ToptanTr.com
(05/06/2020, Saat: 03:17)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kozmetik, yiyecek ve icecek urun guruplarının son kullanma tarihlerine dikkat edelim dostlar.  Son kullanma tarihi yaklasan urunler ise, aldıklarınızı sıcagı sıcagına tez vakitte tuketin.

evdeki ayakkabi temizleme kopukleri ve ayakkabi koku spreyleri 2016 uretimi imis abi, haklisin kullanim tarihleri yakin.
Benim son 2 alisverisim sorunsuz geldi. Hatta cok ivirzivir seyler de vardi kuruyemis, bulasik sungeri felan. Hizli sekilde sorunsuz geldi
(05/06/2020, Saat: 16:54)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim son 2 alisverisim sorunsuz geldi. Hatta cok ivirzivir seyler de vardi kuruyemis, bulasik sungeri felan. Hizli sekilde sorunsuz geldi

toplam 4 alisverisim sorunsuz gerceklesti benimde hocam lakin bu yazilanlarda hos olmadi, keske en azindan bizim grupla bi tik ilgilenselerdi, perakende de zaten pek yoktular biz haricte pek perakende deneyimleri olmadigindan sanirim bu sorunlar olustu diye tahmin ediyorum mantalitesi farkli bi firma, sorun yasamayan da cok.
(05/06/2020, Saat: 17:02)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: toplam 4 alisverisim sorunsuz gerceklesti benimde hocam lakin bu yazilanlarda hos olmadi, keske en azindan bizim grupla bi tik ilgilenselerdi, perakende de zaten pek yoktular biz haricte pek perakende deneyimleri olmadigindan sanirim bu sorunlar olustu diye tahmin ediyorum mantalitesi farkli bi firma, sorun yasamayan da cok.
İlk alisverisim tamamen sorunluydu(yazdim zaten burda da), ilk siparisimde iptal ettiklerini soylediler, kargoya bile vermemisler ama kargolandi diye mail gelmisti
Ve yaklasik 1 ay sonra da elinize gecti mi diye bana sordularSmile (yani para iadesini yapmamislar gonderdiklerini sanip, ama kargoya bile verilmemisti ilk siparisim-ben tirmalayinca ogrenmistimSmile) ama ondan sonraki siparislerimde hicbir sorun yasamadim. Hatta cok hizlilardi digerlerinde.

(05/06/2020, Saat: 17:02)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: toplam 4 alisverisim sorunsuz gerceklesti benimde hocam lakin bu yazilanlarda hos olmadi, keske en azindan bizim grupla bi tik ilgilenselerdi, perakende de zaten pek yoktular biz haricte pek perakende deneyimleri olmadigindan sanirim bu sorunlar olustu diye tahmin ediyorum mantalitesi farkli bi firma, sorun yasamayan da cok.
Aynen, acemiler ve yavas yavas hata yapmamayi ogreniyolar galiba. Ben de yasadiklarimdan aynisini anladim.
Müşteri ilişkilerine, bu işten gerçekten anlayan, sorun çözecek bir profesyoneli transfer etmeleri lazım.
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Bir şeyler yapmaya çalışan ama eski yöntemleri aşamamış, pazarlamaya önem vermeye çalışan ama müşteri geri bildirimlerini umursamayan, imaja önem veren ama sorun çözme konusunda hantal, müşterinin parasını alana kadar ilgili ama parayı aldıktan duyarsızlaşan ve kurumsallaşma sancıları yaşayan ve birimleri arasında koordinasyon olmayan bir firma izlenimi yarattı bende.
Alışveriş yapmam diye bir iddiam yok ama kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor. Toptantr bütün geçimini buradan sağlamıyordur ama bütün müşteri alanlarında böyle çalışıyorlarsa uzun süreli tutunamazlar.
siteyi burada paylasan @byalın hocam sagolsun kartale kartale jilet aldik, ben silver blue ve naceti begeniyordum, stok yapmis oldum.
ben sorun yasamadim firma ile ama yasayanlar icinde bu benimde basima gelebilir tedirdimginligi olustu.
(06/06/2020, Saat: 14:09)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir şeyler yapmaya çalışan ama eski yöntemleri aşamamış, pazarlamaya önem vermeye çalışan ama müşteri geri bildirimlerini umursamayan, imaja önem veren ama sorun çözme konusunda hantal, müşterinin parasını alana kadar ilgili ama parayı aldıktan duyarsızlaşan ve kurumsallaşma sancıları yaşayan ve birimleri arasında koordinasyon olmayan bir firma izlenimi yarattı bende.
Alışveriş yapmam diye bir iddiam yok ama kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyor. Toptantr bütün geçimini buradan sağlamıyordur ama bütün müşteri alanlarında  böyle çalışıyorlarsa uzun süreli tutunamazlar.

dogru tespitler hocam genel olarak en onemli faktor firmanin adinda anlasilacagi gibi bu sektorde tecrubelerinin olmamasi sanirim son donemde forumdan burada paylasan paylasmayan bir cok siparis veren olmustur, ana alim urunu yaprak jiletlerdi bende hep devaminda bisey alirmiyim bilemedim lakin, bunca gecikme firma adina eksi puan olarak forum hafizasina yazildi.
keske diger bir firmanin yaptigi gibi bir aciklama yapma nezaketinde bulunsalardi ve sorun yasanyalarin problemlerini cozmede daha hizli davranip gonul alma manasinda biseyler yollasalardi. Bizde tedirgin olmadan gonul rahatligi ile alisverise devam etseydik.
Sonunda ürünlerim istanbul dan elime ulaştı komşularım. Ürünleri kontrol ettikten sonra direk hesabımı sildim.
Bir daha alışveriş yapar mıyım? Büyük konuşmayı sevmem ama yapmam diye düşünüyorum. Bu süreçte yaşadığım sinir harbini bir daha yaşamayı asla istemem. Üç kuruş fazla veririm bildiğim yerden alırım en azından kafam rahat olur. Sorun olursa da stres/sinir olmadan çözüme ulaşacağını bilirim. Saygılarımla.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1 siparisimde ben de cok ugrastim, telefonlarla pesine dusmek zorunda kaldim vs. Ama cok kaliteli Gillette firmasinin jiletlerini cok uyguna getirdigi icin yine de iyidir diyorum.(Toptantr den sonra biraz daha pahali, yinede piyasaya gore uygun olan satici da cikti gerci ama olsun)
(08/06/2020, Saat: 14:54)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda ürünlerim istanbul dan elime ulaştı komşularım. Ürünleri kontrol ettikten sonra direk hesabımı sildim.
Bir daha alışveriş yapar mıyım? Büyük konuşmayı sevmem ama yapmam diye düşünüyorum. Bu süreçte yaşadığım sinir harbini bir daha yaşamayı asla istemem. Üç kuruş fazla veririm bildiğim yerden alırım en azından kafam rahat olur. Sorun olursa da stres/sinir olmadan çözüme ulaşacağını bilirim. Saygılarımla.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Kacak komşum geçmiş olsun. Bir olumsuzluk daha geçte olsa kapandı, sizin adınıza mutlu olduk. Bu arada bu firmanın gerçekten avukatı olduğunu söyleyen bir komşumuz vardı, kendisi veya üye olduğunu tahmin ettiğim firma yetkilisi var ise, bilmenizi isteriz ki bizim amacımız üzüm yemektir.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: