Arko Tıraş Sonrası Krem
Ben hala mor olan dışındakiler tam olarak neye faydalı anlayabilmiş değilim.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(05/11/2019, Saat: 11:15)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2019 üretimlerde meyhtlparabeni çıkarmışlar. 315f0b4c2d57740056969c9b0d07661d.jpg

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilgilendirme için teşekkürler metil paraben halen devam ediyor Sad
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Tıraştan sonra sıklıkla kaşıntıdan şikayetçi olduğum için mor olanı kullanıyordum. Amacına hizmet ettiğinden diğerlerini de merak ettim açıkçası ve dün mavisini görünce alayım dedim. Üzerinde yazdığı gibi tıraş sonrası gerçekten de suratınızda mentol etkili tatlı bir esinti oluyor. Bana kalırsa mavi olan da vaadini yerini getiriyor. Nemlendirme konusunda mavi olan mor olandan daha başarılı hissettirdi ek olarak. Fiyatına göre makul ürünler bence.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Yıllardır arko ürünleri kullanırım. Her rengini denedim. Son yıllarda beyaz olandan devam ediyordum.

Son aldığım kutu, cildimde yanma yaptı. Yüzüm kıpkırmızı oldu. Arko yu aradım. Ürünü onlara kargo etmemi istediler. İnceledik sorun yok dediler. Yerine yenisini gönderdiler. O da yanma yaptı. Marketten tekrar yeni aldım. O da yanma yaptı. Evde, son kullanma tarihi bir ay önce bitmiş veya bitmeye yakın arkolar var bir kaç tane, onlar yanma yapmıyor. Şu an markette satılan mavi turuncu beyaz fark etmeksizin tüm ürünler yazma yapıyor. Anlayamadım. Keşke böyle olmasaydı, ben arko yu çok severek kullanıyordum. Balsam sevmiyorum. Krem olarak da sanırım alternatifi yok. Acaba aramızda böyle bir sorun yaşayan komşum var mı. Ya da tavsiyeleriniz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(13/03/2020, Saat: 20:35)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yıllardır arko ürünleri kullanırım. Her rengini denedim. Son yıllarda beyaz olandan devam ediyordum.

Son aldığım kutu, cildimde yanma yaptı. Yüzüm kıpkırmızı oldu. Arko yu aradım. Ürünü onlara kargo etmemi istediler. İnceledik sorun yok dediler. Yerine yenisini gönderdiler. O da yanma yaptı. Marketten tekrar yeni aldım. O da yanma yaptı. Evde, son kullanma tarihi bir ay önce bitmiş veya bitmeye yakın arkolar var bir kaç tane, onlar yanma yapmıyor. Şu an markette satılan mavi turuncu beyaz fark etmeksizin tüm ürünler yazma yapıyor. Anlayamadım. Keşke böyle olmasaydı, ben arko yu çok severek kullanıyordum. Balsam sevmiyorum. Krem olarak da sanırım alternatifi yok. Acaba aramızda böyle bir sorun yaşayan komşum var mı. Ya da tavsiyeleriniz.

Yanma mıydı hatırlamıyorum ama rahatsız ettiği için her rengi komple bıraktım zamanında..
Bende uzun bir zaman severek kullandım. Daha kaliteli ürünler aldıkça kullanmayı bıraktım arko ürünlerini.
(13/03/2020, Saat: 20:35)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yıllardır arko ürünleri kullanırım. Her rengini denedim. Son yıllarda beyaz olandan devam ediyordum.

içerikte degişiklik yapmışlardır belki ondandır.İçindekiler kısmını karşılaştırın.

Komşum içerik kısmını bi paylaşır mısınız eğer atmadıysanız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(16/03/2020, Saat: 16:56)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum içerik kısmını bi paylaşır mısınız eğer atmadıysanız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atmisim komsum. Yeninin kutusu var, ama eskinin kutusu yok.

(14/03/2020, Saat: 00:09)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende uzun bir zaman severek kullandım. Daha kaliteli ürünler aldıkça kullanmayı bıraktım arko ürünlerini.

Mesela neler komsum. Tavsiyede bulunabilir misiniz?
Proraso Tıraş sonrası balm ve after shave mentol ve sandal, tabac after shave ve balm, old spice after shave Original

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi error... 84 124,350 17/01/2023, Saat: 12:24
Son Yorum: Shavettin
  traş sonrası BEPANTHOL hbbsabuncu 53 78,660 14/12/2022, Saat: 11:22
Son Yorum: Shavettin
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 59,585 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Arko tiras kolonyalarinin kokulari nikitherat 15 13,096 29/05/2021, Saat: 14:45
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,411 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,650 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,213 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,077 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,599 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: