Çay Tiryakileri
Doğadan "Gizli Bahçe" bence iyi bir piyasa çayı. Çok çay içtiğim için 6 yıl önce şeker atmayı bıraktım. Şiddetle tavsiye ederim.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(05/10/2019, Saat: 22:14)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çaykur’un “Hediyelik” (büyük marketlerde genelde bulunuyor) çayını, “Royal Layaline” Seylan Çayı (A101’lerde mevcut) ve Doğuş’un Bergamot aromalı Doğu Karadeniz çayı ile harmanlamanızı öneririm.. Benim gibi çayın tadını hissetmek isteyenler için hele de şekersiz çay tiryakisi iseniz muazzam oluyor..
3 yıl oluyor sanırım şekeri bırakalı. Aynı tarih çaydan tat almaya başladığım tarih.
2 şeker atınca hepsinin gideri var durumu oluyor çünkü.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Aynen komşum bende sadece kahvaltılarda çay içerdim şekeri bir bıraktık her akşam cay icer oldum.sekeri bırakmam iyimi oldu kötümü oldu anlam veremedimSmile

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Çayın gerçek tadını almak için bende şekeri kullanılmamasından yanayım. 5 senedir şeker kullanmıyorum, şiddetle tavsiye ederim komşular. Öncesinde FearOfATG komşumun söylediği gibi önüme ne koyduysalar gidiyormuşSmile
Ne mutlu ki yalnız değilmişim Big Grin
Benimde tam 10 sene oldu çayda şekeri bırakalı.
Şöyle oldu; bir elimde telefonla konuşurken diğer elimle şekerin sarılı olduğu şekeri açmaya çalıştım (bilirsiniz cafe tipi yerler için tek tek paketli olan küp şekerlerden hemde naylonumsu bir kaplama zor acilanindan). Herneyse o kadar uğraştım tek elimle olmadı ve çayım soğumaya başladı (soğuk çaya hiç tahammülüm yok). Sinirlenip fırlattım sekeri. O gün bugündür şeker kullanmam.
Voskhod  Jilet adamdır!
(05/10/2019, Saat: 22:53)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde tam 10 sene oldu çayda şekeri bırakalı.
Şöyle oldu; bir elimde telefonla konuşurken diğer elimle şekerin sarılı olduğu şekeri açmaya çalıştım (bilirsiniz cafe tipi yerler için tek tek paketli olan küp şekerlerden hemde naylonumsu bir kaplama zor acilanindan). Herneyse o kadar uğraştım tek elimle olmadı ve çayım soğumaya başladı (soğuk çaya hiç tahammülüm yok). Sinirlenip fırlattım sekeri. O gün bugündür şeker kullanmam.
Geçerli bir sebep şekeri bırakmak içinSmile

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Ben de yaklaşık 15 yıldır şekersiz içerim çayı. Böyle daha iyi.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(05/10/2019, Saat: 22:58)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçerli bir sebep şekeri bırakmak içinSmile

Evet öyle komşum Smile Ama iyiki birakmisim 10 senede kaç kg şekeri vücuttan uzak tutmusum
Voskhod  Jilet adamdır!
(05/10/2019, Saat: 22:53)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde tam 10 sene oldu çayda şekeri bırakalı.
Ben kişisel boy/kilo rekoruma ulaştığımda 1.86/102 diyet ile birlikte karar vermiştim. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: