Glabol Shaving Club - Fat Guy
Kensurfs son videosunda FatBoy ile tıraş oluyor ve 05:00 civarı bir bilgi paylaşıyor. Global Shaving Club adında bir firma 1959 FatBoy'un replikasını 2020 sonbaharına satışa koyacakmış adı da Fat-Guy olacakmış. Fiyatının makul olacağını söylüyor orijinal FatBoy'a göre tabi döviz kuruyla bizde ne olur bilinmez.
Meraklılarına bilgi vermek adına yazdım.
(19/02/2020, Saat: 19:27)Nazikas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hortlatmış oluyorum ama yazacak daha uygun yer bulamadım. Modlar uygun görürse başka yere taşıyabilir. Kensurfs son videosunda FatBoy ile tıraş oluyor ve 05:00 civarı bir bilgi paylaşıyor. Glabol Shaving Club adında bir firma 1959 FatBoy'un replikasını 2020 sonbaharına satışa koyacakmış adı da Fat-Guy olacakmış. Fiyatının makul olacağını söylüyor orijinal FatBoy'a göre tabi döviz kuruyla bizde ne olur bilinmez.
Meraklılarına bilgi vermek adına yazdım.

Fat Guy - Coming Fall 2020
100% authentic. 100% affordable. Faithful to the original at half the current vintage razor price, the Fat-Guy will have all of the characteristics of the original Fat Boy (model 195). That is because it will be a faithful replica of a 1959 Fat Boy, a razor that is very sought after by collectors.

Fat Boys were only produced for four short years, so they’re less numerous than Gillette’s other adjustables, such as the Slim Adjustables and the Super Adjustables (Black Beauties).
https://globalshave.club/just-released

Yağ adam - gelen sonbahar 2020
100% Otantik. % 100 uygun fiyatlı. Mevcut eski jilet fiyatının yarısında orijinaline sadık olan Fat-Guy, orijinal Fat Boy'un (model 195) tüm özelliklerine sahip olacak. Çünkü koleksiyoncular tarafından çok aranan bir ustura olan 1959 Şişman Çocuğunun sadık bir kopyası olacak.

Şişko Çocuklar sadece dört kısa yıl boyunca üretildi, bu yüzden Gillette’nin İnce Ayarlanabilirler ve Süper Ayarlanabilirler (Siyah Güzeller) gibi diğer ayarlarından daha az sayıdalar.

Not. Google çeviri şaheser ortaya koyduğu için dokunamadim Big Grin
Sitelerine girip baktığımda kısa bir süre için 60 dolar'dan satılacağı ve tükenmesi durumunda iki aylık diğer üretim süresinden sonra 149 dolar'dan satılacağı yazıyordu ilgilenen komşuların global shaving clup'a sitesine bakabilir keyifli forumlar.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Global Shaving Club ile ilgili ek bir bilgi vereyim istedim:
Ozellikle Kuzey Amerika menşeili forumlarda çokca konuşulan ve mutabık kalınan şekliyle; son dönem ürettiği (çinde fason ürettirdiği diyelim) hemen hemen bütün tıraş aletlerinin/replikaların kalitesiz olduğu verilen paraya değmediği ve GSC nin satış sonrası hizmetinin rezalet olduğu yönünde... sattıkları tıraş aletlerinde kaplama/ mekanizma hataları ve bu ayıplı ürünlerin geri iadesinde firmanın sağır sultanı oynadığı yönünde oldukça fazla yorum okur oldum bu forumlarda...

Ayrıca kensurfs, kevyshaves ve paulhfilms gibi youtuberların artık iyice GSC nin resmi reklam kanalı gibi davrandıkları ve bu konuda kendilerini uyaran abonelerine "bu işin özü reklam ya seyredin ya abonelikten çıkın " şeklinde absürd cevaplar verdikleri yönünde çokca şikayet okuyorum son zamanlarda...

Benim de şahsi görüşüm benzer yönde, gerçekten GSC ürünlerine verdikleri ağırlık ve bu ürünleri yere göğe sigdiramamalari kabak tadı verdi... hele swarovski taşlı siyah üst plakalı sözde altın kaplama 3 parçalı bir alet tanıttılar son dönemde, her tarafından kalitesizlik ve rüküşlük akıyor...

En son P&G ye sarmıştım, şimdilik yeni gözdem GSC ve youtuberlari fena takıldım... mantic59 olmaya çalışıyorlar belki ama tırnağı bile olamazlar!

Fatboy (şişman çocuk) replikası FatGuy (şişman oğlan) dan bir cacık olacağını şahsen düşünmüyorum.

SSS
... Jilet
Bu da Gibbs replicasi yakinda satista olacak.
https://heritagecollectionshaving.com/gi...lica-razor
Yorumlarınız için teşekkürler komşularım.
@mustbe video açıklamasında yazmış ben link var diye paylaşmamıştım komşum. aşağı yukarı benimle aynı şeyleri yazmış ama daha reklamvari Big Grin
@Cem.O44 çok da makul durmuyor öyleyse fiyatı Big Grin
@oguzkagan GSC için zaten Kensurfs videoda reklamını işin vintage yönünden yapıyor. ''En beğenilen Gillette modeli'', ''insanlar Gillette'den çok istiyorlar bu ürünü yeniden üretmesini'' "Çok sınırlı süre üretildi'' vs. diyerek yolunu yapıyor güzelce. Youtuberlar için ise evet ben de denk geldim dediğiniz kişilerin bu tutumlarına. Emin olmamakla birlikte bu arkadaşlar zannedersem tıraş ürünlerini bazı firmalar üzerinden temin ediyorlar.
Tabi komşum aynen öyle bedava sirke baldan tatlıdır misali " aa bakın bana hediye göndermişler ne gerek vardı canım " hesabıyla resmen para vermedikleri ürünlerin kanalı haline geldiler..
... Jilet
@CK89 abi bende bi kaç video da gibbs alete denk geldim ergonomik tasarımı ve kafa yapısının şıklığı ilgimi çekmişti fakat ebay da 140 euro gibi fiyatlardan satıldığını görünce hevesimiz kursağımızda kaldı Smile umarım replikası uygun fıyatlı olur
(19/02/2020, Saat: 21:08)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu da Gibbs replicasi yakinda satista olacak.
https://heritagecollectionshaving.com/gi...lica-razor

Linkte yaklaşık 50-100 dolar arası olacak diyor. Öyleyse Rex'e daha ekonomik bir alternatif olmuş olacak Smile
(20/02/2020, Saat: 02:45)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkte yaklaşık 50-100 dolar arası olacak diyor. Öyleyse Rex'e daha ekonomik bir alternatif olmuş olacak Smile

Rex'e gore kesimi cok daha guzel Gibbs'in.
Yuksek ayarda ve etkinlikte, daha yumusak daha akici oluyor Gibbs.
Umarim replicasi orjinalini aratmaz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: