Royalshave.com
Umudu kesmiştim ama 1 Haziran olan bugün geldi bakalım diğeri de gelecek mi Smile)
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
(25/07/2012, Saat: 18:30)porsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umudu kesmiştim ama 1 Haziran olan bugün geldi bakalım diğeri de gelecek mi Smile)

büyük sabır Big Grin ben unuturdum 2 aylık siparişi Big Grin hayırlı olsun hocam
(25/07/2012, Saat: 18:30)porsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umudu kesmiştim ama 1 Haziran olan bugün geldi bakalım diğeri de gelecek mi Smile)

Bak, ayağımız uğurlu geldi Smile. Diğeri de ulaşır inşallah.

İyi günlerde kullanın.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
posta servisimiz bazen Idea
garibanın eşeğini kaybedip yeniden bulması gibi
sevindiriyor bizi Smile

Diğeri de bugün geldi yeni rekor bendedir artık. Wink
Kayıtsız postalarımın bugüne kadar 1 tanesi 1 ayda gelmişti diğerleri hepsi 1 haftada gelmişti. Son 2 posta gelmeyince hem PTT sitesindeki şikayet kısmından hem memleketteki başmüdürlüğe e-postayla anlattım. İstanbul kayıtsızlar hakkında bir şey yapamayız dedi. İstanbul'dan gelecek cevabın bu olduğunu biliyordum ama yine de yazdım böyle olmamalı. Buna çözüm bulunana kadar bu sorunu yaşadıkça şikayetimizi iletmeliyiz diye düşünüyorum. Postanın biri geldi. Memlekettekiler ise başka postamın bulunmadığını sonraki kayıtsız postalarımı takip edip gelir gelmez ulaştıracaklarını söylediler. Bugün de sonuncusu geldi. Buradaki çalışanlardan çok memnundum çünkü kayıtsız postayı kapıya bırakıp gitme hakları varmış. Çalışanlar sürekli değişiyor şimdikileri henüz tanımıyorum ama gelen mesaja ve her yerden aynı sorunu yaşayanlar olduğuna bakılırsa paketin aylarca yatması olayı İstanbul kaynaklı gibi görünüyor. Kayıt olmayınca kesin bilinemiyor tabi Smile Paket kıyıya köşeye düşüyor aylar sonra görüp devreye sokan olursa geliyor belki de Smile)

(31/08/2012, Saat: 13:43)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: memleket nere hocam ? benimde kayıplar var 3-ay 6-ay 9 ay 1 yıl gelmeyen. Smile gelirmi acaba ..sansım yok hiç kayıplardan yani...
üstadım bu kayıpların ödemesi paypal lamı yapılmıştı
paypal size dosya açtı mı,sonuç ne oldu

(31/08/2012, Saat: 15:55)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok be hocam sende sans varmış bu yolları bin kere denedim + ne usps ne royal mail ana merkezleri kalmadı alt üst ettim ama kayıtsız olunca yapacak birşey yok ve bunu taşıyanda teslim etme görevliside herkes biliyor böyle olunca sonuç ortada Smile
Neyse sana geçmiş olsun hayırlısı ile güle güle kullan malzemelerini darısı diğer kayıp postası olan arkadaşların başına inşallah tez zamanda postacı kapıyı çalar Smile
çalan kıymetini biliyormu acabaSleepy

(31/08/2012, Saat: 16:20)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ödediklerimi paypalden geri aldım ama kaybettiklerimin değeri parayla ölçülemezdi. Örneğin vintage butterscotch chubby 3 two band ve vintage butterscotch chubby 2 two band vintage culmak two band unused.. Sadece üzgünüm ama içimde hep dert olarak kalacaklar Sad
takipli değilse uluslararası transfer istasyonlarına gelmeden ve daha sonra kamyondan düşebiliyor,son adamlara doğru kayıp riski daha az sanki

(31/08/2012, Saat: 17:07)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açık net söylüyorum para istese verirdim yeterki onları bana geri versin Smile
20cm boar fırça veya 1 TL lik pazar fırça kullanıyorsa ipek gömlek gibi gelmiştir o fırçalar alan geleneksel tıraş severlere Smile Aslında sorun birazda bende mimlendim artık merkezden bile biliyorlar benim kutularda ne olduğunu daha ne olsun Smile arada boşluk bırakıp unutulup tekrar alım yapmak gerek yoksa dağıtımdaki adamlarlada akraba oluyorsun bir saatten sonra yolda bağırıyor bugün birşey yok diye Smile Yerel değilde genel bir aşırma var bence ...olsun bizimde bu yolla geleneksele katkımız oluyor ne kadarda üzülsek...
Abi eğer çekiniyorsan başkası adına al. dükkan komuşu, akraba, eş, arkadaş... olmaz mı? Yine de yakalarlar mı?
Saygılar
(31/08/2012, Saat: 17:07)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açık net söylüyorum para istese verirdim yeterki onları bana geri versin Smile
20cm boar fırça veya 1 TL lik pazar fırça kullanıyorsa ipek gömlek gibi gelmiştir o fırçalar alan geleneksel tıraş severlere Smile Aslında sorun birazda bende mimlendim artık merkezden bile biliyorlar benim kutularda ne olduğunu daha ne olsun Smile arada boşluk bırakıp unutulup tekrar alım yapmak gerek yoksa dağıtımdaki adamlarlada akraba oluyorsun bir saatten sonra yolda bağırıyor bugün birşey yok diye Smile Yerel değilde genel bir aşırma var bence ...olsun bizimde bu yolla geleneksele katkımız oluyor ne kadarda üzülsek...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: