ToptanTr.com
(19/05/2020, Saat: 02:15)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rusya  PG tarafindan Guney Afrika icin uretilmis jiletler bunlar.

Teyitli bir bilgi midir? Veya kaynak var midir?
(18/05/2020, Saat: 22:00)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diger gillettelerle de fark var, hem Turkiyedeki firmalarla hem de yurtdisi bazi sitelere gore

Evet yanlış yazmışım sarılardan yok. Ancak yeşil, silverblue ya da nacetlerde ciddi fiyat farkı var
Aynen, nedir kaynagi merak ettik
(19/05/2020, Saat: 02:15)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rusya PG tarafindan Guney Afrika icin uretilmis jiletler bunlar.
Bunlar önemli bilgiler. Biraz açar mısınız? Aynı fabrika bir pazara iyi mallarını, bir pazara kötü mallarını mı sürüyor? Güney Afrika için üretilen jilet farklı mıdır ki

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/05/2020, Saat: 04:20)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar önemli bilgiler. Biraz açar mısınız? Aynı fabrika bir pazara iyi mallarını, bir pazara kötü mallarını mı sürüyor? Güney Afrika için üretilen jilet farklı mıdır ki

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşularım, GSB, Platinum ve Nacet aldım toptan.tr’den. 3 jiletten de çok memnunum. Sadece benim söylemimle değil bütün konuyu okuyun. Kaliteli jiletleri uygun fiyata bize ulaştıran esnafları alkışlıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(19/05/2020, Saat: 02:17)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teyitli bir bilgi midir? Veya kaynak var midir?

Merhaba,
Kaynak olarak derinlemesine bilgi sahibi olabilmemiz çok mümkün degil.
Ama uretici gözlüğü ile bakarak bazi seyler soyleyebiliriz.
Müsadenizle bu sektör zirvesi jiletler için yorumlarimi dile getirebildğim için oldukça mutluyum.

Öncelikle ben de farkli bir sektörde üreticiyim.
Şimdi GSB'yi neyle karsilastirirsak karsilastiralim zirvede bir jilet olup,
belki en hassas ölcü aletlerinin hassasiyetine sahip oldugumuz icin (yüzümüz)
sahtelik endişesi taşimamamız gereken bir jilet. Bu jiletler Orjinal !

Premium kalitede bir üretim hattiniz varsa artık çok kaliteli ve normal bir üretim arasinda
neredeyse hicbir maliyet farkiniz yoktur. Sonucta 2 tipte jilette 0.22 gr! (Rakam Sallama)

Üretim den çıkan ürünlerin bir kısmında minör bir hata varsa bunları Premium
ürünlerinize dahil etmek istemeyebilirsiniz. Çöpe de atmak istemezsiniz.
(Mürekkep baskisi Otomatik Optik Doğrulama sisteminden geçmemiş jiletler bi araya toplanmis olabilir)

Bu ürünleri kalite kontrol sistemleriyle tanismamis firma veya ülkelere satabilirsiniz.

Sonuc olarak minör hataya sahip bu jiletlerin paketlemesinden de ekonomi saglanarak bir paketleme yapilmis olabilir. ( Tek kağıt )

Bu üretim bir sekilde Premium paketle fiyat yönünden karsilastirilirsa kolayca
biz onlari Güney Afrika pazarı için urettik denilebilecek minör farklarla üretim yapilabilir.
Misal, tek-çift kağıt, Paket üzerindeki importer adresi. gibi...

Arkadaslar aklima gelen olabiliteler bu şekilde.
not : Güney Afrika konusuna paket uzerindeki adresleri inceleyerek vardım.
(19/05/2020, Saat: 05:50)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Kaynak olarak derinlemesine bilgi sahibi olabilmemiz çok mümkün degil.
Ama uretici gözlüğü ile bakarak bazi seyler soyleyebiliriz.
Müsadenizle bu sektör zirvesi jiletler için yorumlarimi dile getirebildğim için oldukça mutluyum.

Öncelikle ben de farkli bir sektörde üreticiyim.
Şimdi GSB'yi neyle karsilastirirsak karsilastiralim zirvede bir jilet olup,
belki en hassas ölcü aletlerinin hassasiyetine sahip oldugumuz icin (yüzümüz)
sahtelik endişesi taşimamamız gereken bir jilet.  Bu jiletler Orjinal !

Premium kalitede bir üretim hattiniz varsa artık çok kaliteli ve normal bir üretim arasinda
neredeyse hicbir maliyet farkiniz yoktur. Sonucta 2 tipte jilette 0.22 gr! (Rakam Sallama)

Üretim den çıkan ürünlerin bir kısmında minör bir hata varsa bunları Premium
ürünlerinize dahil etmek istemeyebilirsiniz. Çöpe de atmak istemezsiniz.
(Mürekkep baskisi Otomatik Optik Doğrulama sisteminden geçmemiş jiletler bi araya toplanmis olabilir)

Bu ürünleri kalite kontrol sistemleriyle tanismamis firma veya ülkelere satabilirsiniz.

Sonuc olarak minör hataya sahip bu jiletlerin paketlemesinden de ekonomi saglanarak bir paketleme yapilmis olabilir. ( Tek kağıt )

Bu üretim bir sekilde Premium paketle fiyat yönünden karsilastirilirsa kolayca
biz onlari Güney Afrika pazarı için urettik denilebilecek minör farklarla üretim yapilabilir.
Misal, tek-çift kağıt, Paket üzerindeki importer adresi. gibi...

Arkadaslar aklima gelen olabiliteler bu şekilde.
not : Güney Afrika konusuna paket uzerindeki adresleri inceleyerek vardım.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Yakın zamanda siparişim gelicek kendime uygun jileti bulduktan sonra toptantr den sipariş vereceğim.
Zaten Guney Afrika Cumhuriyeti gelismis bir devlet. Aslinda bircesit ingiliz ve hollandali devleti demek yanlis olmaz yerel afrikalilara haklar verseler de. Yani bircesit Amerika Birlesik Devletleri diyebiliriz(kizilderililere de benzer seyler yapmisti batili Amerikalilar da)

Yani toptantr nin gilletteleri Guney Afrika icin uretilmis olsa bile kaliteden bir eksigi yoktur. Komsunun dedigi gibi belki boyasinda, sekil olarak bir kusuru vardir sadece. Guney Afrika her yonuyle Bati standartlarinda bir devlet, yani Kongo, Mozambik gibi Afrikanin guneyindeki diger ulkelerle alakasi yok.
(12/05/2020, Saat: 13:46)Müfettiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş ile alakasız bir konu, fakat sitede yasak öncesi satılan maskeler yasak kalktıktan sonra siteye geri konulmadı. Sebep ise tahminime göre ya 100'lük paketler var ellerinde ya da yeni bir tavan fiyat bekliyorlar.
Maskeler tekrar satışa konmuş komşum. 1 TL de değil, 50'li paketlerde tanesi 80 kuruş altına geliyor gördüğüm.

~SB
(26/05/2020, Saat: 16:19)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maskeler tekrar satışa konmuş komşum. 1 TL de değil, 50'li paketlerde tanesi 80 kuruş altına geliyor gördüğüm.

~SB

Komşum yasak öncesi satış fiyatı 335 TL olan Akyel ve 420 TL olan Sterilife gibi kaliteli markalar vardı. Şu an MSD diye bir marka var, diğerlerini bekliyorum fakat gelen giden yok. Eğer firma kendi deposundan satış yapıyorsa, büyük ihtimal söylediğim marka maskeler stoklarında ve tavan fiyatın kaldırılmasını bekliyorlar. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: