Led Işıklı Saç/Sakal Tıraş Aynası Yapımı
(05/02/2020, Saat: 22:39)mvorun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Led ayna sorun değil bence de.
Ama şu benim istediğim 4 eksende de evirip çevirip konumlandırabileceğim bir aparat...
Endüstriyel akrobat kollar var ama uygun değil size. Ama akrobat kol diye aratırsanız bulursunuz, bir fikir verir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://m.n11.com/oem-170cm-monopod-tasi...gL9WPD_BwE

170 cm monopod a 60 cm spiral tutucu eklersek dediğine yaklaşmış oluruz bence Smile
Merhaba, arkadaşlar bu işi unutmuş değilim. Lakin şuan zamanım olmadığına bir süre askıya aldım. Umarım en kısa zamanda istediğim gibi bir şey yapıp paylaşabilirim...
tatile çıktığım ve geldiğim günden bu yana malum hastalık sebebiyle bu konumu bekletiyorum ama hala projem, düşüncem kafamda yer edinmeye devam ediyor...
Komşum doktorların kullandığı Muayene Lambası gibi bir ürün işinize yarar mı acaba. Google'da Muayene Lambası yazıp ararsanız resimlere bakıp fikir edinebilirsiniz. Daha önce tıbbi cihazlar üreten bir firmanın teknik servisinde çalışıyordum ve sizin boru dediğiniz kısmın yarım metreden uzununu kullanmıyorduk. İstediğiniz uzunlukta bulabilirmisiniz bilmiyorum. Duş bataryalarının hortumlarını düşünün dış yüzey metal olsa da içinde plastik hortum var. Sizin boru dediğiniz kısım aslında çelik bir yayın üzerinin saçla kaplanmış hali. Şimdiye kadar yayın herhangi bir somun civata benzeri sabitleyicilerle gövdeye veya lambaya sabitlendiğini görmedim. Hepsinin baş ve sonuna dişli bir parça sıkıştırılmış ve zorlama ile yerinden çıkıyor. Ne yazık ki bir kez yerinden çıktımı eski haline gelmiyor.

Umarım anlaşılır bir şekilde yazmışımdır. Yazdıklarım faydalı oldu mu bilmiyorum ancak muayene lambası alırsanız yada spiral boruyu istediğiniz boyda bulup kendiniz imal ederseniz başlangıç ve bitiş yerlerine çok yüklenmeden kullanmanızı tavsiye ederim.
çok teşekkürler komşum, inceleyeceğim. umarım güzel ve başka komşular için de faydalı bir iş çıkarabilirim.

(01/04/2020, Saat: 01:20)kalantorxl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum doktorların kullandığı Muayene Lambası gibi bir ürün işinize yarar mı acaba. Google'da Muayene Lambası yazıp ararsanız resimlere bakıp fikir edinebilirsiniz. Daha önce tıbbi cihazlar üreten bir firmanın teknik servisinde çalışıyordum ve sizin boru dediğiniz kısmın yarım metreden uzununu kullanmıyorduk. İstediğiniz uzunlukta bulabilirmisiniz bilmiyorum. Duş bataryalarının hortumlarını düşünün dış yüzey metal olsa da içinde plastik hortum var. Sizin boru dediğiniz kısım aslında çelik bir yayın üzerinin saçla kaplanmış hali. Şimdiye kadar yayın herhangi bir somun civata benzeri sabitleyicilerle gövdeye veya lambaya sabitlendiğini görmedim. Hepsinin baş ve sonuna dişli bir parça sıkıştırılmış ve zorlama ile yerinden çıkıyor. Ne yazık ki bir kez yerinden çıktımı eski haline gelmiyor.

Umarım anlaşılır bir şekilde yazmışımdır. Yazdıklarım faydalı oldu mu bilmiyorum ancak muayene lambası alırsanız yada spiral boruyu istediğiniz boyda bulup kendiniz imal ederseniz başlangıç ve bitiş yerlerine çok yüklenmeden kullanmanızı tavsiye ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullanılmış Tıraş Aletleri Nasıl Temizlenmeli? baduruk 434 450,670 18/10/2023, Saat: 23:18
Son Yorum: Zayn
  El Yapımı Tıraş Kremleri Efrasyab 35 14,358 09/10/2023, Saat: 23:39
Son Yorum: DeaKeN
  Dove shea butter katı sabunu tıraş sabununa dönüştürme SertAdam 6 3,057 05/06/2023, Saat: 18:54
Son Yorum: mustafa03
  El Yapımı Traş Çantası Seuy 9 2,038 10/04/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: Mecanica
  Tıraş Aleti Sapı İmalatı habaz 24 7,738 26/03/2023, Saat: 03:44
  Tıraş Aleti ve Ekipman İmalatı hk. Kasis Medya 5 2,295 26/03/2023, Saat: 03:41
  Tıraş sabunu Yapımı. SertAdam 35 10,334 11/12/2021, Saat: 16:15
Son Yorum: serboser
  Kendi Tıraş Sabunumu Yaptım klasik63 17 7,824 15/10/2021, Saat: 01:33
Son Yorum: SertAdam
  Hazır Tıraş Dolabı Önerisi dikdik_s 69 62,644 07/09/2021, Saat: 19:38
Son Yorum: fatiherol54
  DIY - Kolonya, Tıraş Kolonyası ve Tıraş Losyonu Yapımı Straht 51 58,859 25/06/2021, Saat: 18:19
Son Yorum: XauPau

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: