OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP
Artistry sabununuzu alarak kullanan tüm komşularıma seslenmek isterim. Lütfen tecrübelerimizi burada mümkün olduğunca paylaşmaya çalışalım. Bir çok arkadaş sabunla ilgili bilgi edinemediği için kararsız kalabiliyor. Bende taraf olduğum için yardımcı olamıyorum. Bu tür paylaşımlar hem benim için hemde merak edenler için çok faydalı olacaktır. Teşekkür ederim.
ZnA0Q3.jpg

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben bu sabah ikinci kez kullandım. Bugüne kadar kullandığım pek çok sabundan çok daha fazla beğendim. Çok kolay ve kaymak kıvamında köpük veriyor. Koruyuculuk gayet iyi, kayganlık gayet iyi ve özellikle tıraş sonrası hissiyatı çok iyi. Bana gerek görünüşü gerek hissiyatı ve hatta belki de bir miktar kokusu çok severek kullandığım SV'leri anımsattı. Keyifle ve güvenle yakınımdaki arkadaşlarıma satın almalarını tavsiye ettim. Aynı sabunu çeşitlendirilmiş koku seçenekleriyle bekliyoruz Osman Bey. Ellerinize, emeğinize sağlık...
(05/03/2020, Saat: 10:00)SELHANDE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu sabah ikinci kez kullandım. Bugüne kadar kullandığım pek çok sabundan çok daha fazla beğendim. Çok kolay ve kaymak kıvamında köpük veriyor. Koruyuculuk gayet iyi, kayganlık gayet iyi ve özellikle tıraş sonrası hissiyatı çok iyi. Bana gerek görünüşü gerek hissiyatı ve hatta belki de bir miktar kokusu çok severek kullandığım SV'leri anımsattı. Keyifle ve güvenle yakınımdaki arkadaşlarıma satın almalarını tavsiye ettim. Aynı sabunu çeşitlendirilmiş koku seçenekleriyle bekliyoruz Osman Bey. Ellerinize, emeğinize sağlık...
Güzel günlerde kullanın dostum. Yorumlarınızı paylaştığınız için teşekkür ederim.

(05/03/2020, Saat: 09:32)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artistry sabununuzu alarak kullanan tüm komşularıma seslenmek isterim. Lütfen tecrübelerimizi burada mümkün olduğunca paylaşmaya çalışalım. Bir çok arkadaş sabunla ilgili bilgi edinemediği için kararsız kalabiliyor. Bende taraf olduğum için yardımcı olamıyorum. Bu tür paylaşımlar hem benim için hemde merak edenler için çok faydalı olacaktır. Teşekkür ederim.
[

Vip acibadem ı çıkar çıkmaz almıştım. Gramaji az ve fiyatı uygundu. Miktar hesabı üzerinden kıyas yapmıyorum zira içerik zenginliğine göre son sabunuz daha kaliteli ve daha hesaplı. Ancak malumunuz çoğumuzun en az 3 4 yıllık malzemesi varken 150 gr bi sabun denemek için büyük kaçıyor olabilir. Keşke yine ilk seri olması sebebiyle 50 gr çıkarabilme şansınız olsaydı.

Önceki başlıkta sık sık yazdık. Burada da yinelemek isterim. İyi ki böyle bir girişimde bulundunuz teşekkür ederim kendi adıma.
Osman Bey tebrik ederim. Sabunu ne kadar süre ile dinlendirdiniz ya da böyle böyle bir işlem yapıldı mı? Başarılarınızın devamını dilerim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(05/03/2020, Saat: 14:34)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vip acibadem ı çıkar çıkmaz almıştım. Gramaji az ve fiyatı uygundu. Miktar hesabı üzerinden kıyas yapmıyorum zira içerik zenginliğine göre son sabunuz daha kaliteli ve daha hesaplı. Ancak malumunuz çoğumuzun en az 3 4 yıllık malzemesi varken 150 gr bi sabun denemek için büyük kaçıyor olabilir. Keşke yine ilk seri olması sebebiyle 50 gr çıkarabilme şansınız olsaydı.

Önceki başlıkta sık sık yazdık. Burada da yinelemek isterim. İyi ki böyle bir girişimde bulundunuz teşekkür ederim kendi adıma.
Dostum ilginize teşekkür ederim. Gramaj konusunda benim yapabilecek bir şeyim yok. Ancak yakın bir arkadaşınızla paylaşarak bir şeyler yapabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı seçenekler hala mevcut onları da değerlendirebilir siniz. Benim elimde de önceki sabunlardan 3.5 kilogram var bende onları bitirmeye çalışıyorum.

cb2596e89dbcb48e2faafddb52263162.jpg
Osman Bey, aynı zamanda farkında olmadan bir kutu erkek parfümü de almışız. Tebrikler, ilk tıraşımdan sonra yorum yapacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(05/03/2020, Saat: 14:49)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Bey tebrik ederim. Sabunu ne kadar süre ile dinlendirdiniz ya da böyle böyle bir işlem yapıldı mı? Başarılarınızın devamını dilerim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dostum sabun bir gün sonra kullanılsın diye ilave işlemler yapıyorum. Sıcak proseste sabun hemen kullanmaya uygundur ancak soğuk proseste sabunlaşma reaksiyonu tamamlansın diye beklemek gerekir. Buradan hareketle dinlenme süresi birgün olacak şekilde bir yöntem buldum. Teşekkür ederim.

(05/03/2020, Saat: 14:59)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Bey, aynı zamanda farkında olmadan bir kutu erkek parfümü de almışız. Tebrikler, ilk tıraşımdan sonra yorum yapacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dostum esansı beğenmenize sevindim. Tıraş olduktan sonra detaylı yorumlarınızı buradan paylaşabilirseniz hepimiz için çok iyi olacaktır. Tüm arkadaşlar merak ediyorlar. Keyifli tıraşlar dilerim.

Bu sabunun daha yazlık bir çesidi çıkacak mı acaba? Mesela limonu daha baskın okaliptüslü ferahlatıcı bir versiyon yaz için harika olmaz mı? Ayrıca ellerinize sağlık, gurur duyuyorum ve merakla konuyu sık sık takip ediyorum.
(05/03/2020, Saat: 16:35)İmam Fatip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabunun daha yazlık bir çesidi çıkacak mı acaba? Mesela limonu daha baskın okaliptüslü ferahlatıcı bir versiyon yaz için harika olmaz mı? Ayrıca ellerinize sağlık, gurur duyuyorum ve merakla konuyu sık sık takip ediyorum.
Dostum ilginize teşekkür ederim. Şu anda yeni bir esans çalışması düşünmüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 31,893 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,160 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 17,942 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 28,888 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,066 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,566 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,273 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,623 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,416 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 7,941 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: