ToptanTr.com
Ben de yarın Salı indirimi olursa sipariş geçeyim diyordum. Biraz ağırdan alayım bari.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1-İki siparişten sonra cüzi de olsa zammı yapıştırmaları,
2-Kargodan eksik ürün çıkması sonrası kulaklarının üstüne yatmaları,
3-Özensiz kargoları sonrası, "bir şey yok bunlarda yaa, kullanılır bunlar" demeleri,

Esnaflıkla bağdaşmayan çok basit hatalar. Bi arkadaşın Arda Turan yorumu çok yerinde olmuş. Kendi ayaklarına sıktılar.

Tebrikler.
(06/04/2020, Saat: 21:49)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotograflari ile gosterilmesine ragmen hatanin telafisi icin hicbirsey yapmamalari; kendi unuttuklari paket icin ilave kargo ucreti istemelerini kabullenmemiz mumkun degil.

Burayi okudugunuzu biliyoruz @toptantr. Sizden telafi ve ozur bekliyoruz. Biz geltir olarak Bir iz. Birlikte hareket edecegiz.
+1.

Bu durum düzelene kadar sipariş geçmeyeceğim.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
Bu firmadan silver blue alanlar jiletlerin üzerindeki baskıları ellerinde eski jilet varsa karşılaştırabilirlermi
Ben de Nacet aldıktan sonra bir de GSB siparişi vermiştim. Yanına başka şeyler de eklemiştim, hâlâ siparişimin kargolanmasını bekliyorum. İnşallah siparişimde bir sorun yaşamam ama şimdi bu mevzulardan sonra işin tadı kaçtı. Bu tavırlarına devam ederlerse bir daha alışveriş yapmam.
iPw4lB.jpg

Temsili...
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
konuya çok hakim değilim fakat ticarete küstürmeyelim böyle firmaları, bence çözüm odaklı ilgilenmişler, iade gönderin demişler. ortada bırakmamışlar. normalde kanun mevzuat açık. kargoda görülebilen hasar varsa hasar tutanağı tutturup teslim almadan iade göndermek lazım, hasar yoksa kargocuya ticari ürün olduğu için paket içinde eksik yada farklı ürün varsa durum tespit tutanağı tutmayacaksanız hiç teslim etmeyin demek lazım. hatta bunu demeden avukatlar polisler zaten tuttururlar. fiyatı azsa yada böyle bir durumla karşılaşırsam önemsemeyeceksem gelen kuryeye birşey demem fakat özellikle pahalı ürünlerde mutlaka dikkat etmek lazım. 1 kez teknosanın uygun sitesi kliksadan, bir kez de hepsiburada siparişinin teslim sırasında bulundum, her ikisi de tabi hakkınız diyerek kargonun açılmasını beklemişlerdi, her ikisi de dizüstü bilgisayardı.
koleksiyon olarak saklamak yada tekrar satmak için değilse bıçaklar kullanılabilir gibi görünüyor. iade yolu da açık. özellikle şu dönemde herkesin moralinin yüksek olması gerekiyor sağlık nedeniyle, kimse üzülmeden halledilebilecek bir olay.
(06/04/2020, Saat: 23:20)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Temsili...

Üstadım yine güzel tespit. Hep beraber eski dostların dükkanına gidelim Smile
(06/04/2020, Saat: 23:25)hattusha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: konuya çok hakim değilim fakat ticarete küstürmeyelim böyle firmaları, bence çözüm odaklı ilgilenmişler, iade gönderin demişler. ortada bırakmamışlar. normalde kanun mevzuat açık. kargoda görülebilen hasar varsa hasar tutanağı tutturup teslim almadan iade göndermek lazım, hasar yoksa kargocuya ticari ürün olduğu için paket içinde eksik yada farklı ürün varsa durum tespit tutanağı tutmayacaksanız hiç teslim etmeyin demek lazım. hatta bunu demeden avukatlar polisler zaten tuttururlar. fiyatı azsa yada böyle bir durumla karşılaşırsam önemsemeyeceksem gelen kuryeye birşey demem fakat özellikle pahalı ürünlerde mutlaka dikkat etmek lazım. 1 kez teknosanın uygun sitesi kliksadan, bir kez de hepsiburada siparişinin teslim sırasında bulundum, her ikisi de tabi hakkınız diyerek kargonun açılmasını beklemişlerdi, her ikisi de dizüstü bilgisayardı.
koleksiyon olarak saklamak yada tekrar satmak için değilse bıçaklar kullanılabilir gibi görünüyor. iade yolu da açık. özellikle şu dönemde herkesin moralinin yüksek olması gerekiyor sağlık nedeniyle, kimse üzülmeden halledilebilecek bir olay.
+1
Tıraş aleti  
Bu sevda çabuk mu bitti yoksa ??

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: