OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP
(07/03/2020, Saat: 16:57)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Artistry sabunu bugün deneyebildim. Bir kere çok kusa zamanda bol köpük yapması çok güzel olmuş kokusu tam kıvamında merak edenler için söyliyeyim Creed - Aventus kokusu ve oldukça güzel olmuş. Kayganlık yastıklama koruyuculuk üst seviyede olmuş. Tıraş sonrası performansı ise normal cilde sahip biri olarak bana göre yeterli.
Bitince gene alınır mı? Bana göre kesinlikle alınır....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorumlarınızı keyifle okudum. Güzel günlerde kullanın dostum. Keyifli tıraşlar dilerim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merakla yarın kargoya verilmesini bekliyorum bende , bu kadar begeniden sonra denememek olmazdı

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(08/03/2020, Saat: 17:43)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merakla yarın kargoya verilmesini bekliyorum bende , bu kadar begeniden sonra denememek olmazdı

Siparişinizi hazırladım yarın kargoya verebilirim. Keyifli tıraşlar dilerim.

Teşekkürler komşum

Merhaba,

@Creator Osman Bey siparişimi geçtim yetişirse yarın deneme fırsatım olacak inşallah.
(10/03/2020, Saat: 15:45)dnz35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

@Creator Osman Bey siparişimi geçtim yetişirse yarın deneme fırsatım olacak inşallah.
Bugün tüm siparişlerinizi birazdan kargoya veriyorum. En kısa zamanda size ulaşacaktır. Keyifli tıraşlar dilerim. Kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Bugüne kadar sabunu 3 kez deneme imkanım oldu. Artık düşüncelerimi daha net bir şekilde paylaşabilirim.
Öncelikle sabun çok kısa bir sürede çok kıvamlı bir köpük yapıyor. Hatta bu konuda MdC ile bile yarışacak seviyede. 8-10 saniye yükleme yapmanız fazlasıyla yeterli oluyor. Başka sabunlarla karıştırıp uzun süreli yükleme yaparsanız oluşacak köpüğün önüne geçemeyebilirsiniz Smile Artistry'ın ilk iki versiyona göre hem kayganlığı hem de koruyuculuğu 1-2 tık daha iyi olmuş diye düşünüyorum. Aynı bölgeden birden fazla geçmeme rağmen hiç sıkıntı yaşamadım. Tıraş sonrasında yüzümü temizlerken bile yüzümde hala bir kayganlık vardı. Tıraş sonrası hissiyat ise 2. versiyona yakın olmakla birlikte biraz daha iyi seviyede. Beni özellikle 2. versiyonda rahatsız eden koku konusu ise tamamen çözülmüş. Kapağı görmeyen birisine sabunu koklatıp hangi sabun olduğu sorulsa aklına ilk Stirling sabunlar gelir sanırım. Ben kokusunu oldukça beğendim. Kapak demişken hem ürünün kutusu hem de kapağı gerçekten çok başarılı olmuş bence.

Kısaca özetlemek gerekirse; Artistry sabun performansı ile yabancı artisan sabunlardan aşağı kalmaz. Bundan sonra sürekli sabun rotasyonumda bulunmasını istediğim bir sabun oldu benim için. Tabi daha iyi bir versiyon çıkarsa onu bilemem Big Grin Bundan sonrası için benim beklentim bir tane de Vegan versiyonun çıkması, tabi imkan dahilinde ise. Ellerinize sağlık Osman Abi. Gerçekten çok güzel bir ürünü daha bizlerle paylaştınız. Allah yolunuzu açık etsin...
(10/03/2020, Saat: 15:47)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün tüm siparişlerinizi birazdan kargoya veriyorum. En kısa zamanda size ulaşacaktır. Keyifli tıraşlar dilerim. Kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Aslında yakın zamanda bir traş malzemesi harcaması yapmıştım ancak el yapımı ürünler parti üretim olduğu için kaçırmak istemedim. Kullanınca muhakkak yorumumu paylaşırım.
(10/03/2020, Saat: 16:18)dnz35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında yakın zamanda bir traş malzemesi harcaması yapmıştım ancak el yapımı ürünler parti üretim olduğu için kaçırmak istemedim. Kullanınca muhakkak yorumumu paylaşırım.
Teşekkürler dostum keyifli tıraşlar dilerim.

(10/03/2020, Saat: 16:18)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugüne kadar sabunu 3 kez deneme imkanım oldu. Artık düşüncelerimi daha net bir şekilde paylaşabilirim.
Öncelikle sabun çok kısa bir sürede çok kıvamlı bir köpük yapıyor. Hatta bu konuda MdC ile bile yarışacak seviyede. 8-10 saniye yükleme yapmanız fazlasıyla yeterli oluyor. Başka sabunlarla karıştırıp uzun süreli yükleme yaparsanız oluşacak köpüğün önüne geçemeyebilirsiniz Smile Artistry'ın ilk iki versiyona göre hem kayganlığı hem de koruyuculuğu 1-2 tık daha iyi olmuş diye düşünüyorum. Aynı bölgeden birden fazla geçmeme rağmen hiç sıkıntı yaşamadım. Tıraş sonrasında yüzümü temizlerken bile yüzümde hala bir kayganlık vardı. Tıraş sonrası hissiyat ise 2. versiyona yakın olmakla birlikte biraz daha iyi seviyede. Beni özellikle 2. versiyonda rahatsız eden koku konusu ise tamamen çözülmüş. Kapağı görmeyen birisine sabunu koklatıp hangi sabun olduğu sorulsa aklına ilk Stirling sabunlar gelir sanırım. Ben kokusunu oldukça beğendim. Kapak demişken hem ürünün kutusu hem de kapağı gerçekten çok başarılı olmuş bence.

Kısaca özetlemek gerekirse; Artistry sabun performansı ile yabancı artisan sabunlardan aşağı kalmaz. Bundan sonra sürekli sabun rotasyonumda bulunmasını istediğim bir sabun oldu benim için. Tabi daha iyi bir versiyon çıkarsa onu bilemem Big Grin Bundan sonrası için benim beklentim bir tane de Vegan versiyonun çıkması, tabi imkan dahilinde ise. Ellerinize sağlık Osman Abi. Gerçekten çok güzel bir ürünü daha bizlerle paylaştınız. Allah yolunuzu açık etsin...
Dostum detaylı yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Keyifle okudum. Güzel günlerde kullanın inşallah. Keyifli tıraşlar dilerim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,270 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,034 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,559 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,220 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,249 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,985 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,328 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,754 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,746 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,092 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: