ustura hakkında merak ettiklerim
(29/02/2020, Saat: 16:01)Don Quijote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takılıyorum Üstad Smile. 2 defa tıraş oldum. Acemilik zaten üst mertebede ama yinede ben çok memnun kaldım. Keskinlik çok iyi. Konfor kısmı ise şuan benim yorumum dışında zira açılar ve tutuş konusunda yapılabilecek tüm yanlışlıkları yapıyorum Smile

Boyun bölgemde yine tahriş var ve illa tıraşı de89 ile bitirmem gerekiyor. Ama bu eksiklerimi tıraş ola ola gidereceğimi düşünüyorum. Hazır sizi yakaladım aklımdaki sorularımı sorayım. Bu arkadaşın çeliği nedir size alırken sormadım Smile Birde temizleme kısmında, su tutup, ağzına değmeyecek şekilde peçete ile kuruladım. Yaklaşık 2-3 saat açık şekilde kurutup, kayışlayıp kutusuna kaldırdım. Doğru mudur işlem ?

Çelik usturanın verdiği hissiyattan sonra, öğrenci olarak artık tüm bütçemi, yeni bir çelik ustura ve kayış, taş için ayırmaya karar verdim. Gerçekten toksik etkiye sahipmiş. Bulaşmayı düşünenlere uyarımdır.

Üstadım bağlantı kısmına (katlandığı kısma) su değdirmeden ağız kısmını yıkayabilirsiniz, yıkadıktan sonra havlu ile kurulamanızı tavsiye ederim, sonrasında biraz bekleyip kutusuna koyabilirsiniz, dolayısıyla işlem doğrudur, usturanın çeliği karbon çeliğidir tahminime göre, çelik usturaya biraz daha alışırsanız ciddi manada seversiniz Smile
(29/02/2020, Saat: 16:27)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım bağlantı kısmına (katlandığı kısma) su değdirmeden ağız kısmını yıkayabilirsiniz, yıkadıktan sonra havlu ile kurulamanızı tavsiye ederim, sonrasında biraz bekleyip kutusuna koyabilirsiniz, dolayısıyla işlem doğrudur, usturanın çeliği karbon çeliğidir tahminime göre, çelik usturaya biraz daha alışırsanız ciddi manada seversiniz Smile

Teşekkür ederim.
(29/02/2020, Saat: 16:27)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım bağlantı kısmına (katlandığı kısma) su değdirmeden ağız kısmını yıkayabilirsiniz, yıkadıktan sonra havlu ile kurulamanızı tavsiye ederim, sonrasında biraz bekleyip kutusuna koyabilirsiniz, dolayısıyla işlem doğrudur, usturanın çeliği karbon çeliğidir tahminime göre, çelik usturaya biraz daha alışırsanız ciddi manada seversiniz Smile
Böyle böyle zehiri atıyorlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz
Ustra  zehri bir  bana  işlemiyor Big Grin
@ahraz üstadım çelik ustura jiletten daha iyi tıraş ediyor bunu kabul edelim Smile @jegal komşum kötü bilenmiş yada çeliği kalitesiz ustura denk gelmiştir size Smile
(01/03/2020, Saat: 14:01)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz üstadım çelik ustura jiletten daha iyi tıraş ediyor bunu kabul edelim Smile @jegal komşum kötü bilenmiş yada çeliği kalitesiz ustura denk gelmiştir size Smile
Kesinlikle katılıyorum.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
.. sayın ahraz , bence de gelmemiş, denk gelse ağrıdan duramazdı ...

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustura ile üçüncü tıraşımı oldum. Çok ilginç ilk perde bittiğinde kesmediğini düşünüyorum. Üçüncü perde sonunda yüzümü yıkadığımda cillop gibi olduğunu anlıyorum. Sanırım yeni başlama süreci böyle geçecek. İlk kesiğimide attım çeneme küçük bir kesik. Smile
@connect üstadım çıtır çıtır etmesi lazım Smile geçmiş olsun bu arada.
@rewolwer_ üstad dediğiniz gibi dikenli tellere sürtünüyormuş gibi oluyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara da çelik ustura biletme taka 0 642 14/06/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: taka
  Eikaso Ustura yigit 6 3,088 13/03/2023, Saat: 16:53
Son Yorum: Don Quijote
  Jhon nowill ustura Eren43 1 1,161 25/01/2023, Saat: 22:41
Son Yorum: Eren43
  ÇELİK USTURA SETİ YARDIM Thunder 2 1,649 25/12/2022, Saat: 05:15
Son Yorum: Thunder
Thumbs Up Favori Ustura Sıralaması rewolwer_ 25 12,335 19/12/2022, Saat: 17:59
Son Yorum: habaz
  Çelik ustura tavsiyesi dnzahmetdnz 7 3,092 18/09/2022, Saat: 15:14
Son Yorum: Lord Sparhawk
  İlk Kez Ustura Seti Alacak Olanlara Tavsiyeler ohtararan 76 89,253 02/09/2022, Saat: 21:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Çelik Ustura Bükeyliği HK. trustalt 4 2,000 16/08/2022, Saat: 14:10
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Nasıl Bilenir (Videolu Anlatım) rewolwer_ 51 23,548 11/08/2022, Saat: 12:45
Son Yorum: trustalt
  Çelik Ustura Seti Tavsiyesi ArdaSeremet 5 2,246 10/08/2022, Saat: 21:24
Son Yorum: ArdaSeremet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: