Sevgili Geltir
Herkese Merhaba,

3 haftadır okuma ve araştırma neticesinde buraya geldim. Öncelikle tüm komşularıma hayırlı tıraşlar dilerim.

Her şeyin başladığı yer..
Nedense Lord of the rings izlerken aklıma gelen Retro ve Vintage düşüncülerin aktifliği devam ederken başladığım kartuşlu tıraş maceramı ustura ile devam etme isteği geldi. Akabinde sede ustura, Arko sabun ve permasharp ile gelen aşırı tahrişli, kuruyan sabunlu, çeken jiletli, kanayan yanaklarla 4 tıraş sonrasında bu iş böyle olmuyor bunun çelik ustura olması gerektiğine kanaat getirdim ve araştırmaya başladım.

Her şeyin geliştiği yer..
Delikanlıtıraş YouTube kanalı ile karşılaşmam ile DE dünyasına ve Geltir'e giriş yapmış oldum. Kendisine buradan kibar konuşması ve öğretici bilgiler için teşekkür ediyorum. Çelik ustura konusu her ne kadar bir kere al bir daha alışveriş yapmayacaksın tarzında lanse edildiği için detaylarını öğrendikçe biraz soğudum. Dedikleri gibi çelik ustura dünyası ayrı bir yer, sabırlı olmak ve uzun vadede ilgilenebilecek kişilere yönelik keyifli oyuncaklar... Ancak, bu seferde Feather artist Club lara gözüm ilişti. Pro Guard jilet ile bir Feather Lime alacağımı biliyorum. Şimdilik WS Classic + Astra Yeşil + Arko ile devam ediyorum.

Devamında ise günlük ve normal tıraş ritüelimi tamamlayacak DE alet seçimine geldi. EJ, Mühle, Merkur, Fatip, Parker vs vs vs tüm modelleri inceledim. Açıkçası gönlümden no-stain, satinless Steel şeklinde bir ürünün daha doğru olacağını düşündüm. Ancak, eski alışkanlığımı alternatif popüler ürünleri tercih etmek gibi bir huyum var. Buna istinaden kaliteve kullanım tarzı bakımından Rockwell 6C nin bana uygun olduğuna karar verdim.

Paranın harcanacağı yer..
Alışveriş listemde şunlar bulunuyor;
- Feather artist club lime + pro guard jilet
- Rockwell 6c
- Vegan felsefesini benimsediğim için buna uygun sabun (paraben, hayvansal yağ, sls vb içermeyen ürünler)  ve sentetik tıraş fırçası arayışım devam ediyor.

Soru: getrockwell.com 65USD mi shaving.ie 45EURO ? (Kargo dahil)

Tüm komşularıma hayırlı tıraşlar dilerim...
Hoş geldiniz. Maggard razor da 6c fiyatı 50 dolardı en son yanına bir kaç ürün daha eklediğiniz de ücretsiz kargodan da yararlanıyorsunuz sipariş geçtikten sonra dilerseniz iletişime geçip vergiyi düşürme babında ürün fiyatınıda düşük gösterip gönderiyorlar bilginiz olsun. Keyifli forumlar.
Komşum hoşgeldiniz güzel araştırmalar yapip guzel sonuçlar elde etmişsiniz. Fırça yurt içinde en kolay Yaqi sentetik bulunuyor razorus.com da. Diğerleri için üstadlar yazacaktır.
Hoş geldiniz.
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz.
Bu serüvene hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar dilerim.
Rockwell 6C yi kendi sitesinden 60 dolar ustu alisveris yaparsaniz worldwide shipping bedava Smile Bu arada hosgeldiniz.
Hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.
Güzel mesajlarınız için teşekkür ederim komşularım, hoşbuldum

@Viper Maggard razor da 20USD kargo ücreti çıkıyor, ürün eklememe rağmen değişmedi, hafta içi online olduklarında soracağım.

@mustbe Yaqi yi inceleyeceğim, teşekkür ederim.

@Serjames @erfa @connect @rewolwer_ @Sh@dow Hoşbulduk komşum

@F_16 Bilgi için teşekkür ederim, ne eklememi tavsiye edersin?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,198 22/05/2022, Saat: 11:11
Son Yorum: dramahlas
  Geltir günlüğü #1 TrigaME 39 8,552 24/06/2020, Saat: 15:38
Son Yorum: dimitraki
  Merhaba geltir Pulhar 30 7,771 14/05/2020, Saat: 10:26
Son Yorum: mkoroglu
  Merhaba Geltir MERCAN.04 38 9,357 12/05/2020, Saat: 18:41
Son Yorum: V4Vamık
  Selamlar Değerli Geltir Üyeleri albatros 24 5,725 18/04/2019, Saat: 21:49
Son Yorum: ziyanınjileti
Rainbow Merhabalar degerli geltir forum uyeleri necati40 18 5,691 17/12/2018, Saat: 15:17
Son Yorum: crestor
Star Merhabalar geltir ailesi. quasimodo 19 6,262 16/12/2018, Saat: 13:59
Son Yorum: quasimodo
  Geltir ailesine (tüm komşulara) merhaba ve teşekkür... ouz7 16 4,349 11/12/2018, Saat: 17:39
Son Yorum: crestor
  Merhaba sevgili geleneksel tıraş ailesi Mpolat 29 11,643 07/12/2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Mpolat
  geltir.com Ailesine Merhabalar GialloRosso 24 8,042 14/11/2018, Saat: 16:01
Son Yorum: GialloRosso

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: