Treet Carbon De Blade
Merhabalar
Pakistan üretimi bu jiletle tecrübelerim yeni , beni şaşırttı , kullanan başka komşular var mı nedir görüşleri diye bakındım forumda ama herhangi bir yoruma rastlamadım.

c847a8f7f6034c62d1b286e6cbfd6d4e.jpg

Normalde pek jilet seçmem her jilete uyarım onlarda bana Smile
Ama son dönemde elim hep Hindistan Pakistan ve Mısır ürünlerine gidiyor .

Treet in durasharp ve platinium ü daha önce kullanmıştım, koleksiyonumda olmadığından durasharp ile beraber bu Carbon ü da aldım impa dan , 10 lu paket 10 tl .

1 haftalık sakala gc.84 ile giriştim ve gayet keskin ve konforlu bir tıraş verdi

Aristocrat ve gilette new ile günlük tıraşlarda yine başarılıydı .

Daha önce kullandığım treet lerden biraz daha iyi . Keskinlik ortanın biraz üstü ama konfor ve akıcılıkta oldukça başarılı buldum .

Tahrişe meyilli ciltlere iyi gelecegini düşünüyorum , denenmesinde bence fayda var hazır impa stoklarında var iken
Tüm dostlara selam ve keyifli tıraşlar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
İnceleme icin tesekkürler komsum , bende sevdim bu jileti . Keskin olupda tahris yasatmayan jilet bulmak zor . Bu anlamda bende sizinle ayni düsüncedeyim .
Ben de deneme fırsatı buldum.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(29/02/2020, Saat: 19:34)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme icin tesekkürler komsum , bende sevdim bu jileti . Keskin olupda tahris yasatmayan jilet bulmak zor . Bu anlamda bende sizinle ayni düsüncedeyim .

Komsum gillette seven o clock siyah var. Keskin ve konforlu. Bu treet ı de deneyeceğim ileride inşallah. Mesajım bu şekilde bulunsun. Kıyas yapabilirim Smile

İnceleme için teşekkür ederim komşum
Kadir.tbk , mustbe en teşekkür ederim komşularım .
Bence siyah gillette 7 a yakın bir hissiyat yaşayacaksınız komşum .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Dün akşam Pakistan üretimi bu jilet ile 4 perde tıraş oldum.
Boğaz kısımlarında çok hafif tahriş olmasına rağmen tam bir Performans/fiyat canavarı....
Keskinliği de üst düzeyde.
evet güzel jilet bende platinyum serisi epey var. Treet almak istenler için iyi fırsat
Treetin her modeli memnun etti beni.Gayet başarılı tıraşlar verdiler.
Bu jileti kullanip paslanma sorunu ile karşılaşan var mı aramızda?
(20/03/2020, Saat: 13:28)Mtopay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jileti kullanip paslanma sorunu ile karşılaşan var mı aramızda?

Bazı modellerde yaşadım.İki kereden fazla kullanmayın komşum.Üst modellerinde yaşamadım bu sorunu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Treet Platinum Wilkinson 90 106,192 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,907 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Treet King Jilet acoma 13 6,903 23/03/2022, Saat: 17:05
Son Yorum: faun
  Treet Classic Double Edge koolandgang 5 5,848 22/07/2020, Saat: 14:37
Son Yorum: ahbap
  Vidyut Super-Max Super Stainless DE Blade ionicliquid 4 5,737 15/07/2018, Saat: 18:43
Son Yorum: ziyanınjileti
  Treet Falcon pilotic 2 2,269 11/12/2017, Saat: 22:18
Son Yorum: pilotic
  Treet New Double Edge DarthVader 2 3,612 26/09/2016, Saat: 10:38
Son Yorum: DarthVader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: