Geo F. Trumper
@"onur7" Hangisini kullandın hocam ?
(02/10/2020, Saat: 18:19)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"onur7" Hangisini kullandın hocam ?
GFT hocam. Sarı renkli ürün.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
@"onur7" Geo F Trumpers markanın adı hocam. Envai çeşit tıraş sabunu/kremi var ürün gamında Big Grin Sarı dediğin Sandalwood sanırım ?
(02/10/2020, Saat: 18:34)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"onur7" Geo F Trumpers markanın adı hocam. Envai çeşit tıraş sabunu/kremi var ürün gamında Big Grin Sarı dediğin Sandalwood sanırım ?
geo-f-trumper-gft-soft-shaving-cream-bowl-200gr.jpg

10597115723826.jpg

Gft markasını ilk defa kullanıyorum. Gft hindistan cevizliyle traş oldum bugün ama köpük inanılmaz çabuk sönüyor arkadaşlar , önerisi olan var mı , ben mi yükleme yapamadım doğru düzgün acaba
(22/09/2023, Saat: 18:37)husmenusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gft markasını ilk defa kullanıyorum. Gft hindistan cevizliyle traş oldum bugün ama köpük inanılmaz çabuk sönüyor arkadaşlar , önerisi olan var mı , ben mi yükleme yapamadım doğru düzgün acaba
Krem mi sabun mu bilmiyorum ama suyun miktarını doğru ayarladıysanız sabun veya kremin miktarınızı arttırmak ilk aklıma gelen. Kremlerde suyun kireci önemli bir faktör bana kalırsa, kullandığınız su kireçliyse temiz suyla köpük yapmayı deneyebilirsiniz. Gene kremler için eğer köpürtme için tas kullanıyorsanız tası öncesinde sıcak suyla ısıtmamaya dikkat edebilirsiniz. Köpürtme esnasında sıcak su da kremin performansına etki ediyor olabilir, biraz daha ılık bir su deneyebilirsiniz. üretim tarihi üzerinden uzun zaman geçmiş bir krem de performans kaybedebilir. Kısacası el melakenizdrn suyun niteliğine, niceliğinden ürünün bozulmuş olmasına kadar bir çok faktör var.

(22/09/2023, Saat: 18:37)husmenusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gft markasını ilk defa kullanıyorum. Gft hindistan cevizliyle traş oldum bugün ama köpük inanılmaz çabuk sönüyor arkadaşlar , önerisi olan var mı , ben mi yükleme yapamadım doğru düzgün acaba

Çok teşekkür ediyorum hocam cevabınız için. big_1229-sapone-barba-coconut-ciotola-le...-80-ml.jpg
Kullandığım ürün bu sabun, krem değil. Porsuk fırça ile yüzde köpürtme yapıyorum, köpük miktarında çok sıkıntı yok ama inanılmaz çabuk sönüp kayboldu yüzümden resmen, ilk defa karşılaşıyorum bir sabunda böyle bir şeyle. Biraz daha yüklemeyi deneyeceğim bir dahakine.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geo. F. Trumper Eucris -mali 24 12,432 16/01/2018, Saat: 21:22
Son Yorum: ckeskin
  Sabunumu Buldum:Geo F Trumper Almond Shaving Soap mancho 49 60,818 06/06/2013, Saat: 15:40
Son Yorum: martin
  geo f. trumper içerik ohtararan 9 11,987 07/09/2012, Saat: 18:52
Son Yorum: emiriko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: