İnternetten Seçmeler
https://s.click.aliexpress.com/e/cPGV5i7e

Değişik başlıkları denemek için güzel bi DE alet sapım yok sizce bu fiyata bu ürün nasıl? Bir de yuvası tüm kafalara uyacak şekilde uygundur heralde değil mi?
(14/12/2018, Saat: 21:31)Bilge_Kagan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://s.click.aliexpress.com/e/cPGV5i7e

Değişik başlıkları denemek için güzel bi DE alet sapım yok sizce bu fiyata bu ürün nasıl? Bir de yuvası tüm kafalara uyacak şekilde uygundur heralde değil mi?

Çok kısa ama boyuna göre ağır, işçilik ve kaplama kalitesi iyi bir saptır. Kısa sapla iyi anlaşıyorsanız beğenirsiniz. Ben beğenerek kullanıyorum. Elimdeki 4-5 aletin kafalarına uyuyor, yani standart. Nikel kaplama olduğunu hesaba katmanız gerekir. Krom kaplama kafalarla renk uyumsuzluğu olacaktır sadece. Yaqi normal şartlarda yüksek kargo ücreti alır, ücretsiz kargo seçeneğiyle bu şekilde fiyatına değer diye düşünüyorum.

düzeltme: "ücretsiz kargo" demek doğru olmamış. Çünkü ben aldığımda 7$+kargo idi ve fiyat yine 12 dolar gibi bir şeydi. Yaqi ücretsiz kargo demiş ama fiyatı yükseltmiş şu an. Yani fiyatına göre ucuz değilde normal diye düşünmek daha doğru olur.
(14/12/2018, Saat: 22:43)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok kısa ama boyuna göre ağır, işçilik ve kaplama kalitesi iyi bir saptır. Kısa sapla iyi anlaşıyorsanız beğenirsiniz. Ben beğenerek kullanıyorum. Elimdeki 4-5 aletin kafalarına uyuyor, yani standart. Nikel kaplama olduğunu hesaba katmanız gerekir. Krom kaplama kafalarla renk uyumsuzluğu olacaktır sadece. Yaqi normal şartlarda yüksek kargo ücreti alır, ücretsiz kargo seçeneğiyle bu şekilde fiyatına değer diye düşünüyorum.

düzeltme: "ücretsiz kargo" demek doğru olmamış. Çünkü ben aldığımda 7$+kargo idi ve fiyat yine 12 dolar gibi bir şeydi. Yaqi ücretsiz kargo demiş ama fiyatı yükseltmiş şu an. Yani fiyatına göre ucuz değilde normal diye düşünmek daha doğru olur.
Az önce ben de farklı bir konuda yazdım. 20 TL olan başlık 30 TL kargo ücreti iptal olunca 50 TL olmuş.
Yaqi değil yanki resmen. Çakallık yapıyor. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@FearOfATG ben de çakallık demek isteyip kendimi tutmuştum yukarıdaki yorumumda. Çünkü Yaqi'den 2-3 parça malzeme aldığınızda kargoya laf edip fiyatı biraz makul seviyeye çektiyordunuz. Çünkü her ürüne ayrı ayrı kargo ücreti aliyordu, sanki ayrı paketleniyormuş gibi. Şimdi ise her ürüne kargo ücretini yedirdiği için göze batırmadan örneğin 3 ürüne 3 defa kargo ücretini itirazsız ödemiş oluyorsunuz. Razorus Yaqi'nin tüm ürünlerini getirebilmiş olsa öncelikli olarak tercih edilmeli.
(14/12/2018, Saat: 23:53)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FearOfATG ben de çakallık demek isteyip kendimi tutmuştum yukarıdaki yorumumda. Çünkü Yaqi'den 2-3 parça malzeme aldığınızda kargoya laf edip fiyatı biraz makul seviyeye çektiyordunuz. Çünkü her ürüne ayrı ayrı kargo ücreti aliyordu, sanki ayrı paketleniyormuş gibi. Şimdi ise her ürüne kargo ücretini yedirdiği için göze batırmadan örneğin 3 ürüne 3 defa kargo ücretini itirazsız ödemiş oluyorsunuz. Razorus Yaqi'nin tüm ürünlerini getirebilmiş olsa öncelikli olarak tercih edilmeli.
Ben ara ara razorustan bakıyorum başlıklar gelmiş mı diye ama maalesef her seferinde göremeden final yapıyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
http://www.aliexpress.com/item/Christmas...097a7e87f4

Guzel bir lofta sahip gibi duruyor, bu fırca guzel cıkar.
(15/12/2018, Saat: 01:52)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.aliexpress.com/item/Christmas...097a7e87f4

Guzel bir lofta sahip gibi duruyor, bu fırca guzel cıkar.

Sayın komşum Dscosmetik sivertip 26mm çift düğüm reçine kollu fırça var fiyatıda makul geldi. Link'ini atamadım . Bu konuda ne düşünürsunüz? Fiyatı 24 USdolar.
Sanırım bahsettiginiz urunu anladım, hatta ondan sade sap olarak soylediydim daha elime ulasmadı. Bahsettiginiz fırca al benili guzel fırca ama his ve loft kalitesi olarak sadece fotolardan izlenimim, bu linkini verdigim mancurian loftun goruntusunu/durusunu daha kaliteli buldum.
Dscosmetics in sap tasarımları çok hoşuma gidiyor
Ama sanırım porsukta FS firması daha uzman ve yetkin .
İnşallah bu fırçalar dan temin edeceğiz. Çok büyük fiyat farkı var . En azından bu fiyat farkıyla kozmetikleri daha kaliteli ve belirli sitelerden temin edeceğiz. Birde araştırmalara göre porsuk kıllarının % 90 nı Çin'de üretiliyormuş .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: