Günün Tespihi
Beyler tesbih show olmuş paylaşımlarınız için teşekkürler tesbihlerin hepsi birbirinden şık birbirinden güzel...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@tarkaner harika konu ve tesbih paylaşımı için teşekkür ederim .

@aobetin Önder komşum her daimim keyifle çekin tesbihi fırça saplarında tortoeshell dedikleri gibi müthiş tasarımı var .

@yunusso Levent baba o ne güzel tutuş .

@ErkanY. Komşum zevkli seçimler güzel anılarınıza eşlik etsin .

@hlkkzn muhteşem muhteşem alkışlıyorum torunlarınıza kadar güzel anılar biriktirsin .

@Samet o tesbih izmire gelecek subi ile dönersin keyifle güzel anılarına eşlik etsin yeğenlerde sevsin tesbihi .

Bendeniz ilk paylaşımını benim için manevi değeri çok anlamı ve değerli olan bir tesbihi anlatarak yapacağım .
Tesbih 1965 yılında hacıdan ( hacı Fahri amca ) gelen büyüğümüzün tesbihi Babama vermesi sonrasında çok sevdiğim Rahmetli Erdoğan amcama vermesi akabinde köy kahvesinde otururken amcamın kuzenlerimin yanında bana vermesi kuzenlerimin büyük bir şaşkınlık içinde kalmaları o gündür bütündür benim en kıymetli tesbihimdir çünkü her elime aldığımda rahmetli amcamı anımsıyorum ve onu özelemle anıyorum .

Tesbih bir plastiktir çekilmekten iç kısmında karbon izi gibi izler oluşmuştur .

459f4161a3a3b137e4f0b7e27ede698f.jpg
(14/03/2020, Saat: 02:03)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tarkaner harika konu ve tesbih paylaşımı için teşekkür ederim .

@aobetin Önder komşum her daimim keyifle çekin tesbihi fırça saplarında tortoeshell dedikleri gibi müthiş tasarımı var .

@yunusso Levent baba o ne güzel tutuş .

@ErkanY. Komşum zevkli seçimler güzel anılarınıza eşlik etsin .

@hlkkzn muhteşem muhteşem alkışlıyorum torunlarınıza kadar güzel anılar biriktirsin .

@Samet o tesbih izmire gelecek subi ile dönersin keyifle güzel anılarına eşlik etsin yeğenlerde sevsin tesbihi .

Bendeniz ilk paylaşımını benim için manevi değeri çok anlamı ve değerli olan bir tesbihi anlatarak yapacağım .
Tesbih 1965 yılında hacıdan ( hacı Fahri amca ) gelen büyüğümüzün tesbihi Babama vermesi sonrasında çok sevdiğim Rahmetli Erdoğan amcama vermesi akabinde köy kahvesinde otururken amcamın kuzenlerimin yanında bana vermesi kuzenlerimin büyük bir şaşkınlık içinde kalmaları o gündür bütündür benim en kıymetli tesbihimdir çünkü her elime aldığımda rahmetli amcamı anımsıyorum ve onu özelemle anıyorum .

Tesbih bir plastiktir çekilmekten iç kısmında karbon izi gibi izler oluşmuştur .
Anısı büyük bir tespih. Torunlarınıza geçsin inşallah. Şak şak tabir ettiğimiz 17 li sanırım, ama küçük kibar habbeli. O yıllarda plastik bile çok kıymetli imiş. Hele hacdan gelmesi, silsile değiştirmesi, Allah cümle geçmişimize gani gani rahmet eylesin.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(14/03/2020, Saat: 02:21)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anısı büyük bir tespih. Torunlarınıza geçsin inşallah. Şak şak tabir ettiğimiz 17 li sanırım, ama küçük kibar habbeli. O yıllarda plastik bile çok kıymetli imiş. Hele hacdan gelmesi, silsile değiştirmesi, Allah cümle geçmişimize gani gani rahmet eylesin.

Amin amin dostum Allah razı olsun .
@Nani Kuş gelir inşallah dede. Hatırası olan bir tesbihim olsun isterdim bende. Kısmetli adamsın vesselam, hep güzel anıları canlandırsın zihninde. Bunlarada biz anı katacaz artık...

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Günaydın komşularım,

Bugün de işlemeli bir Oltu. Favorilerimden..33426dff7abf0f3496552f5dd0f33ffc.jpg

Günaydın komşular

Emmi şıkıdısı

aa643512f0f56bbbd5aa9c24fbcf4141.jpg

Yeride hep Bilek

ee423242cb229b76c5f8b1529c3f9497.jpg
@Nani Kuş çok teşekkür ederim üstad sağolasın

bugün de kuka ile devam edeyim. 99 luk

2268-B5-A2-135-C-4797-8-C0-D-007-F40-CD2462.jpg
@hlkkzn komşum 99 luk büyüğümüzdür saygılar saygılar
Çorbada bizim de tuzumuz olsun.

9bcc46f77e503b6ff9fddbc5f0907131.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Günün Şiiri yamtar 8 8,105 18/05/2015, Saat: 04:05
Son Yorum: ozgun41
  GÜNÜN FIKRASI martin 3 4,490 07/04/2015, Saat: 20:35
Son Yorum: Bruce
  Günün kaç saatini internet/bilgisayar karşısında geçiriyorsunuz? Lord Sparhawk 15 19,028 14/08/2012, Saat: 19:20
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: