OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP
(01/10/2020, Saat: 08:51)KurtaranS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Geleneksel tıraşta çok yeni olduğum için ilk başta bana uygun fırça, tıraş aleti ve tıraş bıçağı kombinasyonumu bulmaya çalıştım ve şuanda çok mutlu olduğum ekipmanlara sahibim.(Sanırım bıçak, fırça ve sabundan ziyade tıraş aletine daha meraklıyım)
İlk tıraşlarımı çoğu komşum gibi arko sabun ile oldum, daha sonra lise yıllarında hazır köpük kullanırken kokusundan memnun kaldığım derby limon kokulu kremini kullanıyorum. Son dönemde de berberim sayesinde tanıştığım ve ondan tedarik ettiğim dalan tıraş kremini de rotasyonda tutuyorum.
Ancak forumda okuyabildiğim yazılarda, artizan sabunların tıraşa etkisinin çok fazla olduğu yönünde ve bundan dolayı da artizan sabun araştırdım. Genelde yerli ürünleri kullanmaya çalışırım, bundan dolayı da Osman beyin yaptığı ürünler direk ilgimi çekti. Bu hafta başında siparişimi verdim ve dün kargomu teslim aldım.
Dün akşam ilk tıraşımı oldum ve gerçekten kullandığım krem/sabunlara göre çok üstün bir ürün. Hemen kaliteli köpük yapması, kokusu, tıraş sırasında ve sonrasındaki koruma hissiyatı çok hoşuma gitti. Etkilendiğim için ilk tıraş sonrasında yorum yazıyorum, eğer sonra ki tıraşlarımda farklı düşüncem olursa revize ederim.
F/P olarak da çok iyi bir konumda bence. Diğer yabancı artizan sabunları kullanmadım henüz ancak komşularımın da yorumları genelde aralarında çok açık bir makas olmadığı yönde.

Denememiş olanlara tavsiye ederim.

Osman Bey'e de öncelikle ürettiği ürün için, ilgisi ve hızlı sevkiyatı için çok teşekkürler.

Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Evimin mutfağında ürettiğim ve siz değerli hobidaşlarım ile paylaştığım sabunlarımın beğenilerek kullanılması ve takdir edilmesi tarifsiz bir mutluluk benim için. Keyifli tıraşlar dilerim.
Merhaba,

Yerli artisan tıraş sabunu görünce ben de çok sevindim ve hemen denemek istiyorum, fakat çeşitli seçenekler arasında koku farkı nedir onu merak ediyorum, benim için sabun performansıyla beraber en önemli şey koku.

Gerideki sayfaları karıştırdım ve Creed Aventus'dan bahsedildi, 19 sayfa okumak biraz uzun sürüyor dolayısıyla bu hangisinde mevcut?

Artistry, Emeraude ve Fleuron arasındaki koku farkı nedir?

Teşekkürler
Creed Aventus esansı Artistry sabunda olması lazımdı komşum.
So far so good..
En ağır koku olanı artistry mi acaba ? Hafif koku sevmiyene hangisi gider ?
ne mutlu türküm diyene !
(15/10/2020, Saat: 12:55)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Creed Aventus esansı Artistry sabunda olması lazımdı komşum.

2 farklı Artistry mevcut, farkları sadece sabun bazı ama kokuları ikisi de Creed o zaman sanırım?
Bende Artistry ve Fleuron var. Fleuron'un kokusunu daha çok beğendim. Konularda koku profilleri ile ilgili açıklamalar mevcut.
(15/10/2020, Saat: 13:26)broraso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende Artistry ve Fleuron var. Fleuron'un kokusunu daha çok beğendim. Konularda koku profilleri ile ilgili açıklamalar mevcut.

Fleuron kokusunu nasıl tarif edersiniz?
(15/10/2020, Saat: 13:30)biryantin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fleuron kokusunu nasıl tarif edersiniz?
Fahrenheit koksu ile aynı. Koku profilinin linkini veriyorum.

https://www.fragrantica.com/perfume/Chri...t-228.html
https://beyfendi.org
(15/10/2020, Saat: 15:42)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fahrenheit koksu ile aynı. Koku profilinin linkini veriyorum.

https://www.fragrantica.com/perfume/Chri...t-228.html

Harika bu çok yardımcı oldu, teşekkürler.
Herkese selam,

Oss-Man sabunların metal kaplarında paslanmaya denk gelen var mı? Bendeki iki kapta da oldu maalesef.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,202 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,964 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,475 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,148 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,229 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,909 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,308 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,733 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,670 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,050 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: