Elden Ele Ustura
FIFO

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok ince düşünülmüş bir organizasyon. Bir kaç fikir eklemek istedim . Masat en az 4mm lik olsun ki tamir ,zımpara kaldırsın. Ustura olarak inox körelmez ama masat yaparkende hissi ve uğraştırıcılığı çok olur. Eski uygun ernlerin hem tıraşı zevkli hem masatı kolay ya da GD ler de ekonomik olabilir. İki set yapıp çevirile bilir. Farklı deneyim olmuş olur. Hijyen işi hem alana hem verene yaptırılmalı ki güvenli ve standart bir prosedürü olsun. Nakliye için çok sağlam bir kap lazım ki türkiyeyi gezecek bu ekipman.
Düzce ye yaklaşırsa bilerim , masatın ince tamirlerini yaparım (tabi k üstat komşuların yönlendirmeleri doğrultusunda) Elimden geldiği , şartlarımın el verdiğince .
Dün üye olmuş birisine de verilmemeli belli bir şart belirlenmeli. Belli bir mesaj sayısı olan, belli şartları olan lara v.s gibi.
Değerli komşularım, bu etkinlik için kullanmadığım bir adet usturamı ayıracaktım lakin olmadı, sizlerinde takdiri ile video paylaşımı yapan komşumuz olan @Berberbey üstadımıza (uygun görürse) kendi rotasyonumda olan usturalardan birini gönderebilirim, kendisi jiletli usturayla kıyas yapıp, tıraş sırasında ve sonrasında hissiyat farkını açıklayacağını düşünüyorum. Niyetim adaletsizlik yapıp seçtiğim birine usturayı göndermek değil, lütfen yanlış anlamayın beni, göndereceğim usturada oluşacak hasar kullanan kişiyi zor duruma düşürebilir bu nedenle Berberbey üstadımızın uygun olacağını düşündüm, esasında etkinlik biraz sönük kaldığı için böyle bir durum gerçekleşti, yoksa durum farklı olacaktı, görüşlerinizi bekliyorum. Selamlar.
(06/03/2020, Saat: 04:08)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli komşularım, bu etkinlik için kullanmadığım bir adet usturamı ayıracaktım lakin olmadı, sizlerinde takdiri ile video paylaşımı yapan komşumuz olan @Berberbey üstadımıza (uygun görürse) kendi rotasyonumda olan usturalardan birini gönderebilirim, kendisi jiletli usturayla kıyas yapıp, tıraş sırasında ve sonrasında hissiyat farkını açıklayacağını düşünüyorum. Niyetim adaletsizlik yapıp seçtiğim birine usturayı göndermek değil, lütfen yanlış anlamayın beni, göndereceğim usturada oluşacak hasar kullanan kişiyi zor duruma düşürebilir bu nedenle Berberbey üstadımızın uygun olacağını düşündüm, esasında etkinlik biraz sönük kaldığı için böyle bir durum gerçekleşti, yoksa durum farklı olacaktı, görüşlerinizi bekliyorum. Selamlar.

@Berberbey iyi bir seçim.
İkisinin farklılıklarını, eksileri ve artılarını bir de onun anlatımıyla okumanın ilginç olacağını düşünüyorum.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Usturanın ağzı bileylenmiş şekilde olursa daha iyi olur. Bileyi konusunda çok tecrübeli değilim. Gönderin deniyeyim.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Usta ellerle ilk çelik ustura videosu çok isabetli olacaktır.
Değerlendirmeyi bizlerinde izleme ihtimali çok hoş olur. Berberbey komşum doğru bir başlangıç.
Arkadaşlar yoğunluktan yazamadım kusura bakmayın. İlk başlarda pek talep olmadı ancak @Berberbey yazdıktan sonra ortalık canlanmış. @rewolwer_ üstad iki set ve Berberbey önceliği bence çok mantıklı, siz o şekilde başlayın, o set de dolaşıma girsin.

@helliox komşum destek teklifiniz için teşekkürler. Şu anda 8 cm'lik deri kayış mevcut, etkinlik ilerledikçe bakalım ne olur.

Kısmetse bugün usturayı @turkoglum13 'e kargolayarak etkinliği başlatıyoruz, ilk mesajı da denemek isteyen arkadaşların isim listesiyle güncelleyeyim.

Hayırlı uğurlu olsun, keyifli tıraşlar Smile
Çok teşekkürler Nida Komşum.

Ben de ikiz oğullarım adına talibim. 5 aydan fazladır Jiletli ustura kullanıyorlar. Şu anda da Feather 50 mm Jiletli ustura kullanıyorlar.

Umarım beğenip babalarına masraf açmazlar başka

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/03/2020, Saat: 12:39)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım beğenip babalarına masraf açmazlar başka

Abi hafiflemek istiyorsan delikanlılarla görüşeyim Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geltir üyeleri için ustura projesi Kubilay 172 95,364 12/12/2019, Saat: 14:59
Son Yorum: mustbe
Lightbulb Elden-Ele halka sistemi. cbaytan 7 5,352 06/11/2016, Saat: 23:17
Son Yorum: umutatakul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: