ToptanTr.com
Firmanın kaç yıllık olduğunu bilmiyorum. Ama böyle bir müşteri portföyü ile belki de ilk kez tanışıyorlar. Bu da bir yenilik sayılabilir. Biz nasıl hergün yeni bir şeyler öğrenebiliyorsak onlarda pek ala öğrenebilir.
(08/04/2020, Saat: 14:11)gori06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Firmanın kaç yıllık olduğunu bilmiyorum. Ama böyle bir müşteri portföyü ile belki de ilk kez tanışıyorlar. Bu da bir yenilik sayılabilir. Biz nasıl hergün yeni bir şeyler öğrenebiliyorsak onlarda pek ala öğrenebilir.

Komşum önceki mesajlarin birinde komşumuz yazmıştı. Bu firma toptancı kimliği ile sattığı ürünu bakkala markete gönderiyor. Rafa ezilmiş jileti çayı akmış şampuanı hangi bakkal market koyar. Bu ürün sıfır niteliğini kaybetmiş olur ve iade edilir . İade edilebilsin ki adam rafina sıfır mahiyetinde sorunsuz ürünü koysun. Hadi bizler bir kartela aldık önemsemiyor diyelim bakkala da aynı muameleyi yapabilir mi ? Müşteri seçme durumu ortaya çıkar burada. Zaten kalite standardı yoksa yükseldiği hızla aşağı iner. Forum üyeliği var kurumsal iletişim ağları var. Bir yerde özür mahiyetinde güzel bir gönül alma mesajı yayınlayabilirlerdi. Benim şahsi beklentim bu.
(08/04/2020, Saat: 14:50)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum önceki mesajlarin birinde komşumuz yazmıştı. Bu firma toptancı kimliği ile sattığı ürünu bakkala markete gönderiyor. Rafa ezilmiş jileti çayı akmış şampuanı hangi bakkal market koyar. Bu ürün sıfır niteliğini kaybetmiş olur ve iade edilir . İade edilebilsin ki adam rafina sıfır mahiyetinde sorunsuz ürünü koysun. Hadi bizler bir kartela aldık önemsemiyor diyelim bakkala da aynı muameleyi yapabilir mi ? Müşteri seçme durumu ortaya çıkar burada. Zaten kalite standardı yoksa yükseldiği hızla aşağı iner. Forum üyeliği var kurumsal iletişim ağları var. Bir yerde özür mahiyetinde güzel bir gönül alma mesajı yayınlayabilirlerdi. Benim şahsi beklentim bu.
Keskinlikle katılıyorum, ürün cinsi ne olursa olsun zarar görmüş ürün 2.kalite anlamına gelir.Alacak kişi indirimli fiyattan alır.(Kimi insan içinde çöp hükmündedir evine yada işyerine sokmaz).

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim kargoda geldi.

SS7oJz.jpg
3 Kartela jileti teslim aldım. Herhangi bir sorun yok. Tüm komşularımın eksiksiz ve sağlam şekilde teslim almasını dilerim.
Benimde üç kartelamı kutuya koymuşlar sorunsuzca geldi.
Toptantr den aldığım sorunlu çıkan ürünlerle ilgili gelişmeyi firmanın hakkını yememek adına güncellemek istiyorum.
Eski konuyu bilerek editlemedim ki daha fazla dikkat çeksin.

Whatsapp dan yazıstıgımız Hanımefendi beni aradı. Kargo anlasma kodu verdi,ürünleri bu kod ile Mng kargoya verin,
kargo ücreti ödemeyin,kargo ücretini firmamız karşılayacak dedi.

Yarın ürünleri kargoya vericem.

Bunları neden yazdım, firma iade işleyisi beklediğim hızda ve şekilde değil ama geç de olsa hatalarını telafi ettiler.
(08/04/2020, Saat: 17:54)mkayral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toptantr den aldığım sorunlu çıkan ürünlerle ilgili gelişmeyi firmanın hakkını yememek adına güncellemek istiyorum.
Eski konuyu bilerek editlemedim ki daha fazla dikkat çeksin.

Whatsapp dan yazıstıgımız Hanımefendi beni aradı. Kargo anlasma kodu verdi,ürünleri bu kod ile Mng kargoya verin,
kargo ücreti ödemeyin,kargo ücretini firmamız karşılayacak dedi.

Yarın ürünleri kargoya vericem.

Bunları neden yazdım, firma iade işleyisi beklediğim hızda ve şekilde değil ama geç de olsa hatalarını telafi ettiler.
Sizin adınıza sevindim. Umarız @astana71 Cenk komşumuzun da mağduriyetini en kısa sürede giderirler.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(08/04/2020, Saat: 17:58)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin adınıza sevindim. Umarız @astana71 Cenk komşumuzun da mağduriyetini en kısa sürede giderirler.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tarkan komşum ilgine çok teşekkür ederim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Az önce benim paketim de geldi. İçinde 100 lük sallama çay vardı. Bir tek o ezilmiş. Jiletler sağlam. Kutu sağlamdı. Eni boyu tam olarak aldıklarım kadardı muhtemelen o sebeple hareket edemedi jiletler.

Eğer komşularımızin mağduriyetlerini görmemiş olsam gelen paketi överek paylaşmak isterdim. Ben şanslı olanlardanım inşallah bundan sonra gelen komşulara da sağlam gelir ürünleri.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: