Deriyi kazımak
Deriyi kazı(t)mak sözü herhalde bu tıraştan sonra ortaya çıktı Smile

Videoda o kadar çok rahatsız edici detaylar var ki.. Amcanın tırnakları , usturaya rağmen alınamayan kıllar, ilk perdedeki kalitesiz köpük, anlamsız çift taraflı ustura, müşterinin boyun derisini alnına kadar gerdirmesi, köpüksüz perdeler, her perdede sıcak havlu uygulaması. Ayh daha sayamıycam. Çekirdek çitleyerek çeçen kafa kesme videoları izleyen şahsımı aşırı rahatsız etti. Bi de asmr yazmışlar.
(06/02/2020, Saat: 01:46)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Videoda o kadar çok rahatsız edici detaylar var ki.. Amcanın tırnakları , usturaya rağmen alınamayan kıllar, ilk perdedeki kalitesiz köpük, anlamsız çift taraflı ustura, müşterinin boyun derisini alnına kadar gerdirmesi, köpüksüz perdeler, her perdede sıcak havlu uygulaması. Ayh daha sayamıycam. Çekirdek çitleyerek çeçen kafa kesme videoları izleyen şahsımı aşırı rahatsız etti. Bi de asmr yazmışlar.

Ayıp olur diye başlığa yazamadım ama Türkçede bu yapılan işe karşılık gelen tabir işkembe kazımaktır.
amca tıraş ederken ben sıkıldım bu ne alaka bunu niye yapıyor eee diyeSmile usturayı her çekişinde aha şimdi kan akacak dedim Big Grin harry abimiz iyi dayandı .
İhtiyar gözlüklerini evde unutmuş biraz da Korono Virüs'den tedirgin olmuş Smile
Fazla takılmamak lazım... Smile

Let's Encrypt - Free SSL/TLS Certificates

https://letsencrypt.org/
[quote='Sheeplessness' pid='252745' dateline='1580939164']
Videoda o kadar çok rahatsız edici detaylar var ki.. Amcanın tırnakları , usturaya rağmen alınamayan kıllar, ilk perdedeki kalitesiz köpük, anlamsız çift taraflı ustura, müşterinin boyun derisini alnına kadar gerdirmesi, köpüksüz perdeler, her perdede sıcak havlu uygulaması. Ayh daha sayamıycam. Çekirdek çitleyerek çeçen kafa kesme videoları izleyen şahsımı aşırı rahatsız etti. Bi de asmr yazmışlar.
[/

Komşum ustura feather a benziyor ama?
Aslında adam ne yaptığını gayet iyi biliyor. Sadece yaşı dolayısıyla el hakimiyeti hallice zayıflamış olduğundan, usturayla alabildiği kadar kabasını alıp, sonra mild olduğunu düşündüğüm çift taraflı ile iyice temizleyip, tekrardan ustura ile cila yapmış. Arada devamlı havlu uygulaması sayesinde köpüksüz tıraşta sorun olmadığını düşünüyorum.

Kuru kuru cildi aşırı gerdirip çok yakın tıraş etmeye çalışması bana da anormal geldi ama bunu büyük ihtimalle o an kayda alındığı için kendini kanıtlamak adına yaptığını tahmin ediyorum. Yoksa herkese bu şekilde bir tıraş yaptığını hiç sanmam, ve evet tıraş aşırı yakın oldu, tahrişssiz gibi de görünüyor ama çok gergire gerdire diplerden kestiğinden adamda bir süre sonra pek çok can sıkıcı batık kıl çıkabilir. Şahsen ben böyle takın bir tıraşı ancak evleneceğim gün olurum herhalde. Onda da çelik ustura ile 2-3 perde, 30 wattlık led ampül gibi parlamaya yeter de artar bile. Böyle egzantirik olaylara girmeye gerek yok sonra yüzünüz mayın tarlası gibi batık kıl dolar.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Türk Berberlerin gözünü seveyim. Oturduğum yerden rahatsız oldum.
Çift taraflı ustura anlamsız değil aslında, çünkü o bildiğimiz DE alet Smile Ben çok da rahatsız olmadım. Ama gerçekten çok gerdiriyor. Gerekliliği tartışılır. Batık kıl ihtimali de cabası. Ama adam Japonya'da eski bir berber neticede, "her türlü keserim" demek istedi sanırım Big Grin Bu arada sanırım kazanın içinden aldığı havlular kaynar sudan çıkıyor o yüzden üstüne musluk suyu akıtıp yüze uygulanabilir hale getiriyor gibi geldi bana
Bu amca beni bu sekilde tras etse yüz kimligimi kaybederim muhtemelen . Fakat adam cok memnun , saglam bi cildi var muhtelemen .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: