"rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları
Sıhhatler olsun komşum, başta da çok sakalın yokmuş zaten.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Sıhhatler olsun komşum, inşallah paylaşımlarınızın devamı gelicektir.
Sağlıkla keyifli tıraşlara komşum .
@Lord Sparhawk haklısınız üstadım,ukalalık olarak algılamayın günlük tıraşta çelik ustura performansını merak eden arkadaşlar için faydalı olacağını düşündüm, çelik usturaya başlamaya karar veren lakin günlük tıraşta performansı nasıl olur sorusuna binaen gerek duydum esasında, @Sh@dow üstadım sağolun @Nani Kuş üstadım teşekkür ederim, forumu çok meşgul etmemek kaydıyla bir video daha çekebilirim, selamlar.
(19/01/2020, Saat: 15:49)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lord Sparhawk  haklısınız üstadım,ukalalık olarak algılamayın günlük tıraşta çelik ustura performansını merak eden arkadaşlar için faydalı olacağını düşündüm, çelik usturaya başlamaya karar veren lakin günlük tıraşta performansı nasıl olur sorusuna binaen gerek duydum esasında, @Sh@dow üstadım sağolun @Nani Kuş üstadım teşekkür ederim, forumu çok meşgul etmemek kaydıyla bir video daha çekebilirim, selamlar.

Estağfurullah komşum niye ukalalık olarak algılayalım. Wink
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
@rewolwer_
Sanıyorum ilk ustura tıraş videosu....
Öncelikle güzel bir başlangıç olmuş, inşallah hem eğitici hem de öğretici bu  videonun devamı gelir.

İzninizle gözlemlerimi yazmak istiyorum:

1- Keşke Ustura strop işlemi de  görüntüye yansısaydı.
2- Çekim çok güzel ve net görüntülü olmuş. Hatta o kadar güzel olmuş ki lambanın engelleme ışığı bile görüntüye engel olamamış. :=))
3- Bundan sonraki çekimleriniz de kullandığınız ekipmanların kullanım anları ile özellikle sabun yükleme görüntüsüne de yer verseniz iyi olur.
4- Kullandığınız ustura çok keskin görünüyor, sanırım bu sizin ustalık derecenizi de yansıtıyor. Adeta çok keskin bir jiletten farksız.
5- Çok faydalı bir başlangıç olacağına inanıyorum. Çünkü, görüntülü anlatımın, yüzlerce sayfa anlatımdan daha etkili olacağını düşünüyorum.
Yeni tıraş videolarızın devamı dileğiyle...

E n v i r o n m e n t a l i s t

(20/01/2020, Saat: 10:40)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rewolwer_
Sanıyorum ilk ustura tıraş videosu....
Öncelikle güzel bir başlangıç olmuş, inşallah hem eğitici hem de öğretici bu  videonun devamı gelir.

İzninizle gözlemlerimi yazmak istiyorum:

1- Keşke Ustura strop işlemi de  görüntüye yansısaydı.
2- Çekim çok güzel ve net görüntülü olmuş. Hatta o kadar güzel olmuş ki lambanın engelleme ışığı bile görüntüye engel olamamış. :=))
3- Bundan sonraki çekimleriniz de kullandığınız ekipmanların kullanım anları ile özellikle sabun yükleme görüntüsüne de yer verseniz iyi olur.
4- Kullandığınız ustura çok keskin görünüyor, sanırım bu sizin ustalık derecenizi de yansıtıyor. Adeta çok keskin bir jiletten farksız.
5- Çok faydalı bir başlangıç olacağına inanıyorum. Çünkü, görüntülü anlatımın, yüzlerce sayfa anlatımdan daha etkili olacağını düşünüyorum.
Yeni tıraş videolarızın devamı dileğiyle...

Herşeyi kameraya dahil etmek biraz profesyonel çekim gerektiriyor üstadım, ustura keskinliği hakkında yaptığınız yorumunuz için teşekkür ederim, thiers issard usturaların çelikleri gerçekten iyidir, sabun yüklemenin ve köpürtmenin iyi düzeyde olmadığının farkındayım, ilerleyen günlerde taş tanıtımı, honlama videosu, stroplama ile alakalı videolar çekme ve bunu sizlerle paylaşma planım var, biliyorsunuz ki her insanın tarzı farklı, benim de hatalarım olabilir, fikir edinmek açısından iyi olacağını ve usturaya başlamak isteyenlere kaynak niteliğinde olacağını temenni ediyorum.
Sıhhatler olsun komşum, çok güzel bir başlangıç videosu olmuş, yenilerini bekliyoruz.
''taş tanıtımı, honlama'' yerli kaynak yok sanırım. Heyecanla bekliyorum.
(20/01/2020, Saat: 11:20)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herşeyi kameraya dahil etmek biraz profesyonel çekim gerektiriyor üstadım, ustura keskinliği hakkında yaptığınız yorumunuz için teşekkür ederim, thiers issard usturaların çelikleri gerçekten iyidir, sabun yüklemenin ve köpürtmenin iyi düzeyde olmadığının farkındayım, ilerleyen günlerde taş tanıtımı, honlama videosu, stroplama ile alakalı videolar çekme ve bunu sizlerle paylaşma planım var, biliyorsunuz ki her insanın tarzı farklı, benim de hatalarım olabilir, fikir edinmek açısından iyi olacağını ve usturaya başlamak isteyenlere kaynak niteliğinde olacağını temenni ediyorum.

Üstadım, Umarım olumsuz anlamında bir duygu aktarımı olmamıştır.

Son yıllarda açıklığı olabildiğince hissedilen, bu konularla ilgili yeni bir tıraş videosu çekmenizden dolayı en iyisi olma, daha faydalı olma, boşluğun kapatılması yönündeki atılan adımları duygu paylaşımı olarak algılamanızı dilerim.

Bir kaç yıl öncesinde ustura ile ilgili düşünce paylaşımlarının çokluğuna karşılık, son yıllarda her geçen gün bu ilginin azaldığı görülmektedir.

Bunun en büyük nedenlerinin ise Çelik Usturaya gönül vermek isteyenlerin karşılaşabilecekleri handikaplardan dolayı geri çekildikleri, bulundukları ilde bire bir görüşerek fikir alış verişinde bulunabilecekleri ustaları bulmakta sıkıntı çektikleri, o yüzden de ustura kullanımına karşı mecburen mesafeli durdukları bir gerçektir.

Zaten forumdaki Çelik Ustura konusuna ilgi azlığı da buna en büyük örnektir.

Bu açıdan da bu girişiminizden dolayı teşekkür ediyorum.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,459 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,079 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 358,930 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Tıraş Videoları eggman 336 215,894 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 164,517 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,519 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,939 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,200 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 46,130 27/11/2020, Saat: 12:47
  Youtube Tıraş ve Tıraş Ürünleri Kanal Tavsiyeleri porsuk 46 70,085 03/06/2020, Saat: 22:44

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: