Çay Tiryakileri
Çay tabağı IKEA ve Paşabahçe mağazalarında satılmakta.
Çay bardağında tercihlerim:

24d3n6b.jpg
Ben herzaman heybeli kullanıyorum en sevdiğim bardak

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Paşabahçe İzmir
homepage.aspx?width=250
ve Paşabahçe Ajda ise
images?q=tbn:ANd9GcSTYntIykXcPuwX53t-Z-h...1jBCUFh6hK
benim favorilerimdir..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
bende bunlara bayılıyorum

903_buyuk_1.jpg

http://www.tekzen.com.tr/kupa_3lu_zen_pl...4a_/841244
Dostlar bu tartışma çok su götürür zevkler ve renkler tartışılmaz ama Lipton varken diğerlerini almıyorum.
Bardak olayına gelince altı düz modelleri tercih etmiyorum nedeni şekeri karıştırmak bardağın içinde dağıtmak zor oluyor.
Sağlam çay tiryakisiyim üzüldüğüm birşey Çaykur'un koku versin diye aldığımız meşhur metal kutudaki Tomurcuğunu bozdular ne koku ne tat kalmış doğuşunkini alıyorum memnunum.
Ne demişler çay muhabbeti sever kahve yalnızlığı:-)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(24/12/2014, Saat: 01:36)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar bu tartışma çok su götürür zevkler ve renkler tartışılmaz ama Lipton varken diğerlerini almıyorum.
Bardak olayına gelince altı düz modelleri tercih etmiyorum nedeni şekeri karıştırmak bardağın içinde dağıtmak zor oluyor.
Sağlam çay tiryakisiyim üzüldüğüm birşey Çaykur'un koku versin diye aldığımız meşhur metal kutudaki Tomurcuğunu bozdular ne koku ne tat kalmış doğuşunkini alıyorum memnunum.

Hem sağlık açısından hem de çayın tadını şekersiz daha iyi alabileceğiniz için şekersiz çaya alışmanızı öneririm.
Çay bardağı olarak sürekli dolduran biri varsa paşabahçe incebelli tercihimdir Big Grin ama kendim dolduyorsam lipton özel tasarım tercih ederim. İnce cam olması ve ağzının dar olması sebebiyle çayı soğutmuyor. İşyerinde 3-4 tanesi kırıldı. Artık yenisini aramak yerine taklidini kullanıyorum (LAV-LAL). Gerçi liptonunki daha iyiydi, altındaki tabak çay bardağı olduğunu vurguluyordu. Tabaksız kullanınca mesleki bağlantı kurup erlenmayer ile çay içtiğim düşünülüyor Big Grin
(24/12/2014, Saat: 01:24)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paşabahçe İzmir
homepage.aspx?width=250
ve Paşabahçe Ajda ise
images?q=tbn:ANd9GcSTYntIykXcPuwX53t-Z-h...1jBCUFh6hK
benim favorilerimdir..

Üstat benim de favorilerim bunlar. Biraz klasikçiyim ama azıcık da büyük olsun bardak istiyorum. Bunlar en idealleri.

(24/12/2014, Saat: 01:36)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar bu tartışma çok su götürür zevkler ve renkler tartışılmaz ama Lipton varken diğerlerini almıyorum.

Çaykur tomurcuk bir de bir kere aldık hiç beyenmedik. Normaldede Twinnings Earl Grey kullanıyoruz aynı amaçla.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Konuya çok geç dahil oldum ama kayın pederler Karadeniz turuna gittiklerinde Özçay almışlar, organik yazıyor üstünde. İçimi tadı çok rahat, daha önce içmiş olduğum diğer piyasada ki çaylardan daha güzel geldi bana.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: