Çay Tiryakileri
Doğadan Gizli Bahçe 500g veya Lipton Doğu Karadeniz 500g hangisi denk gelirse.

Ara sıra keyif çayını demlerken demliğe 1-2 adet karanfil atarız. Denemeyen varsa tavsiyemdir. Bi kerecik deneyin. Bir de çayı ince belli bardaktan içmeyi seviyoruz.
(02/07/2012, Saat: 21:28)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğadan Gizli Bahçe 500g veya Lipton Doğu Karadeniz 500g hangisi denk gelirse.

Ara sıra keyif çayını demlerken demliğe 1-2 adet karanfil atarız. Denemeyen varsa tavsiyemdir. Bi kerecik deneyin. Bir de çayı ince belli bardaktan içmeyi seviyoruz.

filistinde yasarken kahveyi kakuleli, cayi taze naneli icerdik. oranin gelenegi boyle. arada sirada ayni sekilde cay ve kahve icerim tabii arapca adini bildigim icin kakule oldugunu kesfetmek yillarimi aldiSad
Bazen taze naneyi ben de deniyorum. Şekersiz naneli çay oldukça hoş oluyor. Ama abartmamak lazım yoksa çay yerine nane içer gibi geliyor.
Valla hiç çay tiryakisi değilimdir. Sadece eve birileri geldiğinde ya da dışarıda yemek sonraıs içerim. Evde çok çok nadir yaparım. Ben yıllardır barut denilen kaçak sert çay ile büyüdüm. Serttir ama lezzetlidir, alışlık olmayanlar içemiyor.

Kendimse lipton'un şu yuvarlak paketleri. Demliğe 2 tane normal bir tane de earlgrey atıyorum mis gibi çay oluyor. Benim gibi adama da yeter işte. Jack deyince ise akan sular durur. Evde açılmamış 1litresi var, daha açmaya kıyamadım, arabayı alınca umarım. Wink
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
@Bu akşam nehir gibi akacak Jack'ler bizim evde. Evlendim bugün beyler öpüyorum hepinizi. Çay deyince ise hepinizin bir kere denemesini istediğim tek marka var Ahmad Tea. Çok başarılıdır, Mersinde yaşarken kazandığım alışkanlıklardan biri:

ahmedtea-01.17.2007.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(03/07/2012, Saat: 18:55)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bu akşam nehir gibi akacak Jack'ler bizim evde. Evlendim bugün beyler öpüyorum hepinizi. Çay deyince ise hepinizin bir kere denemesini istediğim tek marka var Ahmad Tea. Çok başarılıdır, Mersinde yaşarken kazandığım alışkanlıklardan biri:

ahmedtea-01.17.2007.jpg

Darisi basimiza hocam Allah mesut etsin bir yastikta kocasin ve bilmedigim daha bir suru sozlerimiz Smile kisacasi mutluluklar Smile
Allah mutluluğunuzu, sevginizi ve saygınızı daim etsin. Smile
(03/07/2012, Saat: 18:55)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bu akşam nehir gibi akacak Jack'ler bizim evde. Evlendim bugün beyler öpüyorum hepinizi. Çay deyince ise hepinizin bir kere denemesini istediğim tek marka var Ahmad Tea. Çok başarılıdır, Mersinde yaşarken kazandığım alışkanlıklardan biri:

ahmedtea-01.17.2007.jpg

mutluluklar dilerim bir yastıkta kocayın Smile
Dostum mutluluklar hayırlı olsun Smile
rize/çamlıhemşin liyim. çay aram pek iyi değildir mide sorunlarım yüzünden. lakin eşim hastasıdır. geçenler murpa markasının bergamot aromalı çayından aldık indirimde diye. çok memnun kaldık. hatta stok yapmadığımıza pişman olduk. tavsiye ederim.
murpa1.jpg
Mühle R89

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: