İnce Düşünceli Komşularımdan Sürpriz Yılbaşı Hediyelerim
Herkese merhabalar... Geltir ailesinin büyüklüğünü ve kalitesini bir kez daha anladığım sürpriz bir kargo aldım bugün. Yılbaşı organizasyonunda yaşadığım küçük aksilikten ötürü (bir beklentim de olmamasına rağmen) forumdaki değerli komşularım @blueshadov @dikdik_s @JohnLocke ve @sfenks bana harika bir sürpriz hazırlamışlar. Bir birinden güzel ürünlerle dolu bu paketi bana seçip yolladıkları için çok teşekkür ederim. Her bir ürünü çok beğendim. Bu aileye mensup olmak benim için büyük keyif. Sevgiyle kalın

5c930413df80de3a2531b9c222579a59.jpg
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Forum böylesine güzel insanlarla güzelleşiyor.

@forevermore07 komşum sizin de hediyeleriniz hayırlı olsun. Güzel günler de kullanın.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Yasanilanlar tatsizdi, bu jest ise harika olmus. Emegi gecenlere tesekkurler.

Siz de saglikla kullanin komsum.
Kardesim biz teşekkür ederiz ve organizasyondaki hareketten dolayı bizler ozur dileriz. Kullandıgın sabunlara uygun olur diye arkadaslarım bu AS leri secti. Bilindik cogu jileti kullanmışındır, bu degisik markaları da dener belki yorumlarsın vs. diye paketin icine atıverdik. Sana layık degil ama çam sakızı çoban armagını kucuk seyler.

Tekrar iyi seneler, Selamlar Saygılar

Yardımları ve guzel paketlemesi icin Mustafa beye çok teşekkürler.
Tişikkirlir Sipirmin.
Güzel günlerde kullanın @forevermore07 komşum.
Konunun bu şekilde tam anlamıyla tatlıya bağlanmasına çok sevindim. Yeni ürünlerinizi keyifle kullanın.
@forevermore07 iyi günlerde kullanın komşum.
Güle güle kullanın komşum
Çok kral hareket güle güle kullanın..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Güzel bir organizasyon olmuş, tebrik ederim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: