Proraso Tıraş Sabunu - Eucalyptus & Menthol
(17/08/2019, Saat: 13:05)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen üstad, hele benim lanolinli sabun ve cella sabun köpükleri ile uyguluyorum, super oluyor özellikle kış mevsimi icin lanolinli ve cella super.

Değerli komşum tıraş sonrası cildimin pamuk gibi olması gerçekten beni çok mutlu ediyor. Şuana kadar bu konuda tıraş sonrası SV sabun performansından çok memnun kaldım ve severek kullanıyorum.

Sizin lanolinli sabun yorumlarıda çok başarılı olduğunu okuyorum etkinliğinize severek katılacağım hem böylece lanolin tecrübeside edineceğim, tekrardan emeğinize sağlık.
En çok beğendiğim sabun yaz aylarının vazgeçilmezi. Mart Nisan ayları gelsinde hemen kullanayim diyorum. Hoş ara ara kış ında kullanıyorum. Kokusu o kadar güzel ki başka özellikleri iyi olmasa da olur benim için. Serinletici etkisinde bir o kadar güzel. Losyonu da almıştım ama kokuları farklı cikti. O yönüyle hayal kırıklığı oldu ama etkisi güzel losyonun. Noyan bey tıraş öncesi numune göndermişti oda sabunu gibi kokuyor losyon gibi farklı değil. Sonuç olarak köpük nemlendirme kayganlık olarak çok başarılı bulmasamda( ki yeterli buluyorum), koku ve serinlik hissi olarak çok beğeniyorum. İnşallah üretimden kalkmaz da hayat boyu kullanırım.
yaz için birebir arkadaşlar. özellikle soğuk su ile durulama sonrası buz gibi serinlik hissiyatını çok sevdim. kesinlikle alınması gereken sabun bence.
ne mutlu türküm diyene !
Bu sıcak havalarda iyi gidiyor, soğuk suyla yüzde bi buz etkisi yapıyor Smile
Uzun süredir kullanıyorum, arko gibi kurutuyor yüzümü. Mentolü bana fazla geldi, vicks kremi hatırlatıyor. Kesinlikle soğuk su ile durulayınca yüzünüzde buz gibi bir his bırakıyor.
Acaba benim üründe bi sıkıntı mı var bilemiyorum ne mentol yada kayganlık hiç biri yok bu sabunda. Sabunla hiç anlaşamadım ne köpük oluşturuyor nede birşey sanırım ek olarak koku olarakta herhangi birşey yok Smile Beyaz olan yeşil çaylıyla daha iyi anlaştık sanırım.
Mentollü şeker yedikten sonra su içersiniz ve sepserin bir hissiyatı olur ya hani..... işte bu onun sabun versiyonu.Tıraştan sonra yüze vurulan ilk suda buz gibi şelalede yıkanıyorsunuz gibi.

Çok çabuk köpürüyor ve kaymak gibi bir kıvam tutuyor.Yaz aylarında favori sabunum.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(07/06/2020, Saat: 01:11)Viper Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba benim üründe bi sıkıntı mı var bilemiyorum ne mentol yada kayganlık hiç biri yok bu sabunda. Sabunla hiç anlaşamadım ne köpük oluşturuyor nede birşey sanırım ek olarak koku olarakta herhangi birşey yok Smile Beyaz olan yeşil çaylıyla daha iyi anlaştık sanırım.

Bence sizin üründe bir problem var komşum çünkü saydığınız özellikler fazlaca var bu sabun içinde.Kapağını açınca buram buram mentol kokusu geliyor.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(07/06/2020, Saat: 01:11)Viper Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba benim üründe bi sıkıntı mı var bilemiyorum ne mentol yada kayganlık hiç biri yok bu sabunda. Sabunla hiç anlaşamadım ne köpük oluşturuyor nede birşey sanırım ek olarak koku olarakta herhangi birşey yok Smile Beyaz olan yeşil çaylıyla daha iyi anlaştık sanırım.

Cilt tipine göre kayganlık hissi değişir fakat mentol kokusunu alamıyor ve soğukluğunu hissetmiyorsanız sabunda bir sıkıntı var demektir.
Tıraştan sonra fırçada kalan köpükten bir miktar yüzünüze sürün bir müddet kalsın bu arada tıraş ekipmanlarınızı  yıkayın daha sonra soğuk su ile yüzünüze sürdüğünüz o azıcık köpüğü yıkayın serinlik etkisi X2 oluyor. Arada sırada yaparım bunu çok ferah hissettiriyor.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 171 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,412 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,273 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 809 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 991 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 501,191 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,453 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,468 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,421 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,641 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: