Muhle Pure Porsuk Kılı
Muhle set aldım. R89 ve Porsuk kılı fırçayla muhteşem bir set. Fakat malesef fırça pure ve ilk defa porsuk kullanıyorum. Bugün ilk tıraşımı oldum. Sonuç? Berbattı. Nivea kremi yüzime sürdim ve sıcak suda beklettiğim fırçamla yüzde köpürtme yaptım. Batıcı ve çiziciydi. Bu iş için 100lira ayırdım şuan. Sap kısmını kaybetmeden seti bozmadan bişeyler yapıp sorunu çözmek istiyorum. Bu fiyata ne yapılabilir? Yaqi sentetik alabilirim onu takabilirim fskat onuda sıfır alıp bozmaya kıyamam diye düşünüyorum. Bilmiyorum.
[.Sakarya'lı.]
(08/01/2020, Saat: 19:44)akaysakarya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle set aldım. R89 ve Porsuk kılı fırçayla muhteşem bir set. Fakat malesef fırça pure ve ilk defa porsuk kullanıyorum. Bugün ilk tıraşımı oldum. Sonuç? Berbattı. Nivea kremi yüzime sürdim ve sıcak suda beklettiğim fırçamla yüzde köpürtme yaptım. Batıcı ve çiziciydi. Bu iş için 100lira ayırdım şuan. Sap kısmını kaybetmeden seti bozmadan bişeyler yapıp sorunu çözmek istiyorum. Bu fiyata ne yapılabilir? Yaqi sentetik alabilirim onu takabilirim fskat onuda sıfır alıp bozmaya kıyamam diye düşünüyorum. Bilmiyorum.
O bütçe için naçizane önerim budur. İlk kullanım için varsa ters ve siyah kılları temizlemek dahi yeterli olacaktır. Pure badgerdan kat be kat yumuşak olacağına eminim.

Screenshot-20200108-185049.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Merhaba, güzel bir alet almışsınız; ama fırçanın keyfinizi kaçırması talihsizlik olmuş. Bir sonraki tıraşınızda yüzde köpürtme yerine kasede köpürtme yapmak biraz daha iyi sonuç verecektir. Pure fırçaları yüzde köpürtmek için pek önermiyorlar. Kullandığım yaqi two band porsuk fırçada bile kasede ve yüzde köpürtme arasında hissedilir fark oluyor. Düğüm değiştirme konusunda ise tecrübeye sahip komşuların bilgi vermesi daha isabetli olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Domuz kılı kullanmak isterseniz @onur7 komşumun önerisine de katılıyorum.

(08/01/2020, Saat: 19:52)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O bütçe için naçizane önerim budur. İlk kullanım için varsa ters ve siyah kılları temizlemek dahi yeterli olacaktır. Pure badgerdan kat be kat yumuşak olacağına eminim.

Screenshot-20200108-185049.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halihazırda domuz kılı fırçam var. Ya bu fırçayı kullanılır hale getiricem tasta köpürtme yaparak iyi sonuç almayı denicem. Yada fırça kısmını değiştiricem. Aklımda birde hiç macera arama al bitane yaqi sentetik diyor. Efsane aletler. Hatta yaqi sentetikle muhlenin fırçalarını sorunsuz değiştrebilirsen efsane olabilir.
[.Sakarya'lı.]
(08/01/2020, Saat: 21:12)akaysakarya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halihazırda domuz kılı fırçam var. Ya bu fırçayı kullanılır hale getiricem tasta köpürtme yaparak iyi sonuç almayı denicem. Yada fırça kısmını değiştiricem. Aklımda birde hiç macera arama al bitane yaqi sentetik diyor. Efsane aletler. Hatta yaqi sentetikle muhlenin fırçalarını sorunsuz değiştrebilirsen efsane olabilir.

Komşum yaqi ile elinizdeki fırçanın düğüm çapları pek uyuşmayacaktır muhtemelen. Mühle ile iletişime geçip fırçanızda loft değişikliği yaptırıp yaptıramayacağınızı sorarsanız daha sağlıklı olabilir.

(08/01/2020, Saat: 21:26)matrakçı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yaqi ile elinizdeki fırçanın düğüm çapları pek uyuşmayacaktır muhtemelen. Mühle ile iletişime geçip fırçanızda loft değişikliği yaptırıp yaptıramayacağınızı sorarsanız daha sağlıklı olabilir.

Muhle ile görüştüm de çokta bişey demediler. Bunlar böyleymiş. Bakacaz artık bişeyler hocam
[.Sakarya'lı.]
Komşum hazır bir fircadan knotu söküp yenisine takmak zor olacaktır. Bozabilirsiniz. Direk hazır knot alıp takmak daha uygun olacaktır.
(09/01/2020, Saat: 08:42)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hazır bir fircadan knotu söküp yenisine takmak zor olacaktır. Bozabilirsiniz.  Direk hazır knot alıp takmak daha uygun olacaktır.

Valla bozarmıyım bende bilmiyorum emin olamadım. Bakalım napıcaz
[.Sakarya'lı.]
Konuyla alakalı mı bilemedim ama bende Muhle Nom Alfred aldım lakin memnun değilim.. :/
Tıraş ol, huzur bul...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,168 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Mühle fırçalar emrah 10 14,275 26/12/2022, Saat: 01:35
Son Yorum: Mert günaydın
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,092 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,340 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 457,985 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,682 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,389 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,988 13/08/2020, Saat: 16:05
Son Yorum: Lord Sparhawk
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 51 50,866 14/06/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: cavekid

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: