ToptanTr.com
Pazar günü verdiğim siparişler ile ilgili galiba 6 tane mail geldi kargoya verildi diye ancak az önce zar zor öğrenebildiğim kadarı ile halen kargoya verilmemiş. 2 gün daha vermemiş olsam yeni açılan ve müşteri hizmetleri yönü kuvvetli olan yerden 15TL-20TL fazlası ile verirdim kafam rahat olurdu. Bir daha zor sipariş veririm gibi.
Bu pazartesi vermiş olduğum sipariş az önce teslim edildi.Ürünler balonlu jelatine sarılı tertemiz ve faturalı olarak teslim edildi.Ben firmadan memnun kadım alışverişe devam.Gelen jilet de orjinal daha ne olsun.Bu konuyu açıp siteden alışveriş imize vesile olan @byalın komşumuza çok teşekkür ederim sayesinde piyasa fiyatının altına 4 kartela jilet almış oldum.
(08/04/2020, Saat: 19:01)kirmizibalik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pazar günü verdiğim siparişler ile ilgili galiba 6 tane mail geldi kargoya verildi diye ancak az önce zar zor öğrenebildiğim kadarı ile halen kargoya verilmemiş. 2 gün daha vermemiş olsam yeni açılan ve müşteri hizmetleri yönü kuvvetli olan yerden 15TL-20TL fazlası ile verirdim kafam rahat olurdu. Bir daha zor sipariş veririm gibi.
Komşum sizi kesinlikle katılıyorum. Müşteri bu kadar strese sokulduktan,yorulduktan sonra yapılan işin hiç kıymeti yok.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim iki kartela jiletim baloncuklu ambalaja sarili olarak geldi. Bazi jilet paketlerinde kucuk hasarlar var ama ekstra stres yaratmamak icin kurcalamiyorum. Jiletlerin saglam olduklarini umacagim.

Bu kez sansliydim. Ikinci kez isimi sansa birakmayacagim.
Buradaki arkadaşlarımızın sorunları çözülünceye kadar tekrar alışveriş yapmayacağım.
(08/04/2020, Saat: 19:10)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu pazartesi vermiş olduğum sipariş az önce teslim edildi.Ürünler balonlu jelatine sarılı tertemiz ve faturalı olarak teslim edildi.Ben firmadan memnun kadım alışverişe devam.Gelen jilet de orjinal daha ne olsun.Bu konuyu açıp siteden alışveriş imize vesile olan @byalın komşumuza çok teşekkür ederim sayesinde piyasa fiyatının altına 4 kartela jilet almış oldum.

teşekkür ederim komşum. Yine bu tarz site bulursam paylaşırmıyım emin değilim Smile Çok ilginç yorumlar var site hakkında. Kargo konusunda sanırım sıkıntı yaşayan komşularım var. Bence o kadar olur. Kargo firmaları hassas davranmıyor çoğu zaman. Yine de firmayı bu kadar suçlamamak lazım. Bu fiyatlara belki ileride bu jiletleri alamayacağız.
byalın komsum bu siteyi iyiki bulmussun teşekkürler
3 kartela da hafif çaplı göz ardı edilebilir hasar var. Diğerlerinde sıkıntı yok.

vSBoeo.jpg
(08/04/2020, Saat: 19:47)byalın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim komşum. Yine bu tarz site bulursam paylaşırmıyım emin değilim Smile Çok ilginç yorumlar var site hakkında. Kargo konusunda sanırım sıkıntı yaşayan komşularım var. Bence o kadar olur. Kargo firmaları hassas davranmıyor çoğu zaman. Yine de firmayı bu kadar suçlamamak lazım. Bu fiyatlara belki ileride bu jiletleri alamayacağız.

Şu ana dek kargolar yüzünden yaşadıklarımı yazsam bitiremem emin olun.Geltir de herkesin hayran olduğu razorus dan aldığım dovo square point usturamın mavi teneke kutusu harap bi halde geldi.Ambalajlama mükemmele yakın olmasına rağmen.Geltir de paylaşmaya korktum millet çok düşkün satıcı ya.Hemen savunmaya geçiyor.Ama olay aslında kargo da bitiyor.Tost makinası aldım üst kısmı komple ezik.Satıcı iade kabul etmedi servise götürdüm 100 tl tamir parsı verdim.Vb çok sorunum oldu.İnternet siparişlerinde illaki risk var.Koskoca tv aldım kutusu ezik.Neyseki tv sağlam.Neyse çok uzattım.Satıcıyı tanımam etmem.Sorun yaşıyan yaşamıştır önemli olan çözüme kavuşuyor mu.
(08/04/2020, Saat: 19:48)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: byalın komsum bu siteyi iyiki bulmussun teşekkürler

Rica ederim. Şaka bir yana bu sitelerden çok olsa keşke. Bir de ucuz tras makinesi satan bir yer olursa ilk işim bir R41 almak olacakSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: