ToptanTr.com
Ürünlerim dün elime geçti sorunsuz bir şekilde ; 1 kartela Nacet , 1 kartela GSB, 1kartela 7O'clock yeşil, 1 adet Wilkinson Sword Kan Taşı
Teşekkürler Toptan Tr.
Ben de 3 kartela Silver Blue aldım sorunsuz şekilde geldi. Galiba yaşanan sorunların büyük çoğunluğu kargo firmasıyla alakalı. Zaten 2-3 sayfa önce bazı komşular kargo firmasından baya şikayetçiydi
+1
(07/04/2020, Saat: 10:24)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de 3 kartela Silver Blue aldım sorunsuz şekilde geldi. Galiba yaşanan sorunların büyük çoğunluğu kargo firmasıyla alakalı. Zaten 2-3 sayfa önce bazı komşular kargo firmasından baya şikayetçiydi
(07/04/2020, Saat: 10:32)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1

komşum firma ile "gönül bağınız varmış gibi iyilerin yanında kötülerin karşısında durmayın akışına bırakın Smile
kötülerin karşısında derken ? Smile
Anladığım kadarıyla sırf jilet siparişi verilirse bir poşete koyup gönderiyorlar. Siparişin yanına hacimli birşeyler eklenip kutuyla gönderilmesi sağlanabilir. Aslında firmanın yapması gereken bundan sonra jiletleri de kutuyla gönderip, sorun yaşayanların sorunlarını da nazik yaklaşımlarla acilen çözmek.
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
(07/04/2020, Saat: 11:41)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladığım kadarıyla sırf jilet siparişi verilirse bir poşete koyup gönderiyorlar. Siparişin yanına hacimli birşeyler eklenip kutuyla gönderilmesi sağlanabilir. Aslında firmanın yapması gereken bundan sonra jiletleri de kutuyla gönderip, sorun yaşayanların sorunlarını da nazik yaklaşımlarla acilen çözmek.
Ben sadece jilet siparişi verdim güzelce paketlenmişti. Sorunsuz elime ulaştı. f93cf7d3392ece1a613f6af90fbb0b1c.jpg
https://beyfendi.org
(07/04/2020, Saat: 11:25)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kötülerin karşısında derken ?  Smile

yorum olarak Big Grin Big Grin bunu kavga çıksın diye yazmıyorum aman yanlış alışılmasın Blush
ticaret yapan başkası kavgayı bizler mi yapacaz Smile

keyifli tıraşlar

(07/04/2020, Saat: 11:57)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yorum olarak Big Grin Big Grin bunu kavga çıksın diye yazmıyorum aman yanlış alışılmasın Blush
benim ürünler böyle bir kutuda geldi. içindekiler de gayet özenli ve düzenli konulmuştu . 3 kartela jilet ve extra bir parca paket vardı. memnun kalmıştım. şu sıkıntılı süreçte kargo geçikmeleri falan olabiliyor normal karşılamak lazım. ama komşularımızın yaşadığı son sıkıntılar da hoş değil kullanılabilir durumda da olsa deforme olmuş ürünü hiç kimse istemez, ürünler değiştirilse veya hata kabul edilse herkes takdir ederdi, şimdi herkes tedirgin oldu, beklemeye çekildi.

mühle konusuna yazmıştım. geçen sene aldığım fırça kıl döküyor diye yazdım sorgusuz sualsiz yenisini gönderdiler. bizim beklentimiz böyle bir hizmet.

FCFAEB55-0-F3-F-4981-8-DF8-A695468-A76-FD.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: