OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP
@Creator Osman Bey çok beğendiğim sabununuz için sizi tebrik ediyorum.

Sabunu dün 3 günlük sakalda Omega 10049 domuz fırça, sedef ustura ve polsilver jilet ile denedim. Gerek tıraş sırasında gerekse tıraş sonrasında çok memnun kaldım. Kullanan diğer arkadaşlarım gibi bende çabuk yapılan ve sönmeyen güzel bir köpük elde ettim. Tıraş sonrası ürünü kullanmadığım halde gün boyu cildim yumuşacık kaldı. Asıl merak ettiğim günlük tıraştaki performansı olduğundan bugün aynı aletler ile tekrar kullandım. Sonuç yine aynı koruyucu köpükle tahrişsiz güzel tıraş oldu. Bugünde tıraş sonrası ürün kullanmadım cildimde kızarıklık, yanma, yağlanma olmadı. Kısaca sabunun köpük, kayganlık ve tıraş sonrası performansından çok memnun kaldım. Kendi adıma koku olmadan yapılsa bile performansı ve yurt dışı ile uğraşmadan ülkemizde kolayca ulaşabileceğim için bu sabunu kullanmaya ve bitince yenisini almaya devam edeceğim.
(16/03/2020, Saat: 19:13)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator Osman Bey çok beğendiğim sabununuz için sizi tebrik ediyorum.

Sabunu dün 3 günlük sakalda Omega 10049 domuz fırça, sedef ustura ve polsilver jilet ile denedim. Gerek tıraş sırasında gerekse tıraş sonrasında çok memnun kaldım. Kullanan diğer arkadaşlarım gibi bende çabuk yapılan ve sönmeyen güzel bir köpük elde ettim. Tıraş sonrası ürünü kullanmadığım halde gün boyu cildim yumuşacık kaldı. Asıl merak ettiğim günlük tıraştaki performansı olduğundan bugün aynı aletler ile tekrar kullandım. Sonuç yine aynı koruyucu köpükle tahrişsiz güzel tıraş oldu. Bugünde tıraş sonrası ürün kullanmadım cildimde kızarıklık, yanma, yağlanma olmadı. Kısaca sabunun köpük, kayganlık ve tıraş sonrası performansından çok memnun kaldım. Kendi adıma koku olmadan yapılsa bile performansı ve yurt dışı ile uğraşmadan ülkemizde kolayca ulaşabileceğim için bu sabunu kullanmaya ve bitince yenisini almaya devam edeceğim.
Dostum güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Güzel günlerde kullanın inşallah. Keyifli tıraşlar dilerim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/03/2020, Saat: 19:13)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator Osman Bey çok beğendiğim sabununuz için sizi tebrik ediyorum.

Yorumlarınızı keyifle okudum ve çok memnun oldum. Güzel günlerde kullanın inşallah. Keyifli tıraşlar dilerim.

Osman Bey bugün ikinci defa kullandım ARTISTRY'ı. Elimde bulunan orta-üst segment sabunlardan eksik hiç bir yanı yok, hatta tıraş sonrası rahatlığı olarak fazlası var. Yalan yok bir aydır elim Mdc den başkasına gitmiyordu ama artistry ı uzun bir müddet tek sabun olarak kullanacağım gibi duruyor. Farklı kokulu modellerini bekleriz. Ayrıca kutusuda hem göze hoş görünüyor hem kullanışlılık olarak çok iyi. Üretimlerinizin aksamadan devamını dilerim. Elinize emeğinize sağlık ...

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/03/2020, Saat: 02:30)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Bey bugün ikinci defa kullandım ARTISTRY'ı. Elimde bulunan orta-üst segment sabunlardan eksik hiç bir yanı yok, hatta tıraş sonrası rahatlığı olarak fazlası var. Yalan yok bir aydır elim Mdc den başkasına gitmiyordu ama artistry ı uzun bir müddet tek sabun olarak kullanacağım gibi duruyor. Farklı kokulu modellerini bekleriz. Ayrıca kutusuda hem göze hoş görünüyor hem kullanışlılık olarak çok iyi. Üretimlerinizin aksamadan devamını dilerim. Elinize emeğinize sağlık ...

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorumlarınızı keyifle okudum. Beğenmenize çok sevindim. Güzel günlerde kullanın inşallah. Üretime devam

Tamamen ilk kullanım sonucundaki izlenimim.. Daha önce ilk versiyon bademli ve sonrasında misket limonlu ürünleri de kullanmış bir kullanıcı olarak şunu diyebilirim ki bu sabunun öncekilerle hiç alakası yok. Ayrıca piyasada benim diyen yabancı ürünlerin dahi çoğundan daha iyi. Parfümü kokusunun yoğunluğu sabunun kıvamı köpüğün kurumaması sönmemesi kayganlığı yastıklaması hepsi üst düzey. Beklentimin üzerine çıkan bir ürün oldu. Bundan sonrası için daha ne yapılabilir ki diye de düşünüyor insan.. Belki farklı kokularla çeşitlendirme yapabilirsiniz. Emeğinize sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
(19/03/2020, Saat: 13:16)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamamen ilk kullanım sonucundaki izlenimim.. Daha önce ilk versiyon bademli ve sonrasında misket limonlu ürünleri de kullanmış bir kullanıcı olarak şunu diyebilirim ki bu sabunun öncekilerle hiç alakası yok. Ayrıca piyasada benim diyen yabancı ürünlerin dahi çoğundan daha iyi. Parfümü kokusunun yoğunluğu sabunun kıvamı köpüğün kurumaması sönmemesi kayganlığı yastıklaması hepsi üst düzey. Beklentimin üzerine çıkan bir ürün oldu. Bundan sonrası için daha ne yapılabilir ki diye de düşünüyor insan.. Belki farklı kokularla çeşitlendirme yapabilirsiniz. Emeğinize sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Değerli yorumlarınızı keyifle okudum. Takdir edilmek çok güzel. Güzel günlerde kullanın inşallah. Keyifli tıraşlar dilerim dostum.

Komşum ilk yazınızdan beri sizi takip ediyorum . Konuya bakış açınız beni oldukça etkiledi. İlk acı bademliden beri buralara gelişiniz baş döndürücü. 10 yıl sonra neler yaparsınız hayal gücüm el vermiyor. Sakın bırakmayın , bu işte oldukça başarılısınız.
Ürünün kokusu çok güzel, hem kafa hem de yüz tıraşında denedim. koruyuculuk ve yastıklama çelik ustura için iyi ama keskin jiletler için biraz daha iyi olabilir. Tıraş sonrası da çok başarılı .Yumuşak ve mermer gibi bir cilt bırakıyor.
Bir de sorularılarım da olacak. İlk olarak sabununuzu açık ya da kapalı bekletirsem daha sert oturmuş bir sabun mu elde ederim yoksa esansları kaçar mı? Köpükleri yıkarken üst katmandaki bazı yağları kaybediyor, yalınlaşıyor gibime geldi. (Belki sadece bana öyle gelmişte olma ihtimali var tabi ki) . Üst kapak resim ve tasarım için ileride uzman bir tasarımcıdan yardım almanız ürüne çok daha fazla yakışıcağı düşünüyorum. Şu anki tasarım ürüne göre fazla sade bence. Bir de ileride kendinize yabancı dil destekli bir satış sitesi açmanız çok hayırlı olacaktır.
(22/03/2020, Saat: 21:41)helliox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ilk yazınızdan beri sizi takip ediyorum
Teşekkürler dostum

Değerli yorumlarınızı keyifle okudum. Sabunun sertliği içeriği ile alakalıdır. Sabunu kurutmak için bir süre açık bırakmak iyi olacaktır. Ancak sürekli açık bırakarak beklerse kokusunda azalma olacaktır. Sabunu yıkadığınızda üst katmandaki yağlı tabaka kaybolsa da elinizle kontrol ettiğinizde altında yine aynı özellikteki sabunu hissedebilirsiniz. Keyifli tıraşlar dilerim dostum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 31,906 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,174 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 17,954 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 28,893 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,069 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,570 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,274 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,623 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,424 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 7,943 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: