyatlar piyasaya göre gayet makul.
Dum Spiro Spero,
Que Min Cordis...
(17/12/2020, Saat: 18:01)necatiatceken Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba toptan tr den daha önce sipariş verdim , şimdi  marmara  tıraş sonrası kolonyaların uygun fiyat olduğunu gördüm , kargo parasını müşteriden almaları dışında sorun yok şimdilik , değerlendirmeyi ürünler geldikten sonra tekrar size yazarım .

Ürünler sağlam ve hızlı geldi.  Geltir üyelerine özel bir kargo ücreti ödeme anlaşması çok faydalı olurdu.
Daha onceden yine buradan aldığım ve uyum sağladığım GSB siparişi verdim paket uzerindeki 'i' nin uzerindeki noktanın yatay yada yuvarlak olmasini yada uzerindeki murekkep /lazer yazısını, avrupa/afrika/rusya menşeini, distribütör dışı paralel ithalat olaylarını kafama dert etmeden Smile bahtıma ne cıkarsa artık.
Yanına 2 tane nivea after shave ve bephantol onarici krem ekledim.

Fiyatlar gecen aya gore oransal anlamada epey yukselmiş bu nedenle son siparişim olabilir diğer saticilarin fiyatina yaklaştı fiyatlar bunun yaninda 200 TL ve ustu ucretsiz kargo fiyat bandı benim icin satıcının tercih dışı olması ihtimalini artırıyor.
(17/12/2020, Saat: 22:24)crsm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benim yazdığım yoruma cevaben yazdıysanız eğer bir daha okumanızı tavsiye ederim.
Firmanın ucuz sattığını bende belirtiyorum sadece bir haftada bu kadar artış ilginç gelmiyor mu size de ?

Metal işleri yapan bir dükkanım var. Genelde bööle parti parti yükseliyor hammadde. Kur yükselmesinden de bağımsız.Kur %10 artarsa bir %10 da çelik satıcıları koyuyor o aradaki de risk payı. sana bu günkü kurdan satarsa yerine yenisini 1 ay sonra alamayabiliyor.
(22/12/2020, Saat: 02:07)bansheee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Metal işleri yapan bir dükkanım var. Genelde bööle parti parti yükseliyor hammadde. Kur yükselmesinden de bağımsız.Kur %10 artarsa bir %10 da çelik satıcıları koyuyor o aradaki de risk payı. sana bu günkü kurdan satarsa yerine yenisini 1 ay sonra alamayabiliyor.
Komşum siteyle ilgili bir sıkıntımız yok , sitede bir çoğumuzun alışveriş yaptığı veya yapmayı düşündüğü bir site.
Sadece bir hafta içinde %40 gibi bir zam gelmesinin ilginç olduğunu yazdım.
Neden ilginç ? İthal bir ürün dolar 8,5 civarlarında iken 37 TL satılan bir ürün dolar 7,6 lara kısmen gerilemişken fiyatınının %40gibi bir oranla 52 TL ye çıkması ilginç geldi bana.
Bir yorumda arkadaşın dediği gibi yine de bir çok siteden uygun o ayrı konu.
(22/12/2020, Saat: 03:12)crsm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Komşum siteyle ilgili bir sıkıntımız yok , sitede bir çoğumuzun alışveriş yaptığı veya yapmayı düşündüğü bir site.
Sadece bir hafta içinde %40 gibi bir zam gelmesinin ilginç olduğunu yazdım.
 Neden ilginç ? İthal bir ürün dolar 8,5 civarlarında iken 37 TL satılan bir ürün dolar 7,6 lara kısmen gerilemişken fiyatınının %40gibi bir oranla 52 TL ye çıkması ilginç geldi bana.
 Bir yorumda arkadaşın dediği gibi yine de bir çok siteden uygun o ayrı konu.

doğru diyosun %40 artış bana da biraz fazla geldi.Ama bu kur artışının üstünde zamlanma olayını son zamanlarda çok yaşıyorum kendi işimde de.Sad((
Son zamlarla jiletler bonherre fiyatlarını geçti, ayrıca bomherre ilk alışverişte %10 indirim veriyor ki toptantr de silver blue 71, bonherre de 63 tl oluyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: