Max Sprecher 8/8 Spanish Classic - Carbon Fiber
Iyi günlerde kullanın, hayırlı olsun

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
komşum hayırlı olsun.. aranızda yeniyim ancak bu kadar güzel ustura ilk defa görüyorum. arkadaşın biri sanat eseri gibi demiş, tamamen katılıyorum, güzel günlerde kullanın.. Forum olarak da hepinize teessüf ederim, adamı zorla masrafa sokacaksınız Big Grin
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
(24/02/2020, Saat: 18:21)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum hayırlı olsun.. aranızda yeniyim ancak bu kadar güzel ustura ilk defa görüyorum. arkadaşın biri sanat eseri gibi demiş, tamamen katılıyorum, güzel günlerde kullanın.. Forum olarak da hepinize teessüf ederim, adamı zorla masrafa sokacaksınız Big Grin

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Masrafa sokma konusunda bende mağdur olanlardanım. Tongue Tongue
Bende teessüf ediyorum.
İlk tıraşımı nihayet oldum.
İlk çelik ustura tıraşı olduğum düşünülürse oldukça başarılı sonuç aldığımı söyleyebilirim.
İki buçuk perdede tamamladım. Sadece bıyık bölgesini tersten aldım. Diğer bölgelerde cesaret edemedim. Sanırım baskı uyguladığım için, yüzümü yıkadığımda biraz yanma oldu. Çene bölgesinde de küçük bir kaç kanama oldu. Buna yüzümdeki sabunu kurutmamın büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Hazırlık aşaması, tıraş süresi, sonrasında temizlik ve kurulama tam iki saat sürdü. Smile) Sadece sol elimi kullanabiliyorum. Sağ elime almaya açıkçası çekindim. Ama zamanla iki elimi de kullanmam gerektiğini anladım.

Sonuç olarak henüz çok acemi olduğum için biraz zorlu oldu ama iki haftalık sakalımı daha ilk perdede çatır çatır temizledi. Şunuda belirtmek istiyorum, Ali Bıyıklı ile denemelerimde yüzümün muhtelif yerlerinde batma yolu ile kesikler atıyordum. Çelikle böyle bir şey yaşamadım. Oldukça keyif aldığımı söylemeliyim. Bir süre DE aletten uzak durup ellerimi terbiye etmeliyim.

Not: İlk sayfada bulunan resimleri başka bir platforma taşıdım, umarım sorun çözülmüştür.
@rewolwer_
@habaz
@ArdıçKatranı
@FearOfATG

Komsular bu imgur fotoları acılma sorununu gecenlerde şu konuda konustuk. Bir iki oneri oldu, onları deneyin, sorun devam ederse yazın konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olacaktır.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=2868

@connect Komsum usturanız hayırlı olsun, cok baba bir alet almısınız. Normalde yeni baslayana tavsiye etmeyecegimiz sekil ve olculerde, ama biliyorsunuz bu isin kuralı kitabı yok. Eliniz alıstıkca ustesinden gelirsiniz. İlk tırasınızda yaptıgınız gibi yuzdeki ı duz bolgelerde denemek yerinde olmus. Bu sekilde bir sure kullanın, mumkun oldukca duz cekisler yapın. 3cu tırasa dikkat. Nedense ilk ikisi guzel geciyorken, 3cu'de ben bu isi kaptım rahatlıgı geliyor insana Smile
Tekrar hayırlı olsun,zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar.
Tişikkirlir Sipirmin.
Serdar Bey çok teşekkür ederim. Gündüz işyerinde bulunan bilgisayarımda bir çok siteye giriş kısıtlı olduğundan fotoğrafları göremediğimi farkettim. O yüzden görünebilir olan başka bir platforma taşıdım. Bu arada kayışa da ufak bir iki kılcal kesiğimi de attım. O kadar uyarıya rağmen! Hayırlısı diyelim.
Centiksiz kayısa biz kullanıldı gozuyle bakmıyoruz. Nazarlıgıdır onun, yaşanmıs savaş yarasıdır Wink
Tişikkirlir Sipirmin.
@dikdik_s abi düzeltme için teşekkürler, @connect üstadım ilk etapta kayışa saplamanız gayet normal, bir süre de böyle ufak tefek sıkıntılar olacaktır, geçmiş olsun, strobun alt kısmında bir katlanma var sanki, kargodan dolayı oluşan bir iz mi acaba, orjinalinde mi vardı yoksa.
@rewolwer_ Üstadım sıkıntı yaratacak düzeyde olmayan hafif bir iz. Sanırım kargo aşamasında bulunduğu kutuda katlanmasından kaynaklı olabilir.
komşum hayırlı olsun güle güle kullanın

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: