ToptanTr.com
Komşulardan buradan aldığı ürünlerin detaylı fotolarını ve tıraş tecrübelerini bekliyoruz o halde Smile
(25/03/2020, Saat: 16:58)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşulardan buradan aldığı ürünlerin detaylı fotolarını ve tıraş tecrübelerini bekliyoruz o halde Smile
Sonra sanki bütün stoğa toptan girecek gibisiniz komşum Smile))

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(25/03/2020, Saat: 16:59)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonra sanki bütün stoğa toptan girecek gibisiniz komşum Smile))

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok komşum alacağım max 2 kartela ürün. Zaten koliyle satışa süren bi firma bizim forum buranın stoğunu kolay kolay sarsamaz gibi duruyor.
Gilette premium mu yoksa silver blue mu keskin?
Simdi Gillette beni aradi. Onlar da kesin bir bilgi veremiyorlar. Ama siteyi tanimiyorlar.
684ee9cdb76c86f72fda33d539a3bcb7.jpg
Sanırım forumdaki konuşmalardan sonra sitenin hit sayısı arttı. Onlarda klasik tıraş ürünlerini ana sayfaya koymuşlar.

Bana en çok uyan jilet mavi astra. Ben riske girip sipariş veririm. Ancak daha önce gillette‘ in ürünlerini kullanmadım. Sizce aşağıdakilerden hangisini veya hangilerini almalıyım?

3d91511207b7de092ff46414d9a9f753.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(25/03/2020, Saat: 17:33)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım forumdaki konuşmalardan sonra sitenin hit sayısı arttı. Onlarda klasik tıraş ürünlerini ana sayfaya koymuşlar.

Bana en çok uyan jilet mavi astra. Ben riske girip sipariş veririm. Ancak daha önce gillette‘ in ürünlerini kullanmadım. Sizce aşağıdakilerden hangisini veya hangilerini almalıyım?

Nacet ve silver blue mavi astra ya en yakın jilet.
(25/03/2020, Saat: 17:33)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım forumdaki konuşmalardan sonra sitenin hit sayısı arttı. Onlarda klasik tıraş ürünlerini ana sayfaya koymuşlar.

Silver Blue oneririm
Bir kartela Gillette Platinium ve bir Nivea Balsam sipariş geçtim. Bakalım en kötü 80 Tl'ye kalem çekeriz.Smile
Beğendiğim bir jilet olduğundan bir kartela Nacet aldım ben de. Orijinal gelirse çok iyi. İmpa'dan aldığım Nacet'in barkodu ile bununki farklı görünüyor. Bakalım ne çıkarsa artık. Nacet için 50 lira feda olsun. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: