Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek
Merhabalar komşular 3-4 aydır neredeyse her gün ıslak tıraş oluyorum elimde de89 yuma riemi gillette super slim twist ming shi s2000 bulunuyor. İlk perde sakal çıkış yönünde ikinci perde sakal çıkış yönü çaprazına alıyorum ve 2 kere cücük olarak bilinen yeri çapraz alırken jilet baya bir kesti 2 tane iz kaldı sizce nasıl daha dikkatli olabilirim tavsiyeniz neler
Tıraş aleti  
Bastırıyor olabilir misiniz?
(17/02/2020, Saat: 15:18)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bastırıyor olabilir misiniz?

Bastırma olayı arada bir oluyor komşum ama bu çapraz alırken jilet kesiyor bende yahu
Tıraş aleti  
Sadece orada kesik oluyorsa, wtg ile geçtiğiniz zaman bariz fark olmuyorsa wtg devam edin derim. Cücük bırakmış gibi koyu kalıyorsa bastırmadan atg de deneyebilirsiniz.

Delikanlı tıraş videolarindaki gibi dudağı sisirebilirsiniz. O zaman tek başına wtg yeter bence
(17/02/2020, Saat: 15:28)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece orada kesik oluyorsa, wtg ile geçtiğiniz zaman bariz fark olmuyorsa wtg devam edin derim. Cücük bırakmış gibi koyu kalıyorsa bastırmadan atg de deneyebilirsiniz.

Delikanlı tıraş videolarindaki gibi dudağı sisirebilirsiniz. O zaman tek başına wtg yeter bence

Evet komşum dediğiniz gibi yapmaya çalışıyorum selman abi devam ettirse keşke videoları
Tıraş aleti  
Affınıza sığınarak cücük olarak bahsedilen yer tam olarak neresidir? İlk kez böyle bir tabir duyuyorum. Soğanın cücüğü dışında duymamıştım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(17/02/2020, Saat: 15:37)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Affınıza sığınarak cücük olarak bahsedilen yer tam olarak neresidir? İlk kez böyle bir tabir duyuyorum. Soğanın cücüğü dışında duymamıştım.

Ben alt dudak altı ya da çene diye yorumladım ama ilk kez duydum aynı şekilde. (:
(17/02/2020, Saat: 15:37)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Affınıza sığınarak cücük olarak bahsedilen yer tam olarak neresidir? İlk kez böyle bir tabir duyuyorum. Soğanın cücüğü dışında duymamıştım.

alt dudakla çene arasındaki yer komşum
Tıraş aleti  
(17/02/2020, Saat: 15:42)Gungordum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alt dudakla çene arasındaki yer komşum
Orası bende de hafif pütürlü gibi. Tek perde geçiyorum ve kendi ağırlığı ile çekiyorum.
(17/02/2020, Saat: 15:43)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orası bende de hafif pütürlü gibi. Tek perde geçiyorum ve kendi ağırlığı ile çekiyorum.

Aynı şekilde komşum çapraz yerine tersten giriyorum bazen daha pürüzsüz ve kesiksiz oluyor bir daha ilk perde sakal çıkış yönü ikinci perde ters deneyeceğim
Tıraş aleti  

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sakal tamam. peki ya tüyler? s_iyo 30 32,646 05/12/2022, Saat: 02:46
Son Yorum: Kaptan
  Sakal kaşıntısı cosinus30 18 14,924 24/10/2020, Saat: 02:28
Son Yorum: Tiyatrocu
  Uzun sakal için tavsiye Devil67 23 12,390 12/08/2019, Saat: 11:09
Son Yorum: Sh@dow

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: