Otomobil Ses Sistemleri
Arabam için ufak bir ses sistemi taktıracağım buradaki bi yerden fiyat aldım ama bana biraz pahalı geldi bu işlerden anlayan varsa yardımcı olabilir mi? 4 kanal amfi, 2 tane midrange 2 tane de kayık kolonum var. Ben çok anlamam bu saydığım malzemeler kuzenime ait. Ses sistemciye gittim kablo seti, amfi dönüştürücü, parazit kesici ve pandizot + işçilik 550 lira gibi bir fiyat çıkardır. Amfi, midrange ve kolonlar bana ait olmasına rağmen bu fiyat normal mi sizce?
(17/01/2020, Saat: 11:10)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arabam için ufak bir ses sistemi taktıracağım buradaki bi yerden fiyat aldım ama bana biraz pahalı geldi bu işlerden anlayan varsa yardımcı olabilir mi? 4 kanal amfi, 2 tane midrange 2 tane de kayık kolonum var. Ben çok anlamam bu saydığım malzemeler kuzenime ait. Ses sistemciye gittim kablo seti, amfi dönüştürücü, parazit kesici ve pandizot + işçilik 550 lira gibi bir fiyat çıkardır. Amfi, midrange ve kolonlar bana ait olmasına rağmen bu fiyat normal mi sizce?
Kablo seti çok değişken. İyileri 300-500 ü bulur altın uçlu olanlar vs. var. Pandizot MDF den yapılırsa o bile iyi para. 550 TL ucuz bile geldi bana. Zamanında 96 model Corolloma 5.000 Mark para harcamıştım sadece ses sistemi için.

Premium segment araçlarda Harman Kardon, Burmester, vs sistemler opsiyonel alınırsa ÖTV ye göre değişmekle beraber 15-20 bin den başlıyor.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/01/2020, Saat: 13:02)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kablo seti çok değişken. İyileri 300-500 ü bulur altın uçlu olanlar vs. var. Pandizot MDF den yapılırsa o bile iyi para. 550 TL ucuz bile geldi bana. Zamanında 96 model Corolloma 5.000 Mark para harcamıştım sadece ses sistemi için.

Premium segment araçlarda Harman Kardon, Burmester, vs sistemler opsiyonel alınırsa ÖTV ye göre değişmekle beraber 15-20 bin den başlıyor.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok bilgim yok komşum ilk defa ses sitemi yaptıracağım araştırıyorum hala dedikleriniz doğrudur. Kabloları yazarken kalite kalite fiyat verdi ben de kalitelidir diye pahalılarını seçtim altın uçlu falan olduğunu sanmıyorum ama kalitesiz de değillerdir heralde. Biraz daha araştırayım olmadı gidip yaptıracağım artık
@Bilge_Kagan

Bir ugradıgında bu montajcı arkadasa bir sor, abi ekstra bass taksak "kapasitor" konusuna ne dersin de.
Baktın hayatında ilk kez duyuyor gibi bir cevap veya sesler cıkardı, konuyu degistirip bos sohbet yapıp cık baska yere yaptır.
Tişikkirlir Sipirmin.
@Bilge_Kagan Komşu istanbul da mısın ?
@Bilge_Kagan komsum @tarkaner komsumuzun da dediği gibi fazla uygun fiyat vermisler bence de. Sonucta uğrastiracak bir is sirf iscilik 400-500 tutar benim kanaatime gore

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OTOMOBİL tugruldogan 189 111,390 16/09/2020, Saat: 14:01
Son Yorum: marv
  Otomobil Alımı Yardım Monsieur 41 17,333 14/09/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: lim10
Video Hi-end müzik ve sinema sistemleri connect 8 4,535 14/04/2019, Saat: 14:38
Son Yorum: Legend
  Otomobil Tavsiye theunnamed 12 16,666 11/10/2013, Saat: 22:12
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: