ToptanTr.com
Geçen hafta Nacet 37 görünüyordu. Şimdi 47 görünüyor sepete girerken 52 Smile almaktan vazgeçtim. Bu nasıl indirim arkadaş
(17/12/2020, Saat: 20:00)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen hafta Nacet 37 görünüyordu. Şimdi 47 görünüyor sepete girerken 52 Smile almaktan vazgeçtim. Bu nasıl indirim arkadaş
Evet artmış fiyatlar maalesef. Ben de geçen gün Nacet ve yeşil oclock alayım diyordum, fiyatları daha düşüktü. Sonra alırım deyip bırakmıştım. Siparişi yapıştırmak lazımmış meğer Smile Kısmet değilmiş.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(17/12/2020, Saat: 20:52)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet artmış fiyatlar maalesef. Ben de geçen gün Nacet ve yeşil oclock alayım diyordum, fiyatları daha düşüktü. Sonra alırım deyip bırakmıştım. Siparişi yapıştırmak lazımmış meğer Smile Kısmet değilmiş.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen Emrah hocam ben de yeşil o clock ve Nacet alacaktım yazık ettiler Smile
(17/12/2020, Saat: 20:00)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen hafta Nacet 37 görünüyordu. Şimdi 47 görünüyor sepete girerken 52 Smile almaktan vazgeçtim. Bu nasıl indirim arkadaş

Bir hafta içinde 37 tl den 52 tl ye çıkması yaklaşık olarak %40 gibi bir zam demek.
Firma ucuz satıyordu zaten o sebebten tercih ediyorduk ama birden bu kadar artış ilginç doğrusu !...
Vurunnnn. Öldürünnnnn. Nasıl zam yaparlar. Tiz vurun kellesiniiiii. 200’e satsalar hadi neyse de ne bu böyle 50 TL olunca ucuzluğu da bitmiş. En iyisi 200’e satan yerden almak..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
(17/12/2020, Saat: 22:11)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vurunnnn. Öldürünnnnn. Nasıl zam yaparlar. Tiz vurun kellesiniiiii. 200’e satsalar hadi neyse de ne bu böyle 50 TL olunca ucuzluğu da bitmiş. En iyisi 200’e satan yerden almak..

Komşum benim yazdığım yoruma cevaben yazdıysanız eğer bir daha okumanızı tavsiye ederim.
Firmanın ucuz sattığını bende belirtiyorum sadece bir haftada bu kadar artış ilginç gelmiyor mu size de ?
(17/12/2020, Saat: 22:24)crsm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benim yazdığım yoruma cevaben yazdıysanız eğer bir daha okumanızı tavsiye ederim.
Firmanın ucuz sattığını bende belirtiyorum sadece bir haftada bu kadar artış ilginç gelmiyor mu size de ?

Fırsatçılık değildir bence komşum. Zam gelmeyen bir şey kalmadı ki.
https://beyfendi.org
(17/12/2020, Saat: 22:11)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vurunnnn. Öldürünnnnn. Nasıl zam yaparlar. Tiz vurun kellesiniiiii. 200’e satsalar hadi neyse de ne bu böyle 50 TL olunca ucuzluğu da bitmiş. En iyisi 200’e satan yerden almak..

Niye saldırdınız anlamadım ama kelle avında değiliz. Bir durumu yazdım buraya hepsi bu.
(17/12/2020, Saat: 22:32)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Niye saldırdınız anlamadım ama kelle avında değiliz. Bir durumu yazdım buraya hepsi bu.

Kaba tabir için özür dilerim komşum. Edit olmayınca böyle düzeltme yapayım.
Önemli değil komşum keşke hiçbir şeye zam gelmese keşke zam yerine indirim olsa keşke featherları rubieleri siyah oclockları hatta kaileri de bu fiyatlara alabilsek.. Keşke bizi duyan sağlam bir firma olsa da sürümden yürüse..

“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: