Sakal çıkış yönünün çaprazını alırken yüzü kesmek
Photo 
cücük Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

[img]p6pIug.jpg[/img]
(17/02/2020, Saat: 16:24)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cücük Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

[img]p6pIug.jpg[/img]
Big Grin aynen öyle
Tıraş aleti  
O bölgeyi alırken ( cücüğü yani ) alt dudağınızı üst dudağınız ile ısırır gibi yaparsanız almak daha kolay olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(17/02/2020, Saat: 17:24)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O bölgeyi alırken ( cücüğü yani ) alt dudağınızı üst dudağınız ile ısırır gibi yaparsanız almak daha kolay olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla ben 2 kere jilet ile çizik attım artık ilk perde sakal çıkış yönü ikinci perde ters alacağım cücük bölgesinde çapraz olduğu zaman dalgınlıkla çiziyorum Smile
Tıraş aleti  
Xtg almaya calısıyorum dediginiz, sakal buyuk ihtimal asagı yonde cıkıyor, siz aleti sagdan sola veya soldan saga cekiyorsunuz duz sekilde degilmi. Dar ve kıvrımlı bu yerlerde capraz cekmiyorsunuzdur umarım, sorun o olabilir. Dikkat edin bastırmayın. İlk perde duz asagı dogru, 2ci perde direk duz sekilde yandan cekin komsum.
Tişikkirlir Sipirmin.
(17/02/2020, Saat: 21:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xtg almaya calısıyorum dediginiz, sakal buyuk ihtimal asagı yonde cıkıyor, siz aleti sagdan sola veya soldan saga cekiyorsunuz duz sekilde degilmi. Dar ve kıvrımlı bu yerlerde capraz cekmiyorsunuzdur umarım, sorun o olabilir. Dikkat edin bastırmayın. İlk perde duz asagı dogru, 2ci perde direk duz sekilde yandan cekin komsum.

Evet abim sorun dar ve kıvrımlı yerde çapraz çekmem Big Grin daha dikkatli olacağım.

(17/02/2020, Saat: 21:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xtg almaya calısıyorum dediginiz, sakal buyuk ihtimal asagı yonde cıkıyor, siz aleti sagdan sola veya soldan saga cekiyorsunuz duz sekilde degilmi. Dar ve kıvrımlı bu yerlerde capraz cekmiyorsunuzdur umarım, sorun o olabilir. Dikkat edin bastırmayın. İlk perde duz asagı dogru, 2ci perde direk duz sekilde yandan cekin komsum.

Abim birde bu jilet izi nasıl geçer yahu geçer mi?
Tıraş aleti  
Contraxtunex krem çaresi olma ihtimali yüksek .
(17/02/2020, Saat: 22:17)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Contraxtunex krem çaresi olma ihtimali yüksek .

Kaydediyorum lazım olursa kullanacağım teşekkür ederim
Tıraş aleti  

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sakal tamam. peki ya tüyler? s_iyo 30 32,662 05/12/2022, Saat: 02:46
Son Yorum: Kaptan
  Sakal kaşıntısı cosinus30 18 14,935 24/10/2020, Saat: 02:28
Son Yorum: Tiyatrocu
  Uzun sakal için tavsiye Devil67 23 12,393 12/08/2019, Saat: 11:09
Son Yorum: Sh@dow

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: