Tatara
Beklenen inceleme. Elinize sağlık komşum. Keyifle kullanın. Alet radarımda benim de.
Elinize sağlık, keyifle okudum. Güzel günlerde, sağlıkla kullanın. Tam da çelik bir tıraş aleti almayı düşünürken bu inceleme geldi. Aslında diğer taban plakasını da bu fiyatın içine dahil etseler iyi olurdu, tabii bizim gibi döviz kuru nedeniyle ulaşması zor olanlar için söylüyorum. Bir de şöyle rakipleriyle birlikte bir inceleme gelse çok güzel olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bilgilendirici, çok keyifli bir yazı olmuş. Elinize sağlık.
Elinize sağlık

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
Eline emeğine sağlık forumda çok merak edilen bir incelemeyi yapmısın çok güzel olmuş.

(16/02/2020, Saat: 10:08)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok beğenerek okudum, eline sağlık teşekkür ederim...

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/

(16/02/2020, Saat: 10:08)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Inceleme için eline sağlık Mehmet komşum bende keyifle okudum. Saldın zehri ortaya, duymayan duymayan kalmasın Smile

(16/02/2020, Saat: 11:58)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgilendirici, çok keyifli bir yazı olmuş. Elinize sağlık.

(16/02/2020, Saat: 11:57)matrakçı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık, keyifle okudum. Güzel günlerde, sağlıkla kullanın. Tam da çelik bir tıraş aleti almayı düşünürken bu inceleme geldi. Aslında diğer taban plakasını da bu fiyatın içine dahil etseler iyi olurdu, tabii bizim gibi döviz kuru nedeniyle ulaşması zor olanlar için söylüyorum. Bir de şöyle rakipleriyle birlikte bir inceleme gelse çok güzel olur.

(16/02/2020, Saat: 11:46)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beklenen inceleme. Elinize sağlık komşum. Keyifle kullanın. Alet radarımda benim de.

(16/02/2020, Saat: 09:51)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hlkkzn komsum umarim faydamiz olur alacak komsularima. Tesekkurler

Zarar diyecektin sanırım Komşum

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[/quote]

(16/02/2020, Saat: 12:07)U A K Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(16/02/2020, Saat: 11:05)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Detaylı ve keyifli inceleme için elinize sağlık. Tatara kesinlikle listeye eklendi.

(16/02/2020, Saat: 12:27)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline emeğine sağlık forumda çok merak edilen bir incelemeyi yapmısın çok güzel olmuş.

Hepinize ayri ayri cok tesekkur ederim dostlar.
Asil tesekkurler benden sana gelsin Burak abi
Üstat çok güzel bir inceleme yazısı olmuş, emeğine sağlık. Tatara dıkşın dıkşın ateş ediyor. İyi günlerde kullan.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Eline, emeğinize sağlık. Çok keyifli bir inceleme olmuş. Teşekkür ederim.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bana göre son haftaların en gözde aleti buydu. Alet ile ilgili soru sormaya mahal vermeden her şeyi açıklamışsınız komşum. Çok teşekkür ederim incelemeniz için.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
Mehmet eline sağlık zevkle okudum

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: