ToptanTr.com
"Tamam o zaman ben gondereyim ezilmedigini belirten arkadasa satin"

Olay cumle, mukemmel olmus Big Grin Big Grin
toptantr firması arda turan futbol kariyeri gibi tam efsane olup gönüllere taht kuracakken kulüpsuz kalacak gibi. Bakalım bizim paketler nasıl gelecek ?!?!
Çok ezilmediğini söyleyen arkadaş oturmuş olabilir bunların üzerine

(06/04/2020, Saat: 19:39)mkayral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cba07262544484f2a6a208a1b7053944.jpg
WAS-LX1A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(06/04/2020, Saat: 20:19)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: toptantr firması arda turan futbol kariyeri gibi tam efsane olup gönüllere taht kuracakken kulüpsuz kalacak gibi. Bakalım bizim paketler nasıl gelecek ?!?!

gidişata göre konu başlığını özetleyen bir yorum.
Siparişim bu gün geldi, az önce açtım bir sıkıntı yok. Farklı ürünlerde sipariş vermiştim dışına karton sarmışlar (Kutu değil). Bu nedenle zarar görmemiş. Yeni sipariş veren arkadaşlar bu problemi yaşamamak adına sadece poşetle gönderemeyecek bir ürün daha eklerlerse sanırım problem yaşamazlar. Tabiki @ToptanTR bir an önce kutu ile gönderim yapmaya başlaması gerekmekte, Geltir ailesinin bu konulardaki titizliğini umarım anlamışlardır.c402fcaba9191a581dff24ee2a9d4dde.jpg

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim siparişimde kutular kartelalarından çıkmıştı sadece, en ufak bir hasar yoktu. Ama arkadaşın yaşadığı durumdan daha çok verilen tepkiye kızdım ben. Daha yapıcı, çözüm odaklı yaklaşmaları gerekirdi.
Cumartesi yeniden sipariş verdim. Bugün kargoya verildi. Şaşırdım çok çabuk kargoya vermişler. Yukarıda yazılan sorunlar gerçekten üzücü ve mutlaka firmaya sürekli bildirimde bulunulmalı. Bakalım yarın gelen kargoda sıkıntı olacak mı göreceğiz.
Fotograflari ile gosterilmesine ragmen hatanin telafisi icin hicbirsey yapmamalari; kendi unuttuklari paket icin ilave kargo ucreti istemelerini kabullenmemiz mumkun degil.

Burayi okudugunuzu biliyoruz @toptantr. Sizden telafi ve ozur bekliyoruz. Biz geltir olarak Bir iz. Birlikte hareket edecegiz.
(06/04/2020, Saat: 21:49)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotograflari ile gosterilmesine ragmen hatanin telafisi icin hicbirsey yapmamalari; kendi unuttuklari paket icin ilave kargo ucreti istemelerini kabullenmemiz mumkun degil.

Burayi okudugunuzu biliyoruz @toptantr. Sizden telafi ve ozur bekliyoruz. Biz geltir olarak Bir iz. Birlikte hareket edecegiz.
+1

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/04/2020, Saat: 21:49)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fotograflari ile gosterilmesine ragmen hatanin telafisi icin hicbirsey yapmamalari; kendi unuttuklari paket icin ilave kargo ucreti istemelerini kabullenmemiz mumkun degil.

@toptantr konuya bir merhabadan sonra gönül alan bir iki cümle bekliyoruz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: