VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 2. Versiyon
Sabunuma kavustum Smile
Osman Bey tekrar tesekkur ve tebrik ederim.
Cok guzel, hafif bir kokusu var sandalwood V2.1 olanin.
İlk tirasimda performansini da deneyecegim
Komşum başarılarınızn devamını dilerim.
Gül esanslı denediniz mi? Bize çok uygun...
(21/02/2020, Saat: 20:28)ek_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabunuma kavustum Smile
Osman Bey tekrar tesekkur ve tebrik ederim.
Cok guzel, hafif bir kokusu var sandalwood V2.1 olanin.
İlk tirasimda performansini da deneyecegim
Keyifli tıraşlar dilerim dostum.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(22/02/2020, Saat: 12:25)musti10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum başarılarınızn devamını dilerim.
Gül esanslı denediniz mi? Bize çok uygun...
Teşekkürler. Hayır denemedim dostum.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vip Misket limonlu sabunu ilk kez sample olarak denedim.

Hızlı kopuk olusturuyor, kayganlıgı yuksek. Koruma/yastıklaması hafif tarafta ama genel olarak yapması zor bu tıras sabunu isinde gayet kullanılabilinir bir sabun ortaya cıkmıs. Tebrik ederim. Aramızdaki arko kullanıcıları vip veya ossman ile devam ederek cok daha rahat tırasları gececektir diye tahmin ediyorum. Sabunları ureten komsumu kutluyorum.

Oss-man denemedim, elime bir arkadastan sample gecer gecmez yazarım ilk fırsatta.
Saygılar.
Tişikkirlir Sipirmin.
Ne zamandır vip misket limonlu sabunla ilgili inceleme yazacaktım fırsat olmamıştı kısmet bugüneymiş. Ben bu sabunu geç edinenlerdenim, misket limon kokusunu sevdiğim için sipariş etmiştim. Sabunun kokusu çok çok hafif mesela bir artistry veya emeraude gibi gümbür gümbür bir koku beklememek lazım zira ben alırken yoğun kokulu olur diye düşünmüştüm. Fakat bu benim için + bir özelliğe dönüştü daha sonra değineceğim.

Gelelim performansına, kolay köpük yapıyor, kaygan ve koruyuculuğu yüksek, mesela artistry dönemine denk gelmeyip ilk çıktığında bu sabunu almış olsaydım yine aşırı memnun kalırdım bu sabundan. tıraş sonrası hissiyatı da çok güzel ve nemli, ilk aldığımda denemek için köpürtüp elimi yıkadığımda sanki nemlendiricili bir el yıkama sabunuyla yıkamışım hissi bırakmıştı.

Gelelim sabunun benim için en iyi yanına, burdan sonrası tamamen şahsi görüşümdür; uzun zamandır esansiyel yağ ekleyebileceğim ama iyi performans verecek hangi sabunu kullanabilirim diye düşünüyordum, prorasoya eklesem saçma bir hal alacak, cella zaten ağır kokulu, arko ve derby cildimi tahriş ediyor derken şans eseri bu sabunun hafif kokulu olduğunu fark edince loto tutturmuş gibi oldum birazcık, okaliptus ve nane yağıyla denedim şimdiye kadar, ileride başka yağlar alarak çeşitli şekilde kendi kokumu eklemeyi düşünüyorum, tabi esansiyel yağlar limonu baskılıyor haliyle ama sadece limon istediğim zaman sabunun kendi hali gayet yeterli, çok ağır seven limon esansı de ekleyebilir. Yani arko falan modifiye etmek yerine bu ürün bu iş için çok güzel bir altyapı oldu, hem sabun güzel iş çıkarıyor hem istediğiniz kokuyu ekleyebilirsiniz daha ne olsun. Çok az sabunla çok iyi köpük de cabası.
Ben de bu sabah aceleyle MWF'yi köpürtemeyince yeni aldığım VIP Misket Limonu ile traşa devam ettim. Gerçekten kısa sürede çok hızlı köpük oluşturdu, esası da gayet güzel. @creator komşum elinize sağlık. Keşke daha önce alsaymışım.
(19/06/2020, Saat: 20:47)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bu sabah aceleyle MWF'yi köpürtemeyince yeni aldığım VIP Misket Limonu ile traşa devam ettim. Gerçekten kısa sürede çok hızlı köpük oluşturdu, esası da gayet güzel. @creator komşum elinize sağlık. Keşke daha önce alsaymışım.

Keyifli tıraşlar dilerim
Tam proraso alacakken son anda gördüğüm ve almaya karar verdiğim el yapımı sabun. Sandalwood gerçekten beni pişman etmedi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,264 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 633 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,380 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,232 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,809 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,970 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,714 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: