Elden Ele Ustura
Kargo takip numarası geldi. Hafta sonu olduğu için büyük ihtimalle pazartesi yola çıkar. Çarşamba günü gelir diye düşünüyorum. Kargo gelince buradan bilgi veririm.
@rewolwer_ ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
@manuple İbrahim abi, beni bir taraftan dusundurende bu konu. O kadar elet ve jilet stoku satisa cikabilir
(06/03/2020, Saat: 18:20)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rewolwer_  komşum iyiki varsınız.
Sizin gibi üstadların bilgi ve birikimlerini bu ortamda paylaşmasıyla, bizlerde payımıza düşeni alıyoruz.

Ne demek üstadım, asıl sizler iyi ki varsınız, sağolun.
komsular beni de EKLEMEYI unutmayin bende denemek isterim
Bende katılmak isterim benide ekleyin komşular.
(06/03/2020, Saat: 18:17)Don Quijote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadlar, bekleyenler için bekleme listesi oluşturacak mısınız ? Kaç kişi katılacak, sıra kimde karıştı gibi. Konunun ilk başlarında yazıp bekleyen komşularımız vardı.

(06/03/2020, Saat: 23:22)dimitraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komsular beni de EKLEMEYI unutmayin  bende denemek isterim

(07/03/2020, Saat: 13:55)Pele69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende katılmak isterim benide ekleyin komşular.

Katılımcı listesi ilk mesajda güncelleniyor komşular
Kendimi göremediğim için sormuştum komşum. Ekleyebilirseniz sevinirim.

(09/03/2020, Saat: 10:07)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katılımcı listesi ilk mesajda güncelleniyor komşular
Kargodaki usturamızın yolculuğu son olarak Antalya İl sınırları içinde devam ediyor. Kapıya dikildim merakla bekliyorum.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Şu sarı renkli kargo şirketi usturayı daha getiremedi. Tıraş vaktim geçti yüzüm kaşınıyor.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(13/03/2020, Saat: 11:01)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu sarı renkli kargo şirketi usturayı daha getiremedi. Tıraş vaktim geçti yüzüm kaşınıyor.

Youtube.com/Berberbey

Üstadım ilk perdede kayışa falan sürmeyin, tıraşa hazır vaziyettedir, video bekliyoruz Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geltir üyeleri için ustura projesi Kubilay 172 95,032 12/12/2019, Saat: 14:59
Son Yorum: mustbe
Lightbulb Elden-Ele halka sistemi. cbaytan 7 5,304 06/11/2016, Saat: 23:17
Son Yorum: umutatakul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: